Červen 2008

Diplom pro Klárušku

30. června 2008 v 21:07 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Promiň, že je to tak pozdě no, jsem na to zapomněla, kdybys mi to nepřipomněla..... O:-)
No jinak, to nejde moc přečíst...program malování nejni moc šikovnej...ale tak když seš to ty, tak mi to odpustíš, že joo?!

Njúúúúúúúú EsBé - Frerard-andy

30. června 2008 v 21:04 | petí |  Spřátelené blogy a spol :)
Nu...máme tu nové SBéčko.....super blog a a autorka píše aj stories takže fakt super....teď zrovna tam má jedno hezký Frerard story rozepsaný....fakt krásňoučký...a zrovna teď tam přišel Frankie :)

Odpustit neodpustitelné....1

29. června 2008 v 20:41 | petí |  Odpustit neodpustitelné
Takže....teď napíšu něco mimo a až tohle dopíšu, tak začnu psát cosi, co bude navazovat na Punk´s not dead! a mezitím samozřejmě budu dávat aj "normální články".
Mikey
"Mikey, vstávej! Už je třičtvrtě na sedm. Já jen abys nezaspal. Když tak si vem buď cornflaky s mlíkem anebo jogurt. a taky tam je nějákej chleba, tak si na něj můžeš dát máslo a džem. Hezkej den!"
Z toho všeho, co na mě mamka vyklopila, jsem pochopil jen to, že už bych měl vstávat. Takhle moc mluvit na rozespalýho člověka....dyť musí bejt každýmu jasný, že to se míjí s účelem. zhoupnu se a jako první se mi naskytne pohled do zrcadla, který mi visí naproti posteli. No jo, mam prostě ránu. Ptačí hnízdo unavený mžourající oči....kde mam brýle? Jo a nebojte, nejsem metrosexuál!Pročísnu si vlasy, jen tak aby se neřeklo, narvu na sebe svoje poloroztrhaný milovaný džíny a červený tričko "Smashing pumpkins". No joo, dýně jsou nejlepší!
Dole už snída Gerard. Jako vždycky jen černou kávu. Nevim jestli drží dietu a nebo jenom chce aby mu i snídaně ladila s oblečením. :D Nee, nic proti jeho trochu černějšímu oblečení, černějšímu nábytku, náramkům, rámu od zrcadla. "Brý ránko, bráško!" pozdravim zvesela. ůMikísku,ahoj!" zažbrblá. Mikísku? Tak mi řek naposled ve školce ne? Ale neříkám, že by mi to vadilo...spíš naopak. Vždyť je to milý. Místo kávy si naliju do sklenice pomerančovej džus a dokonce si podaří vyhrabat americký koláčky. Posaim se naproti Geemu. "jseš nějákej zamlklej..." prohodim. Celou dobu jen tak kouká...kam to kouká? kamsi skrze mě? Anebo na mě? Co si namlouvám. Dyť na mě se mlže koukat celejch těch patnáct let co žiju a jako co by na tom bylo divnýho? jsme snad bráchové ne? "Že jsem zamlklej? Ne jen přemejšlim...znáš mě..." prohodí a je míň nervóznější než jakej se mi zdál.Asi ta rozespalos. "A na co jsi přišel?" ptám se, "že upíři si uspokujojou choutky na vlkodlacích, co je porazej v souboji?" popichoval jsem ho ze srandy. no jo...brácha a jeho podivný záliby. Miluju bráchu a jeho podivnosit. No miluju...samozřejmě obrazně. Aby jste to nepochopili tak, že toužim po svym bráchovi. gerard se mý poznámce uchechtl. Začal jsem se cpát americkejma koláčkama.
"já jsem upejra sežeru tě a budu si na tobě uspokojovat svý choutky!" nadskočil jsem leknutím. Gee uzničehonic začal řvát a máchat rukama a dělat ze sebe strašidlo. Dotknul se mě přitom. Mezitím, co jsem se dusil smíchy mi z toho dotyku...naskočila husí kůže. Dožvejkal jsem americkej koláček. Bože, jsem to ale úchyl! :D

Frankie jako Frankenstein

29. června 2008 v 18:41 | petí |  About MCR
Jak jsem říkala, Frankie hostuje v klipu nějáký skupiny Reggie a The Full Efects či jak se to jmenuje...nu a toto jsou fotky(zdroj mcr-mybrutalromance.blog.cz):
mě se to jako moooc líbí...jinak v popříští Bravo girl bude plakát mcr dohodla to nikkushka z nik4-nikkusha.blog.cz :)
a chci napsat další nějáký story...zatim to nevypadá na frerarda ale uvidíme...napadlo mě, že bych mohla napsat i story, který by navazovalo na Punk´s not dead :) uvidíme....zatiiim

Fotky z koncertu Billy Talentů

28. června 2008 v 20:31 | petí |  Other music
Tak toto mi poslala kámoška, co tam bylataky, bohužel jsme minuli, ale Janičko zaltá, moc děkujuuu! Jseš fakt sper! ;)

Pár novinek

27. června 2008 v 17:48 | petí |  About MCR
Taaakžeeeee...Frankie hostuje v jednou mklipu skupiny Reggie nebo jak se to jmenuje, až budu moct, dám vám sem fotky, ale teď nemůžu, pýáč ma zakázaný stahovat a musim šecko mazat, takže budu mít málo fotek mcr .( kdyby se aspo%n ségra chovala jako ségra a věčně nežalovala uf.... :)
(zdroj mcr-mybrutalromance.blog.cz)
Gabriel Bá (kreslí TUA) vyhrál titul nejlepšího umělce. Super :) (zdroj nik4-nikkusha.blgo.cz)
Jo a úplně jsem zapomněla napsat, že mindless maj nový album If....ale to už je známý asi tak dva měsíce takže nic moc novinka :D. Se těšim až to bude možný stáhnout!
Všimněte si, ajký boží tričko má Frankes na tý fotce! :D

Nové fotky Geeho

27. června 2008 v 17:31 | petí |  Gee Way
Tu nové fotky Geeho (zdroj nik4-nikkusha.blog.cz):

Statue of liberty

26. června 2008 v 19:53 | petí |  Other
Nedávno jsem sem dávala fotky z NY...teď tu dávám Sochu svobody....

Punk´s not dead - zazvonil zvonec a pohádky je koneeeec!

26. června 2008 v 15:29 | petí |  Punk´s not dead!
No je tu konec! To se to táhlo! Ale nee....hrozně mě baví psát....snad se bude líbit Sorry, teď taj asi budu míň - rodiče :)
5.dubna večer
Běžel jsem pryč! Pryč od toho pokoje, kde se to stalo! Pryč! Co jsem to udělal?! Stydim se za sebe! Milovla jsem se s ním! Miloval jsem se s Frankiem! Skoro jsem se rozbrečel. Já ho nemiluju! Nemiluju ho! Myšlenky mi pořád lítali k Rose! k mý jediný nádherný Rose. Já jsem ji podvedl Klidně jsem tam olizoval ušní lalůček klukoj, co jsem ho před čtrnácti dněma nenáviděl! Nenávidim se! Tohle se nesmí Rose dozvědět! Nechci ji ztratit! Moji jedinečnou rose....zítra ráno si o tom s Frankiem promluvim. Dneska na to nemam sílu. Se slíkánim (spim nahej) si starost nedělám. chci spít. Aspoň na chvilku zapomenout, co jsem to udělal.
6.dubna
Ježíš! Za pět minut mam bejt dole na snídani! Rychle jsem na sebe navlík triko a tepláky, nějáký děravý ponožky, aby se neřeklo a pádil dolů. Všichni zas nadávali. Jen jeden člověk se usmíval. Frankie mi držel místo us tolu. Nezvládnu to. Tohle nezvládnu. Dělal jsem že ho nevidim. Po snídani za nim musim dojít. Ach jo. Chudák můj malej Frankie.
Chvilku jsem jen tak stál před těma blbejma dvěřma. Od toho blbýho pokoje. Pokoje kde.....zaťukal jsem. Měl jsem chuť zdrhnout, ale tohle jsem musel vyřešit.
"Gee, jsi to ty?" ozvalo se. "Už to tak vypadá" řekl jsem smutně. Otevřel a než jsem se vzpamatoval, divoce mě líbal. "Nee, Franku, nee!" odtrhával jsem ho od sebe, což se mi nakonec přes všechnu jeho vášeň povedlo. On se na mě nechápavě podíval a ještě necháapavějc se zeptal:"Děje se něco, lásko?" "Neříkej mi lásko. Frankie pochop, nejsem žádná tvoje láska. Žijme si svůj život. nechal jsem se rpsotě unýst. Promiň. Nechci dál ranit lidi kolem sebe...." "Ta holka!" vapdlo z něj. "Viděl jsem ji tu s tebou, jak..." "Nemiluju tě. Pochop prosím." pčerušil jsem ho a vypad. To se ti fakt povedlo. Nemůže si nic udělat, že ne?!
11.dubna
Musim za nim zajít. Je to moje chyba. Trápí se. Je tak amutnej. pholed na něj člověkaúplně rozlítostní. Uý zase stojim pžed těma dveřma. Už zase ťukám na ty dvěře."Ann, nestojim vo nějáký tvoje kecy...." No jo...Hawai. "Můžu dál?" ozavl jsem se. Podle hlasu mě potná. Vim to. "Ty vždycky. Ty můj jedinej. I když mě nemiluješ." Vtrhl jsem ho a nevim, co me to popadlo. Popadl jsem ho a pět minut se s nim jen tak objímal. Záleželo mi na něm. Ale jinak. Posadili jsme se vedle sebe na postel. já mu dal ruku kolem ruku zašeptal:"tohle nesmíš Frankie. nesmíš se trápit."Opřel si omě hlavu:"Ale vždyť tpo víš. Víš, že bez těch tvejch pistáciovejch očí nemůžu žít." šeptal zase on. "Frankie, vždycky pro mě budeš něco znamenat. Ale..." "...ale miluješ tu holku." hlas se mu lámal. "Nechci, aby ses trápil, zlato. Nechci. Teď prosím jdi. A buď šťastnej." Pohladil jsem hpo vlasech a zamířil ke dveřím.
"Přijdeš se za mnou podívat? Přijdeš se za mnou podívat, když tě budou adoptovat? Prosím...ů Poprvý jsem ho viděl brečet. "To víš, že ano....myšáku..."
5.května
Všechno už mam sbalený. Podíval jsem se na ten pokoj. |Jak dlouho jsem tu bydlel? Něco přes dva měsíce...nikdy jsem si taj nezvyk. Vezmu zavazadla do rukou a odcházím. "Ukaž pomůžu ti." No jo, Amy, bude mi chybět. ůTo je dobrý, přece se s tim nebudeš tahat!" usměju se na ni. Někdy spolu musíme někam zajít. Samozřejmě jako kámoši. Tenhle člověk mi přirost k srdci. Přišlo jsem ještě pár děcek a lidí, aby se se mnou rozloučili, objali....vlastně tu nebxli zas tak lepší....samý zajímavý, společností neovlivňovaný...ale krom Amy mi bude doopravdy scházet vlastně ještě jeden človíček. Že by se nepřišel rozloučit ani se nedivim. Vyšel jsem ven a Amy dal na rozloučenou vypálený CD její oblíbený gothický skupiny, co mi ho pro ni vypálil Ray a svoji malbu - Amy, jak se topí v temně modrých růží. Objala mě a dala mi velkou pusu na tvář:"Budeš mi chybět, brouku." zatahala mě za vlasy. "Se za tebou přijdu podívat, ty funeráku!" "Heej!" odtáhla se ode mě , ale vim, že to myslela ve srandě. Však mě zase začala tisknout k sobě. No joo už jsou tady koukám. Krom Rayovi rodinky přijela aj Rose aj...."Mami!" přiběhl jsem k ní avzal kolem ramen. "ak já už půjdu." usmála se Amy. "A zastav se někdy."ozvala se ještě. "jasně, to ti slibuju..."odpověděl jsem a pozoroval, jak je mamka zesláblá. No jo, ta léčba ji asi dává zabrat. Na dně už byla dost dlouho. Šel jsem k Rose.
"Já mam asi odejít, co? Já jen jsem..." Otočil jsem se za tím hlasem. Za chvíli už jsem ho hladil na zádech. Byl to on. Věděl jsem to. Můj maličkej. Něco nás k sobě poutalo. "Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy! Nikdy bych tě nenechal odejít. Čekal jsem na tebe. Doufal jsem...."Nevěděl, co mám říkat, měl jsem pocit, že se snad každou chvíli rozbrečim. Přišel. Vtiskl jsem mu do ruky malého plyšového sloníka. Koupil jsem ho jen a jen proněj. Otočil jsem ho k Frankiemu srdíčkem, který sloník svíral. Na to srdíčko jsem napsal fixem na textil:"I´ll never forget for you!" "Je to pravda. Vždycky pro tebe bude místo v mém srdci." hlesl jsem. On se rozzářil:"Věřím ti....."
------------------------------------------------THE END--------------------------------------------------

2 news + moje kecy aneb ach bože Ben je šoumeeen

24. června 2008 v 13:46 | petí |  About MCR
Hej, to je děs, jak se kolem nich furt něco děje....statistiky iPunk.cz (nejoblíbenější desky), zdroj tu
1. Anti-Flag - The Bright Lights Of America
2. AFI - Decemberunderground
2. Sum 41 - Underclass Hero
4. Anti-Flag - For Blood And Empire
4. Sum 41 - Chuck
6. Blink-182 - Take Off Your Pants and Jacket
7. 30 Seconds To Mars - A Beautiful Lie
7. My Chemical Romance - The Black Parade
9. Lostprophets - Liberation Transmission
9. Blink-182 - Enema of the State
jo a jako na mcr-mybrutalromance.blog.cz se objevila info, že by už o letošním říjnu, jen tak mimochodem půl roku po vyhlášení jejich roční pauzy :), měli mít nový tour s Panic! at the disco....roztomilý, jak to bez těch fanoušků nemůžou vydržet :)
Jinak včera jsem byla na Billy Talnetech na koncertě. Byli tam aj s Anti-Flagama a ty byli taky super, ale prostě Billy jsou Billy....mrzí mě, že jsme se nějáko minuly s kámoškama z jižní Moravy, ale co nadělám.... :___( Zpátky ke koncertu. Voni tam najednou vtrhli a začali zpívat Perfect world. Ani jsem nevěděla, jak dobře umim slova :) prostě jsem skákala jak o život všichni řvali a pařili. Pak přišlo Devil in a midnight mass, úžasnýnasazení, bomba....v tý části, kde se má šeptat musel Ben normálně mluvit, páč by ho jinak fanoušci přeřvali....po úžasnym How it goes se to trochu uklidnilo....Ben je skvělej showman....střídal tam kloboučky, lítal po pódiu a šecko, komunikoval s náma. Když se zmínil o My Chem před moji oblíbenou Surrender. Vykřikla jsem "Yeah!" a vyskočila vysoko do vzduchu tak se na mě trochu otočil! :D Taky mu někdo napověděl, že "Láska plus kurva equals The ex :D prostě to bylo úplně boží a zazpívali si aj s nti-Flag...se tam objímali skoro jak Gee a Frankiem....no...to přehánim..... :D....skončilo to Red Flag...i Try honesty bylo úžasný...jen škoda že nehráli moji nejoblíbenější Nothing to lose... ale fakt bomba zážitek...jeden z největších mýho života.....

Punk´s not dead! (story - 3.díl)

22. června 2008 v 18:44 | petí |  Punk´s not dead!
Jenom chci dodat, že to, že se taj o Gee nevyjadřoval o Frankiem a jeho stylu nevyjadřoval dycky úplně ideálně neznamená, že mam něco proti punkerům....dyť sama punk poslouchám! :D
13. března
Sakra jsem šťastnej! Vypadá to, že odsud vypadnu! Rayova mamka mě chce adoptovat! Všechno mluví v náš prospěch! Jejich rodina je slušná. Nemají s ničím žádný problémy, nekouřej, nepijou, nejsou zadlužený a hlučný jen díky Rayoj, kterej si furt brnká na kytárku. Jejich rodinu znám, takže si nemyslej, že bych si s nima nemoh rozumět a že by se mi tam nemohlo líbit, mluvim o nich dycky pěkně! Jen se musim zeptat mámy....je mi jí hrozně líto, ale myslim, že už bych se k ní stejně vrátit nemoh......je mi jí hrozně líto. Bez jejího souhlasu mě nemůžou Torovi adoptovat, takže za ní asi zajdu a promluvím s ní o tom. Ob barák od Torů hned bydlí Jimmy, takže asi nebudu mít zrovna nejlepší spání, furt budou vyřvávat, ale myslim, že se mi tenhle život bude líbit. Vim to!
15.března
Dneska jsem byl za mámou. Nevypadala tak dobře, jak říkala Rose....vlastně jsem jí takhle zmoženou dlouho neviděl. Ptal se mě, jestli užmě chce nějáká rodina adoptovat.Takže jsem jí řekl o Rayovi. Rozbrečela se, ale říkala, že to je to nejlepší řešení. Že je prej moc šťastná. Pozítří za ní dojdu aj s Rayem a necháme ji podepsat nějáký papíry.
17.března
Za dva měsíce se budu pravděpodobně strěhovat. Jsem tak šťastnej!
20.března
Mám strach o Frankieho! Vůbec jsem ho neviděl, nejí nespí, nevychází ze svýho pokoje, jenom sedí a kouká do zdi. Od tý doby, co jsem odmítl jeho jistou nabídku. Hawaj (přezdívka jedný tety, co furt nosí na hlavě takový ty culíky, co připomínaj palmičky) se mě ptala, jestli nevím, co s ním je. Říkala, že prej to není tak dlouho co tu je a že donedávna měl rád jen punk. A že prý....že si s ním povídala, a že prý k tomu punku má teď rád ještě mě. Je to zvláštní. JAK mě má rád? Jak to mám pochopit. Musím za ním zajít....někdy...časem.....
25. března
Furt teď za mnou choděj nějáký lidi ze sociálky. Nemam na nic jinýho čas. Jak moc Rayovu rodinu znám, jestli si s nima rozumim...
30.března
10. května se stěhuju k Torům! Yahooo!
5.dubna
Pdhodlal jsem se. Jdu za Frankiem. Skoro jsem ho v poslední době neviděl. Je spíš jakostín než jako člověk.....
"Gee?!" ozvalo se potom, co jsem zaťukal na dvěře Frankieho pokoje. Jakoby na mě čekal. Jakyby doufal....
"No...to jsem já..." vyšla ze mě nějáká taková věta....Franki opatrně pomalu otevřel, podíval se na mě a pak jsem na jeho tváři viděl poprvé v životě....úsměv.
"Můžu se posadit?" zeptal jsem se trochu ostýchavějc a on jen radostně přikývl a sedl si na svoji rozestlanou postel vedle mě. Chytl jsem ho jemně za rameno a zašeptal:"Frankie, co se děje? Proč? začni žít! Vyjdi z téhle místnosti a staň se člověkem. Začni třeba klidně od nuly, ale nesmíš se tu zahrabat. jinak by se stala nula z tebe." snažil jsem se říct něco nanejvýš rozumnýho. Frankie mě chytnul za ruku. Díval se na mě těma svejma velkejma hnědějma očima, před kterejma nebylo úniku. "Gee, copak to jde?! Miluju tě, lásko. nemůžu začít od nuly bez tebe. Jseš moje všechno. neexistuje nic kromě tebe. Nemůžu žít bez těch tvejch pistáciovejch očí..." Pohladil jsem ho po vlasech a na tvář mu dal řátelskou pusu. Najednou jsem ucítil jeho rty na mých. Všechno tak plynulé, přirozené, nenucené. Chtěl jsem tu být s ním, cítit ho, dokazovat mu, že mi taky není lhostejnej. Vzrušoval mě ta jeho něžnost a zároveň vášeň, to jak mi dával naevo, že mě miluje, že jsem jeho všechno. Zašmátral mi po trčiku a lechtal na bříšku. Povalil jsem ho na postel a v rozkoši zavrněl:"Můžeš mi to tričko klidně sundat, broučínku!ů On se tak šibalsky zašklebil a strhl to tričko ze mě. Vyprostil se z mých úst. Jazykem mi začal přejíždět po pryvý bradavce. Nenápadně jsem dotknul jeho rozkroku a neuvěřitelně pomalu mu rozepínal poklopec. "Ale, ale, ty jseš nějákej nedočkavej!" zakřenil se. Za chvilku jsme tu oba leželi nahý. Frank se na mě posadil a přirazil. a zase. Začal jsem vydávat nahorázný vzdechy. rychle ještě běžel pro jistotu zamknout a začal se mi opět naplno věnovat. Ten to uměl. Dovedl mě na vrchol blaha. Tak a teď ti ukážu, co umim já!Pak jsme se vedle sebe svalili, já si ho přitáh k sobě a ožužlával mu zezadu ušní lalůček.....

Gee o Billy Talentech

21. června 2008 v 20:24 | petí |  Rozhovory
I like My Chemical Romance, I like Billy Talent, Billy Talent likes My Chemical Romance, My Chemical Romance likes Billy Talnet.....Perfect membership!
Gerard Way really wanted to watch the canadian punk-rockers in Billy Talent, who played before them on the mainstage.
The two bands have been following each other on several festivals this summer, and have become friends. When they play
on the same place, they always try to catch each others shows.

-I'm a huge fan of Billy Talent, I've liked them for a long time. I'm watching their show tonight.
I'm so bad at remembering names of songs, but the first song on the first album I liked right away.

But you don't remember the name?

-No, of course I don't. But it stuck to my head, and I've been a fan ever since.
Hele, jaká je první písnička na jejich prvním albu? Já vim, že na Billy Talnet II. je první devil in a midnight mass a to je z toho CD Billy Talnet II. podle mě nejlepší písnička....ale říkal na prvnim.....já jejich starý písničky z doby Pezz nemůžu sehnat....ach Gerardovy roztomilé výpadky paměti.... :D

Lyniny nové fotky

21. června 2008 v 10:44 | petí |  Lyn-Z
zdroj mcr-mikeyway.blog.cz

Dostala jsem emai! Yahooo!

21. června 2008 v 10:21 | petí |  About MCR
Určitě klikněte! Tejká se to samozřejmě My Chem :)

Novinkyyy

20. června 2008 v 18:18 | petí |  About MCR
Nu 40 vyvolenejch fanouišků skoukne DVD už 23. června! Gee, hlasim se!
Pdpořte My Chem u Kerrangu! Je tam dost kategorií.....
Jo a sem jakože klik.
Zdroj všecho celého, praotec otec blabla prostě mcr-mikeyway.blog.cz

Mixík

19. června 2008 v 21:06 | petí |  Other
Takžee....prostě zas fotky, který mam dneska chuť sem dát...šecko možný......

Punk´s not dead! (story - 2.díl)

19. června 2008 v 17:12 | petí |  Punk´s not dead!
no prostě pokráčko...myslim že to bude mít maximálně 4 díly, spíš 3......
7.března
Dneska jsem byl zas na literárním kroužku. Prej že mám dneska nějáký divný jiný nápady říkal učitel. No bodejť by ne. Frank furt tak divně kouká. Jakoby po mě něco chtěl. ty jeho oči mě propalujou. To jako spřádá plány, co mi zas provede? To mu tak dlouho trvá, než něco vymyslí, že na mě kouká tak dlouho? Je divnej.
"Gerarde, máš tu návštěvu!" ozvala se vychovatelka. Je to Rose. Sakra dyť je to Rose! Vyletěl jsem a obejmul jí. Jakmile jsem si uvědomil, že na nás furt čučí vychovatelka, zabouch jsem jí před nosem. Tak snad máme volno, ne?
"Rose, broučku, jak se máš, Něco novýho? Povídej! Povídej!" Miluju ten její úsměv. "Pozdravuje tě mamka. Zléčebny. Kdyby tě někdy pustili, mohli by jsme jít spolu, jestli chceš." pohladila mě, když viděla, jak jsem zvážněl. "Neboj, dostane se z toho, Gee....vypadá moc dobře. A jak se máš ty?" Pochopil jsem, že naráží na tom, jaký to tu je. To se mnou všichni musej zacházet tak citlivě? Jak s děckem? Vždyť to bolí ještě víc. Aspoň taj v tom směru musim Franka pochválit...kdo ví jestli ještě...nějákou mámu má...třeba proto..."No jo dobrý!" odsek jsem. Ale dyť Rose je zlato, takže jsem za chvilku rozkecal. O tom, že nesnášim Franka, ale že to vlastně možná není jeho vinna...nebo spíš že tim možná skrývá svoje city, tou svou tvrdou maskou, vlastně mi ho začíná bejt líto....asi nemá na světě nikoho. Jo a taky jsem jí řek o Amy, né nebojte, to je kámoška. Hraje na klavír a k tomu nádherně zpívá. Taky takovej uměleckej typ. Píše i texty a já ji s tim někdy pomáham. Ach ano jsem hrozně šikovnej! I love myself!
9. března
Ty Frankovy pohledy jsou tak zvláštní.Začíná mi jich být strašně líto. Mamka spolykala prášky poté, co jim taťka zemřel na rakovinu. Chudák. Zůstat na světě úplně sám. Pak prý našel utěšení v punku. |To by se mohlo stát každýmu. Vlastně není zlej. Parkrát se mi už omluvil.
10. března
Zas jsem měl výtvarnej kroužek. Nakreslil jsem asi hodně divnej obrázek. Dva chlapi, jejichž těla téměř splývala, přitisknuti ksobě navřdy ve svém vězení z růží.. Rose, která se pro mě po výtvarce stavovala se nade mnou sklonila:"Miláčku, to je krásný! jakej má ten obrázek význam?" Vlastně jsem to pořásně nevěděl. Snad tak něják podvědomně. Měl jsem v sobě strašnej zmatek. Chtěl jsem něco zakoktat, když v tom jsem si uvědomil, že mi ty mužský někoho připomínaj. Mě a Franka.
12.března
Jdu z věčeře. Teďka si můžu dělat do konce dne co chci. Asi budu poslouchat hudby nebo půjdu za Amy."Hey, Gee!" vtrhne ke mě do pokoje Frankie dřív než jsem stih za sebou zavřít. "Co chceš?" zaptal jsem se normálně. On se tak usmál, začervenal se a pak zašišlal něco jako... "Šukat s tebou...."
Stál jsem tam a pořád si to dokola přejhrával. Slašel jsem dobře?! Víc než dobře. Aha. Šukat. Copak v sobě nemá kouska citu. Na gaye nevypadá. Chce mít o jednu zkušenost v sexu víc. A já mu mám dělat vojíždědlo.
"Vypadni! Nebudu ti dělat děvku!" zařval jsem na něj a vystrkal ho ze dveří. "Ale ne Gee, líbíš se mi, vlastně Gee, já tě...."

Frankouš a zajmavosti vo jeho vosobjeee (to kdyby viděl češtinář! vosobjeee xD)

17. června 2008 v 21:20 | petí |  Frankie Iero
No joo...Frankoušek je zajmavej týpek! :D
1. Navštěvoval katolickou školu
2. S Jamiou (manželkou, ale to snad víte) se zná už od střední a jsou spolu...snad že 8 let?! joo...vypadá to tak....jako kdy ho uvolní?! :D normálně v prosinci vypluly napovrch zprávy, že jsem jim narodila dcera Harnett či co, ale houbelec samozřejmě......šak aj Mikeymu se stalo, že někdo vypustil falešný zprávy na tohle téma
3. Je pověrčivej a že prej nemáme podlejzat žebříky
4. Má rád Harryho Pottera
5. K My Chem se přidal dva dny před natáčením 1. CD, když chtěli My Chem rozšířit zvuk a jemu se rozpadla skupina Pencey Prep
6. Ray, což je hlavní kytarista skupiny mu občas pomáhá co se týče kytárky....hold Ray válí :P :)
7. O My Chem tvrdí, že je to skupina, o vám zachrání život
8. Tetování má všude možně...nejkůrioznějšé je asi zevnitř rtu kde má vytetovaný NJ (New jersey - jeho rodiště samozřejmě) a má aj piercing ve rtu a v uchu, ale snad je te%d ani nějík moc nenosí a mě to teda něják nevadí, zvlášť když si teďka musí každý správný emák nechat propíchnout ret xD

Punk´s not dead! (story - 1.díl)

16. června 2008 v 14:21 | petí |  Punk´s not dead!
Taaak...nejni to typickej Frerard no....snad mi za to nevynadáte...i když taj to stejně nikdo nekomentuje :-/ :) jo a zmenšila jsem věkovej rozdíl mezi Frankiem a Geem.
22.ledna
Něco se děje. Mamka si ke mě dneska lehla do postele a hladila mě po vlasech jako bych byl malej kluk. A pak zašeptala:"Kolikrát tě ještě budu moct takhle pohladit?" a začala brečet. "Já nechci, aby mi tě vzali!" Vylekal jsem se. Co se sakra dějě? Nic mi nehce říct! Mám strach!
1.února
Máma je alkoholička. Je na tom závislá. Vím to jistě. Je mi z toho do breku. Začíná se o nás, teda hlavně o mě zajímat sociálka. No, ne dnešní poměry nežijem v nejlepších podmínkách, ale nemůžou mi přece vzít můj domov, moji mámu, sakra! nebo můžou?!
1.března
Po první návštěvě sociálky to šlo nezvykle rychle. Máma se šla léčit, ale to nemusí znamenat, že se k ní vrátim, protože celkově žijem v blbejch podmínkách a její alkohl na to nemá největší vliv...máma je nezaměstnaná, to jsem zapomněl dodat a ty mini sociální dávky vás vážně neuživěj, zvlášť když pijete a máte na krku polorozpadlej barák po babičce a šestnáctiletýho haranta. Prostě jsem dnes byl nucenej za doprovodu nějáký sociální pracovnice poprvý projít zeleně natřenou brankou vedoucí...ano správně...do dětského domova. Ani jsem si to ještě nestačil pořádně uvědomit.Je to strašný. Hned co jsem vešel se ke mně přiřítilo několik děcěk a mezi nima byl nejstarší jakejsi punker co na mě hned flusnul:"Bóže, zase nováček!" opovržlivě dodal. Ale asi si, blbeček neuvědomil, že je asi o hlavu menší rozhodně aspoň o rok mladší. Ikdyž jsem normálně slušnější, popad jsem ho za tu jeho koženou bundu, kdoví kde ji vzal, páč pochbuju, že děcka odsaď maj na kožený bundy, no prostě jsem ho za ní popad a zasyčel: "Nejsem žádnej kus hadru, co si nechá všechno líbit. Samozřejmě mě viděla vychovatelka. Takže jakmile si vybalim a jedna z tet nebo jak taj říkaj těm vychovatelkám, mi vysvětlí, jak to taj chodí, budu za tretst, za to, že na mě ten Frank, nebo jak se prej jmenuje, flusnul, za to půjdu umývat záchody! Skvělý
3.března
Všechno to jde fakt něják rychle. Nedá se říct, že bych si zvaknul, ale zejtra už jdu prostě do školy. Vlastně se docela těšim. Chodim tam na literární a výtvarnej lroužek. Co to je jako za citlivku? To je kluk? říkáte si možná.....No jo jsem takovej uměleckej typ, píšu ponurý básničky a kreslim divný, až někdy depresivní obrázky. Kupodivu mě ve škole docela berou. Jsem branej docela s respektem a lidi se semnou v pohodě bavěj. Dokonce taj mam nejlepšího kámoše. Raye. Válí na kytaru v jedný skupině. Už jsou docela známý, taj po městě. Zpívá tam další kámoš, Jimmy. Nechci se vytahovat, ale taky už začínám bejt docela známej. Hlavně jsme známý jako dvojice, já a Rose. Rose je moje holka, co bydlí na konci New Jersey. Jo, jsem strašně zamilovanej. Je taky taková zasněná, vlstně silná romantička a píše krásný básnický prózy. Ona napíše, já k tomu nakreslim obrázek a někdy přiložim i svou báseň a pošlem to do nějáký soutěže. Vlastně ten svět není zas až tak hnusnej.
5. března
Nesnášim Franka! takovýho debila jsem ještě neviděl! Furt si hraje na strašně drsnýho punkera. Asi je to nějáká jeho hra, nechce si přiznat, že je strašně nešťastný děcko z děcáku! Nesnášim ho! Jak je na všechny hnusnej! Asi si myslí, že se ho všichni bojej nebo co! Srab jeden! Utrhává poutka, plive, ničí věci, čte si deníky a všechny tajemství pak škodolibě vykecá! A nejhorší je ke mě! Já si to samozřejmě líbit nenechám! Ale pak to vodnesu já! Nesnášim ho!

Novinky opět

16. června 2008 v 10:58 | petí |  About MCR
Frontman Angels & Airwaves a bývalý člen Blink 182 Tom DeLonge se v rozhovoru pro Buzznet zastal My Chemical Romance, kteří jsou obviňování ze smrti Hannah Bond: "Když jsem ještě zpíval s Blink, stalo se nám něco podobnýho, takže vím, jakej je to pocit, když vás někdo z něčeho takovýho obviňuje. Jedna z obětí masakru v Columbine si vzala život a k tomu jí hrála naše písnička. Projdete si různýma stádiema, kdy se obviňujete, ale takhle to nejde. Nevíte, co jsou tihle lidi zač. My Chemical Romance zpívají o sbližování. V jejich hudbě najdete i prvky rebelie a úzkosti, ale která kapela vašeho mládí o tomhle nezpívala?"
V Brazílii bylo vyzrazeno, že za všechny koncerty v Brazílii dosatli My Chem 150 mil. dolarů! Docela slušný, ale tak přispívaj i na charitu a navíc si to zasloužej, tak snad je kvůli tomu nikdo nezdrbe.....vždyť jejich koncert v Praze stál 510 Kč, což je hodně slušná cena......
Jo a my chem maj novou oficiálku....pěkný, ale mohli by někam dát třeba i něco z doby TCFSR...ale i tak je to pěkný :) Tady
zdroj
mcr-mywowromance.blog.cz