Květen 2008

BI!!! díl druhej

31. května 2008 v 22:33 | petí |  BI!!!!
"Michaeli! Michaeli! Proč! Bože, seš teplej nebo bi?! a vůbec jak jsi mohl?! Ty hovado, úchyle! děláš jakoby nic! A zatím! Zradil jsi mě! Sakra já tě milovala! Zaetra se stěhuju!!!"
"Al? Co se...stalo?" ozval jsem se....ona něco ví? patří mi to ale....
"Chceš to slyšet přesně odcitovaný? Tak jak mi to řekli na gyndě?! To že je váš muž těhotný znamená, že to při pohlavním styku se z vašeho těla přensal jedna ženská pohlavní buňka do jeho těla a zanedlouho poté měl váč muž styk...s jiným mužem ,aby došlo k správnému splynutí buněk!(jsem si vymyslela, to nejde xD) Chceš něco dodat?" rozbrečela se.....
Chtěl jsem něco udělat, utěšit jí....ale měla pravdu...sklopiljsem oči a taky mi po obličeji stekla slza."Odpusť mi, jestli můžeš. Byla to jedna noc." zahuhňal jsem.....
"Čekáš s ním dítě.....sbohem Mikey.....miluju tě."
Jsem zvíře. Jen jsem tam tak stál a nechal ji odejít......jsem strašnej...nesnášim se.....
*
"Alicia mě opustila!" brečel jsem Geemu do mikiny. "Ach, Mikey nebreč, všechno bude dobrý, co se stalo?" Podíval jsem se mu do očí. Co si o mě pomyslí? Ale je to brácha...jemu můžu věřit. "Měl jsem úlet s Frankiem...." zafňukal jsem a čekal reakci. "Nešťasný Mikey, všechno co uděláš tě jednou dožene......bude líp, teď se utiš..." "Jsem s ním těhotnej!" zahřímal jsem a zvedl se. Nevím proč mam potřebu za ním jet.
Frankiemu jsem se taky vybrečel do klína a on mě jen hladil po vlasech, žádnej sex, hrátky, mazlení.
*
Byl jsem už v 10. týdnu, když se ke mě Frankie stěhoval. Miluju ho. Ale přesto pořád myslim na Alíc. Je to zvlášní, ale Frankie je teďka taťka a čekáme spolu nádherný miminko. Přemluvil jsem Frankieho a když to bude kluk bude to Gee, na tom jsme se shodli. A kdyř to bude holka, bude to Alicie. Frankie trochu žárlil. A možná oprávněně. Mám v sobě nějákej zmatek.
"Crr!" někdo zazvonil. Že by Frankie? Říkal, že přijde pozdě, že prej jde k Rayovi, má nějkej nápad na melodii a chtěj prostě něják blbnout s kytárkama a tak....
"A-ahoj!"
Zíral jsem. Za dveřmi stála Alicia s kufry v rukách.Usmál jsem se:"Ahoj, pojď dál!" pozval jsem ji dál. Jo, miluju ji.
"On tu bydlí?!" zeptala se překvapeně a zírala na jeho trenky přehozené přes židli. Sakra, ano je tu Frankie. A toho taky miluju. Oba je strašně miluju...."Ano ,bydlí...." podíval jsem se jí do očí:"Já vás oba strašně miluju!" zalkal jsem. Alicia mě překvapivě objala.
"Frankie....no jo vlastně je to docela hezkej chlap...." řekla najendou. Bože, nemůžou se přece nakonec dát oni dva dohromady a mě nechat! To by mi roztrhalo srdce!
"Slyšel jsi o těch trojkách? O životu ve třech?" zeptala se mě, já se na ni udiveně zadíval a dal jsem jí ohromnou pusu.
"Ahoj lásko, jsem doma!" ozvalo se ode dveří.
*
Nakonec žijeme spolu. Já. Frankie. Alíc. Jo, ve třech. A kromě malýho Gerarda se nám ještě narodila Lyn a Matt. Každej byl maminou jednou. Kluci ve skupině si zvykli a z nás je šťastná šestičlená rodinka! Miluju happyendy!!!
***


BI!!! díl první

31. května 2008 v 22:05 | petí |  BI!!!!
No joo...musim se trénovat já vim...ale baví mě to psát....tak se na mě nezlobte...... ;)
Pobyli jsme s klukama společně u Frankieho. Všichni už odešli, tak bych taj asi už neměl oxidovat. Jo jasně, už půjdu.
"A co dělá Bunny?" vyruši mě z toho mýho meditování Frankův hlas.
"Joo dobrý, právě zahájil sexuální život." usměju se.
"Jo to mu musíš dopřát, no..." zasměje se. "A může se kocour spárovat s kocourem?"
Nadzvihl jsem obočí a nahodil grimasu. No jo ten Frankův humor...."He, no tak jo, přece se nebudou omezovat." zasmál jsem se a Frankie se na mě tak zadíval hnědejma očima. Co to má znamenat?
"A co já myslíš si, že jsem kocour?"zeptal se. Bože co to mele?! Se něják moc napil, ne? Jak to myslí? Už půjdu.
"Tak já...."
"Já totiž vim o jednom kocourovi, co bych se s nim chtěl spárovat." Zůstal jsem na něj zírat s otevřenou pusou. Čehož on patřičně využil. Za chvíli jsem měl jeho jazyk v puse.
"Mikey, ty kočko moje, já tě chci!" Ne. Vůbec jsem se nebránil.To nešlo. Kdyby jste ho znali, věděli by jste, že to nemá cenu. On je prostě......najednou mi začal rozepínat pásek a já mu tu službičku oplatil. Jo, chci ho cítit.
"Ach, Frankie!" vzdechl jsem. "Ano, pane Wayi?!" otázal se nadrženě a začal mě olizovat po celém těle.
"Ty bejku, kdepak máš ptáčka?!" Samozřejmě netrvalo dlouho a jeho péro jsem měl málem v krku.....
*
Ráno jsem se probudila chvilku mi trvalo než jsem si vzpomněl. A nebylo to hezký vzpomínání. Jsou tu kluci, sakra Frankie je můj dobrej kámoš. A je tu Alíc. Miluju ji! Prostě jsem se sbalil a modlil se, že byl třeba Frankie fakt trochu přiopilej a že si na nic nevzpomene.
"Ahoj, Mikísku, kdepak jsi byl? Měla jsem hroznej strach!" přivítá mě Alí polibkem a obejme mě. Přepadly mě hrozný výčitky.
"Ále, pařbička se prodloužila dlouho do noci, tak jsme tam rovnou i přespali, však víš." "Jo, promiň vždyť jsi dospělej." Ještě jednou mě políbila a dovedla do kuchyně, kde už byla přichystaná snídaně.
"Ty jsi tak sladká!" pohladil jsem ji po vlasech. Hlavně na sobě nenechat nic znát. s Frankiem si vysvětlíš, že to byl jen úlet. Pokud si na to teda vzpomene.
*
Uběhl měsíc. Frankie po mě sice občas pokukuje, ale už jsme si to vyjasnili. Alíc je v pohodě, nic neví. Za to já jsem nějákej divnej. Přibírám, zvracím,neustále se cpu sladkym, jsem přecitilivělej a taky furt spim. Copak jsem ženská?!
*
Po třech tejdnech jsem se odhodlal a došel si k doktoroj. A ten mě poslal k sexoulogoj. Bože, a zrovna sexuolog v našem městě je fakt neuvěřitelně úchylnej.
"Tak, pane Mikey, jaké máte potíže, hmm?!"
"No.....vlastně jsem nějákej unavenej a přecitlivělej. Taky docela často chodim na záchod, mám chuť na sladký a na kyselý okurky. Taky jsem něco přibral, ale více mě ně na břiše."
"Ahaa!" zatváří se, jako že ví a podal mi takovej bílej úzkej papírek s proužkem nebo jak to popsat a že prej s tim mam jít na záchod a....jako to vypadá na nějákej test no.....
"Jo, je to pozitivní. řekl jsem po návratu ze záchoda.
"Tyy jo, i vy jeden!" zasmál se. "Takže si zajdete ke gynkologovi, asi vám to bude trapný, ale já vám průkazku vypsat nemůžu....""C-co prosim, ke gynekologoj?" říkám, že si připadám jak ženská...snad...počkat....snad nejsem....
"To je těhotenský test, pane Wayi. Vypadá to na druhej měsíc, ale to vám řeknou přesně na gynekologii....."
"Ale...ale..." Jsem těhotnej.
*
"Tak co miláčku, jak to dopadlo?" ptá se starostlivě Alíc. "Jsem těhotnej!" zašeptal jsema začal se smát. "Jsem těhotnej!" "Mikey, ber to trochu vážnš a nědělej si ze mě srandu!" ročilila se trochu Alicia. "Ježiš, tak jsem divnej, prostě čekám dítě a vim, že to zní blbě, skara, já to nechtěl!" zakřičel jsem zoufale.
*
"Franku, Franku, asi jsem z tebou těhotnej!!!" zařval jsem připřichodi do jeho bytu. To by dávala smysl. Jinak by byla přece těhotná Alicia, ne?!"Neblbni, Mikey, uklidni se, o co jde, brouku?" "Neříkej mi brouku!" pořád jsem řval. Je to v pytli. Já jsem těhotnej s tímhle potetovanym mužskym, co jel jednu dobu i po mym bráchoj!
"Jsem s tebou sakra těhotnej! Jen aby to nebylo po tobě!" zoufale jsem sípal."Myslíš to vážně?! zeptal se mě Frankie. "O důvod víc, proč být spolu." řekl úplně vážnš a začal mě líbat.Nějáký ty novinky

31. května 2008 v 19:44 | petí |  About MCR
Takže ohledně Hannah Bond, však všichni už dobře víte, na protest proti tomu, že jsou MCR emo probíhal pochod v Londýně, to jsem sem zapomněla napsat a na teryn-red.blog.cz jsem našla tenhle článek, co byl v Instinktu...super že se jich zastali....

My Chemical Romance: vražedný emo kult?


Už to přestává být legrace - dokud se zpovykané emofanynky "jenom" řezají do zápěstí a fňukají, že je nikdo nemá rád, dá se to brát jen jako pubertální výstřelek. Jak ale dojde na skutečné sebevraždy, zavání to průšvihem 28. května 2008
Všichni, kterým je pózující emomládež protivná a považují tohle hnutí za nebezpečné, mají v ruce pádný argument. Sebevraždu třináctileté Hannak Bond, jinak samozřejmě skalní emařky. Jinak taky fanynky My Chemical Romance, kteří na albu The Black Parade zpívají o rakovině, boji se smrtí a dalších povzbuzujících věcech.

Nepochopila své idoly
Hannah ale zřejmě neušlo, že poselství desky má být zcela opačné, než ho pochopila ona a rozhodla se skončit se životem oběšením.

My Chemical Romance na svých internetových stránkách takřka okamžitě uveřejnili prohlášení, v němž vyjadřují hlubokou lítost nad činem nešťastné dívčiny, ale zároveň se velmi důrazně distancují od toho, že by jejich muzika měla v posluchačích probouzet sebevražedné tendence.

Zpívají o naději a síle
"Rádi bychom rodině Hannah Bond vyjádřili upřímnou soustrast. My Chemical Romance byli vždy striktně proti násilí a sebevraždám, našim cílem bylo nabídnout fanouškům plnou podporu, útěchu a povzbuzení. Poselstvím naší desky The Black Parade je naděje a odvaha. Texty pojednávají o tom, že i v bolesti a těžkých časech je nutné najít v sobě sílu k životu. V poslední skladbě se zpívá: Nemám strach žít dál. Pokud někdo z fanoušků bude mít pocit, že jeho život je k ničemu a chce ho ukončit, důrazně na něj naléháme, aby v sobě našel sílu těmto chmurným myšlenkám čelit," prohlásila kapela.

Asi není nic divného na tom, že média si na My Chemical Romance v souvislosti se sebevraždou mladé Hannah s chutí zgustla a vylíčila je jako sebevražedný kult, což jak členové kapely, tak i fandové odmítají. Na protest proti nařčení organizují pochod londýnským Hyde Parkem.

Jindřich Göth (Instinkt)
Jo a MCR se umístili na 40. místě v žebříčku nejvyprodanějších alb na světě od roku 2006 do května 2008...celkem dobrý, ne?! :)

HA! Fotky MCR před MCR! Ameno! xD

31. května 2008 v 11:26 | petí |  Other photos
Frankie :)
gee a mikey
opět Gee a Mikey! Ježiš, ten Gee je tam slaďoučkej :D
Gee xD že by taneční?! :D


Když nevíte coby, zajděte si k psychoušoj!

30. května 2008 v 14:30 | petí |  Jednorázovky
Hej, jako toť moje první Frerard story, si nestěžijte, je to slabý, ale něják se sakra začít musí!
***
"Dále" reaguju na ťukání na dvěře. A to mi měli za chvilku končit ordinační hodiny! Sakra klídek, říkám si, jseš psychouš, musíš lidem pomáhat, ku*va!
"Dobrý den" ozve se smutnej a trochu ostýchavej hlas. Při pohledu na majitele se ale rozhodně neuklidním. Spíš se.....rozdychtím.....erarde uklidni se, tobě přijde pacoš a ty máš choutky! Z toho nic nebude, ruce pryč:"Dobrý den, vy jste tu poprvé že ano." snažímse působit mile a nevzrušeně. Ten maník si oblízne rty"No...asi radši půjdu. Vlastně žádný problém nemam..."
"Ne" chytil jsem ho jemně za ruku. Naskočila mu husí kůže! Že bych ho vzrušoval? Vida, hochu, vida...zadíval jsem se do těh jeho hnědých očí...."Eee tedy, nesmíte to v sobě dusit. pěkně po pořádku pane..." "Frank Iero." usmál se a podal mi ruku. "Gerard Way."
Frank se pustil do vypravování o tom, jak se na střední kamarádil s jednou spolužačkou, Jamií. Uplynul nějákej ten čas, první pusa, podruhý polibek a najednou spolu chodili. Samozřejmě ji měl moc rád a tak, když se ho zeptala, jestli si jí vezme, neviděl důvod říct ne. Ale po pů roce manželství se seznámils jedním chlapem, a zažil, co jindy před tím ne. Mikey ho strašně přitahoval a samzřejmě spolu skončili v posteli. A to ne jednou. Byl Jam nevěrný. Najednou si to prostě uvědomil. Je na mužský. Jamii má moc rád, ale nemiluje ji.
"A s tím mužem, jak se jmenoval?...se stále stýkáte?"
"S Mikeym Wayem? Nee, nestýkáme."
Na čele se mi objevila vráska "M-Mi...jaké bylo jeho celé jméno?" zakoktal jsem rozčileně.
"Michael James Way."
Cože?! Můj brácha směl ošukávat tohle?! Co? Nee...já snad žárlim! Ten debil Michael směl ojíždět olízávat Frankieho?! No ani měl jednu známost! To není možný!
"Stalo se něco?!" Zadíval se na moji jmenovku a pak na můj obličej:"On..není to váš....bratr?"začervenal se....
"Pocem!" Vyjelo ze mě a najednou jsem ho líbal. Zajel jsem mu rukou do kalhot a najednou začalo lítat oblečení. Netrvalo dlouho a leželi jsme na sobě na zemi nazí a musim uznat, že na to, jak málo měl zkušeností se do toho opřel. Vlastně to bylo luxusní a zároveń roztomilý..nepotřeba slov. A tělo má teda nádherně vymakaný.......
*
Kdo není debil, dojde mu, že Frankie za mnou coby "pacient" chodil každej den na konci ordinačních hodin.
"Nezašel by jsi se mnou dneska někam jinam" Zašeptal jsem do ouška a něžně ho políbil. frankie se podíval do země a zadrmolil:"Rád bych viděl Mikeyho....."
Samozřejmě se mi to moc nelíbilo, ale co bych pro svoji lásku neudělal.....vlastně jsem se trochu obával, aby ho Mikey nesváděl, ale pak jsem si uvědomil, že Mikey je super brácha a navíc má nějákou svoji tajemnou novou známost.....takže se jede k bráchovi......
Klíče mam, a tak jsem ani nemusel zvonit. "Čau brácho!" zahelekal jsem do předsíně. "Nekoho ti jdu ukáza....." Zarazily mne "jakési" vzdechy Nakoukl jsem do ložnice a tam si to můj drahej Mikey s někym rozdává. Nejspíš ta jeho nová baba. "No, já vás nebudu rušit, sorry." hodlal jsem rychle odejít, ale ozval se za mnou Frankův hlas:"Ale já vás rušit budu! Gee, tohle je moje drahá Jamia! Takže Jam, jsme si kvit, promiň mam tě rád, ale někoho mám, nechtěl jsem ti ublížit, takhle se to vyřešilo, takže zejtra podám žádost o rozvod, prostě nám to neklapalo, snad budem aspoň kámoši. těšilo mě, určitě se s váma ještě uvidim!" políbil mě a šli jsme.
"Teď budeme navždy spolu, lásko" řekl mi za dvěřmi Frankoušek. "Ano, spolu, zejtra se ke mě přestěhuješ, jo?! Ale teď pojedeme rovnou ke mě, zlato!" strčil jsem mu jazyk až do krku.
*
No, až ke mě jsme to nevydrželi. Jakmile jsme zalezli do auta, znovu jsme se začali zuřivě líbat a vlítli na to už tam. Jsem šťatnej.! Yeah! Forever together!


Vlkodlaci

30. května 2008 v 13:51 | petí |  Zajímavosti
Fuj sem zrádce upírského klnu! xD

Lyniny nové fotenky....

29. května 2008 v 19:07 | petí |  Lyn-Z
Krása pohledět :D No joo....voblouk nesmí chybět :) Jo a zapomněla jsem, že měla 22.5. narozky!!! Bože já jsu hříšnice! :D

Vyjádření MCR k smrti Hannah Bond

29. května 2008 v 18:47 | petí |  About MCR
Tak...určitě jste slyšeli o Hannah Bond...emo girl, která se bohužel oděsila na své kravatě a britský deník z její smrti obvinil MCR :(
A na super blogu (;D) mcr-mikeyway.blog.cz jsem našla vyjádření MCR k jejímu úmrtí...:
Nedávno jsme se doslechli o sebevraždě Hanny Bond, o její tragické ztrátě. Rádi bychom její rodině v tomto smutném čase popřáli upřímnou soustrast. Soucítíme s nimi v srdci i myšlenkách.
My Chemical Romance vždycky byli proti násilí a sebevraždám. Jedním z našich poslání jako kapely je zprostředkovat našim fanouškům sílu, podporu a útěchu. Hlavním poselstvím a tématem 'The Black Parade' jsou naděje a odvaha. Naše texty jsou o nalezení síly žít, i když je to život těžký a plný bolesti. V posledním songu našeho alba se zpívá: "Nebojím se žít dál" - myšlenka, která reprezentuje názor kapely na utrpení, kterému jako lidi čelíme. Pokud jste vy, nebo někdo, koho znáte, v depresi a máte sebevražedné sklony, vybízíme vás, abyste našli způsob, jak se s těmito pocity pozitivně vypořádat.

Pár důkazů, že je Frank zvířátko xP :-*

28. května 2008 v 17:32 | petí |  Frankie Iero
Takže, budete koukat, Frankie prostě musí bejt zvířátko! xD
  1. Frankie zvířátka nejí, je to vegoš - no a proč?! Protože to nejni kanibal, tudíž nejí svůj druh!
  2. Frankie má k zvířátkům dobrý vztah (viz fotka s pejsánkem)
  3. Frankie někdy odhaluje svoji totožnost! (viz fotka zajíček xD)
  4. Viz akce Frerard :D
  5. Přátelí se s vampajrem Gerardem Wayem - a proč ho upír okamžitě nezakousl?! Protože on zakousává pouze lidi, ne zvířátka :)
  6. Protože v Leathermouth nezpívá, ale řve (a to hezky řve) jako zvířátko!


Rozhovor s Lyn na NME :-*

27. května 2008 v 17:26 | petí |  Rozhovory
HOW DO YOU FEEL ABOUT THE ATTENTION YOU'RE RECEIVING AS A RESULT OF YOUR MARRIAGE?
"It's infuriating! One of the biggest reasons that I do what I do, is for other women and for other girls, then suddenly, when I got married, that was taken away from me. I'm suddenly 'wife of blah blah blah'."

YOU MUST HAVE EXPECTED IT, THOUGH?
"It's shocking that it still exists! I think it sends such a bad message to girls because it wipes out all the hard work that I did. He [Way] doesn't want that for me either. The questions are never-ending and it's disgusting."

WHAT'S THE BIG DEAL ABOUT IT?
"It's fucked up and totally offensive that my name has totally disappeared and I am now referred to as 'Mrs Gerard Way'. It's fucked up that little kids want to come to my show to see Gerard standing at the side of the stage. And I don't want to have anything to do with it. But I get a lot of positive reactions, too - people saying that I have inspired them and that feels good. If that stuff wasn't in place, I'd probably throw it all away."

SO WHY DO YOU DO WHAT YOU DO?
"Every night I sweat, I hurt myself and I don't stop until the job is done because I want every little girl in the audience to walk away thinking that it's possible - that they can do this."
Pokud jste to někdo nepochopil, mluvila tam hlavně o Gerardoj a o tom, proč se rozhodla si ho vzít a tak....mluvila tam aj o fanoušcích MCR a že prej nechce, aby Mindlesskám chodili na koncert malý holky, co tam jdou jen aby na okraji viděli Gerarda, ale zároveň říkala, že se jí donesly i kladný ohlasy :)

Novinky! Máme tu novinky! ÓÓÓÓÓÓ!!! :D

27. května 2008 v 17:19 | petí |  About MCR
Takže Gerard byl normálně ale normálně, von byl v Kerrangu!!!! Jeho plakát tam byl!!!! Proč u nás takový časáky neprodávaj taky?!
Tuhle fotku jsem našla na marorr.blog.cz....pěkný, že?!
TU můžete vidět video k The Black Parade is Dead, je to z okamžiků před koncertem, kde fanoušci odpovídají na otázku:"Co je jejich největší chemicaká romance?" odpovídíá i Donna Way....
A Gerard řekl, že to s novým CD myslej úplně vážně a že byse na něm rádi vrátilik punkrocku!!! HURÁ!!!! I když podle Stay a spol. to moc nevypadá......

Vampires halleluyah aneb moje kecy

26. května 2008 v 18:34 | petí |  My shits and ideas.....
Dneska sem nic přidávat nebudu...mě trhali zuby! OMG! Druhý samozřejmě...krvička tekla a já udělala pár fotek, kde vypadám jak upejr..... xD jinak jsem se dneska dozvěděla, že mě třetina třídy považuje za emo... :( což mě teda dostalo....a co je na tom nejhorší, že nemaj důvod.....no kdyby měli důvod, bylo by to horší...ale stejně to nechápu... :(

Halleluyah New York!

25. května 2008 v 19:50 Zajímavosti
Takže big město New York má s MCR docela dost společnýho...tohle monumentální město mě docela fascinuje...tak jsem se rozhodla sem dát pár fot z New Yorku.....
Brooklyn bridge....z New Yorskejch mostů nejznámější....Dvojčata stála za ním......
Manhattan....fíha
Nepotřeba komentáře......
Trump Tower nebo tak něják se to jmenuje :)
Opět Brooklyn bridge....

Sweet revenge!!! Oh yeah!

25. května 2008 v 19:24 For making smile & fun
Tak to je dobreee!!! Hra MCR!!! To mě zatraceně baví!!! Jediná hra, kterú pařím....

Drowning lessons

24. května 2008 v 20:42 Texty & překlady

Drowning Lessons

Without a sound I took her down
and dressed in red and blue I squeezed
Imaginary wedding gown
That you can't wear in front of me
A kiss goodbye, your twisted shell
As rice grains and roses fall at your feet
Lets say goodbye, the hundreth time
And then tomorrow we'll do it again
I dragged her down I put her out
And back there I left her where no one could see
And lifeless cold into this well
I stared as this moment was held for me
A kiss goodbye, your twisted shell
As rice grains and roses fall at your feet
Lets say goodbye, the hundreth time
And then tomorrow we'll do it again
I never thought it'd be this way
Just me and you, we're here alone
And if you stay, all I'm asking for is
A thousand bodies piled up
I never thought would be enough
To show you just what I've been thinking
And I'll keep on making more
Just to prove that I adore
Every inch of sanity
All I'm asking for is, all I'm asking for is
These hands stained red
From the times that I've killed you and then
We can wash down this engagement ring
With poison and kerosene
We'll laugh as we die
And we'll celebrate the end of things
With cheap champagne
Without, without a sound
And I wish you away
Lekce tonutí

Bez hlesu jsem ji stáhl s sebou dolů
A oblékl do rudé a modré
Imaginární svatební šaty
Které si přede mnou nemůžeš obléct

Polibek na rozloučenou
Tvoje zkroucená lastura
Tak jako rýže klíčí a růže padají k tvým nohám
Rozlučme se
Už posté
A zítra to uděláme znova
Zítra to uděláme znova

Stáhl jsem ji dolů
Odložil venku
A zase tam jsem ji opustil, aby ji nikdo neviděl
A mrtvolný chlad
V téhle studni
Díval jsem se, jak se tento moment odehrává jen pro mě

Polibek na rozloučenou
Tvoje zkroucená lastura
Tak jako rýže klíčí a růže padají k tvým nohám
Rozlučme se
Už posté
A zítra to uděláme znova

Nikdy mě nenapadlo, že to dopadne takhle
Jen ty a já, tady úplně sami
A když zůstaneš
Všechno na co se ptám je
Tisíc nahromaděných těl
Netušil jsem, že je to dost
Abych ti ukázal, na co myslím

A budu pokračovat, získávat další
Jen abych dokázal, že zbožňuju
Každý kousíček rozumu
A všechno na co se ptám je...
A všechno na co se ptám je...

Tyhle ruce se špiní do ruda
Od toho, jak jsem tě zabil a pak
Můžeme opláchnout ten snubní prsten
Jedem a petrolejem
Budeme se smát, dokud nezemřeme
A konec všeho oslavíme levným šampaňským

Bez...
Bez hlesu
Bez...
Bez hlesu
Chci tě zahnat
Bez hlesu
Chci tě zahnat
Bez hlesu, bez hlesu
Chci tě zahnat
Bez hlesu, bez hlesu
Chci tě zahnat
Bez hlesu, bez hlesu
Chci tě zahnat
*
Když jsem četla ten překlad...bože to je smutňoučký.....

New York...

24. května 2008 v 20:39 | petí |  Concerts
Takže tohle(klarush-myworld.blog.cz) je můj zdroj, najdete tam ještě trošku jinejch fotek...jsem sem vlastně před tim už nějáký dávala......poslední koncert na dlouhej čas je za náma...ch joo.....proč?

EMO pravda?! opět radši poznamenávám, že emo nejsu....

24. května 2008 v 11:10 Zajímavosti
Takže tohle jsem našla na jednom blogu...každej si pod emo představí ty zblbý emokids, co maj nalakovaný nehty na černo, nosej patku pruhovaná trička, jsou uzavřený do sebe a tvářej se strašně smutně...ale před nimi tu byli jiný EMO...EMO se správnejma názorama, který jsem začala označovat za Oldemo....prosím si to přečtěte, je to moc zajímavý...
Zapomeňte na všechno, co jste doposud o emu věděli. Hotovo? Můžeme začít.
Emocore se vyčlenilo někdy v osmdesátých letech z Hardcore punku….Emo je tedy svým způsobem punk ( opavdu je to tak, nekrutte hlavami :) ).I když nás ve škole učili že všechna muzika vznikla z jazzu...xD..Jaký je tedy rozdíl mezi punkem a emem? V Emu nastala hlavní změna ve zpěvu - zpěvák chvílemi křičí, sténá, nebo naopak šeptá - prostě prožívá hudbu ( emoce ). Emo je subkultura. Uznává tedy jakýsi životní styl a názory. Chce ovlivnit společnost, aby se chovala etičtěji a hummáněji - hlavně potom vůči zvířatům a přírodě jako takové. Proto se zajímá o politiku, ekologii a morální zásady. A i proto je zde snaha stát se sXe ( SxE ), což znamená " straight edge " - žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem.Takže pochybuju že každej člověk teda skoro každej co si o sobě myslí a považuje se za ,,EMO'' je vegetarián,bisexuál.Hlavně že se na víc než polovině blogů píše že správnej emař musí kouřit:-D Také je tu samozřejmě silný " kult " DIY ( nebo-li " Do It Yourself " ), který spočívá ve vyrábění si různého oblečení, doplnků a pod. různými technikami…. Takže všichni ''EMO'' co si s nadšením chodí kupovat oblečení do New Yorkru a jiných obchodů by vůbec emo být neměli..Máte v tom guláš co?Ale zamyslete se...Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost. To je tak všechno k hudebnímu stylu kterej má kořeny v Hardcoru...
Co se týče kapel….to je poněkud složitější. Jisté je, že mezi první " průkopníky " patřili Rites Of Spring, Embrace, One Last Wish, Husker Du, Dag Nasty a další…. Linie pokračuje kapelami jako jsou: Moss Icon, Heroin, Indian Summer, Sunny Day Real Estate, Elliott a mnoho - opravdu mnoho dalších. Pak nastává " problém "…. Přichází rok 2000 a názory se rozcházejí. Jako kdyby se posluchači rozdělili na dvě skupiny - první, která vyznává " old school " a ( v jejích očích ) popovější novinky odmítá. A druhá, která nechává scénu růst a nabalovat na ni takové kapely jako jsou: Fall Out Boy, Finch, From Autumn to Ashes, From First to Last, Funeral for a Friend, Hawthorne Heights, Matchbook Romance, My Chemical Romance, Panic! At The Disco, Silverstein, Something Corporate, The Starting Line, Taking Back Sunday, The Used a plno dalších. Je pravda, že některé nynější kapely, které jsou označovány za emo už dávají spíše na image, prodej desek a hrají, protože je muzika prostě baví. Názory, které emo chtělo říci už byly řečeny kapelami v devadesátých a dřívějších letech.
Tedy, co se týče mě, tak v tom mám jasno i nejasno. Jak bych to řekla, aby to nevyznělo, tak , jak to stejně vyzní….Prostě, když potkám člověka, který zná a poslouchá kapely, které se řadí do old school, tak z něho mám hned lepší pocit, než z člověka, který zná pouze ony popové ( ano, jsou populární ) " novinky ", které ještě ke všemu viděl na MTV. Mám zkušenost, že ten člověk, který se spíše zabývá těmi kořeny ví o subkultuře asi tak ( abych nelhala ) o sto procent víc, než onen druhý zmíněný, který se ( aby bylo dílo dokonáno ) hned prohlašuje za strašného " emaře " ( mimochodem výrazy jako: emař, emokid, emoboy, emogirl, emopes, emotužka a emotoaletní papír mi taky zrovna " nevoní " ) Ale také znám lidi, kteří poslouchají kapely bez rozdílu, i když si je uvědomují a působí na mě rozumným dojmem. Já osobně poslouchám z ema pouze to, co se mi líbí a to, co mě nějakým způsobem avšak né vzhledem, zaujme. Na nějaký kapely sem sice trochu vysazená protože to už docela přeháněj,ale tak poslouchám co se mi líbí...
Tak, to bylo tak stručně k emocore….na tom přeci není nic špatného, ne? Myslím, že člověk, který předtím o emu nevěděl zhola nic nemá po přečtení těchto řádků důvod se o emu vyjadřovat s opovržením, nebo s posměchem.( A také bych pro ně touto větou ukončila své povídání a poprosila je, aby si pamatovali, že emocore je poze všechno to, co jsem zmínila výše a nic víc! Pokud tedy budou pokračovat ve čtení, chci je upozornit, že následující řečené věci nemají s emocore NIC společného ).
Ano, milé děti, ted se dostanu k Vám :)
Ještě jsem zapomněla na ony emokids, které jistě ted doufají v odpověd, proč jsem se v historii ema ani slovem nezmínila o patkách, černém laku na nehty, depresích, smutném pohledu do země, barevných korálech, nadmíře bisexuálních chlapců, namalovaných srdíčkách na rukou, růžových teniskách, plakajících dívkách i chlapcích, žiletkách, pruhovaných tričkách no prostě lidí který jsou všichni dokola a na chlup stejný jako na běžící páse...a mohla bych ještě pokračovat dál....
Víte proč jsem se o těchto věcech ani jednou a ani slůvkem nezmínila?
Protože je to pitomost,prostě holej nesmysl kterej nemá aikdy nebude mít s emem nikdy nic společnýho..I když poslední dobou je situace taková že to vypadá jak kdyby to k tomu patřilo..
Ano, mé zlaté domnělé " emokids ", přesně proto :)
Och, je mi jasné, že někomu jsem teď dvěma větami zničila veškeré představy o světě, zbourala jsem vše, pro co dosud žily, jo sem asi potvora no...ale někdo vám to už musel říct..Jinak by ste si to nikdy neuvědomily..! Ale mám pravdu...…Ruku na srdce,máte ho přeci tak velké a otevřené, jistě to pro vás nebude problém , chcete žít pro nesmysl? Chcete žít pro pózu? Chcete být všem lidem, kteří uznávají emo pouze pro smích? Chcete, aby se o Vás natáčela posměšná videa? Chcete, aby si všichni, kdo o emu prozatím nic nevěděli díky Vám pomysleli ( a to zcela právem ), že emo je ta největší kokotina, kterou kdy ve svém dosavadním životě poznali? Aby se všichni od této skvělé muziky a jedinečného ( a podle mě i správného ) pohledu na svět odvrátili jenom proto, že poznali nějaké pozérské emokids?
Zamyslete se nad sebou. To, co považujete za " emo módu ", to není žádná emo móda, vždyt vůbec nikdo neví, kdo to vymyslel! Kde se to vzalo, nebo z čeho to vzešlo? V emu panuje DIY kultura, sami si běžte něco ušít, uplést, vyrobit a né honem rychle kupovat řadové výrobky.By mě zajímalo kolik z vás domnělých emo kids a ostatních si na sebe v životě něco ušilo nebo vyrobilo..hm..?Záludná otázka co...
A taky bych byla opravdu velice ráda, kdyby mi někdo vysvětlil, jak jste přišli na tu bisexualitu…..zanechám ted veškerých faktů a přinutím Vás, aby jste použili mozek a zamysleli se.Vždyt podle toho, co prezentujete je téměř každý ,,emo boy,, bisexuální nebo gay.To znamená, že, když poslouchá emo, tak musím být bisexuální nebo teplej? Co je tohle za kravinu..hm..?Nebo to mám chápat tak, že každý homosexuál či bisexuál , který se narodí, tak je předurčen k tomu poslouchat emo? Čili bisexuál, který neposlouchá emo, vlastně ani není bisexuál! Měl by se za sebe stydět!….Nebo, já opravdu nevím, jak to mám pochopit. Nebo to je jen čirá náhoda, že všem bisexuálům na světě se líbí emo hudba? Vždyt to ani není z praktického a biologického hlediska možné, aby jich bylo tolik. Nad tímhle sem fakt zaselá už od samého začátku kdy sem se o ,,EMO,, dozvěděla...jestli se to tak dá říct..xD..Když si představím že by každej z těch ,jak vy říkáte sladkých kissing emo boys byl bisexuální nebo teplej tak už chápu proč ty emo girl pořád tak brečej..xD
A v neposlední řadě se dostanem k těm Vašim oblíbeným emocím, to je taky kapitola sama pro sebe. Pořád slyším, jak se oháníte tím, že pláčete a dáváte najevo svůj smutek proto, že se za to nestydíte, projevujete přeci EMOce. Myslíte si, že ted jsem si naběhla, že ano? Protože se v historii emocore o emocích zmińuji. Ale to se docela mýlíte... Nabyli jste totiž klamného dojmu, že emoce, které jsou opravdu bez diskuze spjaty s emem, se projevují právě tím, že si popláčete, když na Vás byl někdo zlý, když jste ztratily své pruhované " emo " ponožky, nebo když Vám došel lak na vlasy. Nesmysl, od začátku do konce nesmysl. Emoce, které jsou míněny v emocore přicházejí do popředí v souvislosti s konzumem a materialismem. Prostě a jednoduše se klade větší důraz na emoce a morální zásady.
Já vím, že jestli si ted mé povídání, čte někdo, kdo má profil nacpaný líbajícími se chlapci a dívkami v pruhovaných šatech, včera si nechal udělat piercing do rtu ( aby byl správný emák ), dnes předvedl rodičům hysterický záchvat pláče, protože mu místo mandarinek koupili pomernače a zítra se chystá obarvit svůj nový solidně emotivní sestřih vlasů na černo, tak pro něj bude jednodušší pomyslet si o mně, že sem ,,kráva,, která neví, o čem mluví, než aby svůj způsob života , nebo alespoň svůj styl oblékání a chování od základu změnila.
Milí pozéři, zamyslete se nad tím, vždyt underground a subkultura ( ke které se přeci hrdě hlásíte, protože tvrdíte, že jste emo ) vyžaduje po člověku originalitu a schopnost přežít v dnešním ( ano, já vím, tolik černém a vůči Vám tolik krutém ) světě. Ale Vy……Vy jste všichni stejní, jak na běžícím pásu, žádný nápad, žadná originalita, a když se vyskytne problém, tak se schoulíte do temného koutku a tam pláčete. Na jednom blogu jsem se dokonce dočetla, že jako správná " emogirl " musím chodit pomalu, nikomu se nedívat do očí a vypadat smutně - to snad ani nebudu komentovat, nehrajte na mě, že jste úplně pitomí a uznejte, že je to jedna z největších blbostí, jaké jste kdy četli.
Přestante se schovávat za Vámi uměle vytvořené jakési " emo ", nechci od Vás po tom, co si tohle přečtete, slyšet, že s tím souhlasíte, ale, že Vy nebrečíte, a že emo posloucháte, a že chcete pro přírodu to nejlepší - to můžete, ale bez té pitomé pózy! Také dobře chápu, že se chcete někam zařadit ( to každý ) a banda milých, vždy krásně nalíčených, upravených a čistě a hezky oblečených lidí ve Vás vzbuzuje pocit štěstí - který, jen tak mimochodem, stejně potlačujete, protože musíte být hrozně smutní a koukat se do země. Ale v ostatních to vzbuzje pouze posměch. Jestli se Vám to líbí, rádi se takhle oblékáte a rádi se přetvařujete, tak si tak pro mě za mě klidně i žijte, ale když už jste s tou umělotinou začali, tak to dotáhněte do konce a vymyslete si svůj vlastní uměle vytvořený kult a nazvěte si ho, jak chcete, ale přestante používat výraz EMO - protože Vy jste pravý opak, chováte se opačně, než je pro subkulturu typické. Jenom tím emocore ubližujete a to myslím zcela vážně.
Možná se Vám zdá, že to byla vyčerpávající snaha některým lidem otevřít oči, ale já jsem ještě zdaleka neřekla vše, co bych říci chtěla a je mi jasné, že někdo to opět nepochopí.
Je nemyslitelný vás zapřisáhlé emáky donutit abyste tomu věřily..Tak když ste si dali alespoň takovou práci to přečíst tak se nad tím proboha aspoň jednou jedinkrát zamyslete...A jestli vám nedojde aspoň malá část těch věcí co jsou tady napsaný tak ste buď natvrdlí,naivní nebo totálně slepý...Tak si vyberte...
Bára..
tak...a já jdu stahovat fotky z New Yorku...posledního konciku MCR minimálně na rok...zatim bye bye!

Lyn-Z v Kerrangu!!!

24. května 2008 v 11:03 | petí |  Lyn-Z
Bože v Kerrangu maj takový dobrý články a rozhovory...těšim se na text a překlad...proč nemůže vycházet aj v Čechách...klidně aj v angličtině, že jo?! zdroj mcr-mikeyway.blog.cz