Srpen 2008

Poďvejte se na to! Od fallen angel!

31. srpna 2008 v 14:33 | petí |  Spřátelené blogy a spol :)
Tak toto udělala fallen angel prosvá SBečka! To je ale šikulka, což? :)

Welcome to our saint hell!13

31. srpna 2008 v 14:25 | petí |  Welcome to our saint hell!
No...takže jsem naštvaná, protože se mi včera mě záhadnym způsobem nezveřejnil další díl a ani nebyl v rozepsanejch článcích, takže to dneska musim psát znova...takže jdu na to a comment, babe! budu to opakovat, dokud nebude těch komentů víc :)
koketka Frankie xD
Vytrmácel jsem se ven na vysokecjh brčálovejch kozačkácha nevěděl, jestli bejt Kitty vděčnej anebo jí nenávidět! Takhle mě zřídit! Fakt se nemusim bát, že by mě někdo poznal. Jen ať si mě někdo nesplete se šlapkou! A tohle všechno kvůkli něm! Kvůli jednomu urážlivýmu ďábloj! A přesto, že to vim, tohle podnikám! Plahočim se v nemožnejch hadrech přes celý peklo, jen abych si tajně promluvil s jeho spolubydlící, aby ho přemluvila a on se opět stal mým sluhou a snad...i něčím...jiným...víc... Já, Luciper! Proklínám den, kdy jsem ho potkal!
Nakonec to nebylo tak daleko, jak jsem myslel, takže jsem se k tomu jejich baráku něják doplahočil. Rozklepanými prsty jsem zmáčknul zvonek a čekal na odpověď. Uff, vylezla ženská, takže asi Victoria.
"Ááá! My devil! vypískla, když mě spatřila. To vážně vypadám tak strašně?
"Brej den, pardon...já...takhle normálně nechodim...víte...všechno vám vysvětlím...no...je Gerard doma?" vypravil jsem ze sebe.
"No dobrej...uhm...ne gerard není doma...jste snad nějákej jeho známej? Nebo teda známá..." podívala se na mě tázavě a já si uvědomil, žesi není jistá ani mým pohlavím. Skandál! Totální trapas a skandál tohleto!
"No...takovej jeho známej jsem...můžu dál?" zeptal jsem se směle.
"Jako...kdo vůbec jste!" vyštěkla a já vzdal veškerý naděje, že se za mě u Geeho přimluví.
"No..tak můžu nechat Gerardoj aspoň nějákej vzkaz?" zeptal jsem se zklamaně.
"Tak když vám to udělá radost, vstupte no..." ustoupila ode dveří, abych mohl vejít. "Můžu si ještě umejt ty sračky prosim?" zeptal jsem se, jakmile zavřela dveře.
"Myslim, že to bude příjemnější pro nás oba:" cedila d oprovodila mě do koupelny.
Geraaaard!
"Bene, zadrž, to už stačí!" chytl jsem kámošovu ruku, když chtěl hospodskýmu pokynout, aby nám přines další půlitry. Už čtvrtý jen tak mimochodem. "Jo máš pravdu.." pokejval hlavou a zved se ze židle, že už půjdem. "gee, ale já myslim, že už v tom studiu nebudou...zlobíš se?" udělal na mě hezkej kukuč. Na něho? Nikdy! "Jasně že ne, naopak moc děkuju! Tak za nima zajdem někdy jindy." mrknul jsem na něj a rozloučili jsme se. Konečně jsem zahloubanej v myšlenkách došel domů. Juchůů! Punk´s not dead! Odemknul jsem dveře a pobrukoval si nějáký melodie. Měl jsem fakt dobrou náladu. "Ahoj Vick!" zašvitořil jsem do kuchyně. "Jee, ajoj gee!" ozvala se Vicki. Byla...překvapená? Nervózní? Nemá tady náhodou nějákýho chlapa nebo ženskou? Nakouk jsem do pokoje:" Všechno v pořádku Vick?" Nic mi nepřipadalo zvláštní..."Jasně, gee, všecko v okay." usmála se. "Hmm, tak jó no..."řek jsem si, a usadil se na sedačce. Zdálo se mi to nebo jsem zaslechl ˇ"Au"? Gee, tobě už fakt šibe! Zap jsem telku. Ta pohovka se hejbá! Přísahám! Vyskočil jsem, jak když mě na nože berou klek si na čtyři, abych podrobně prozkoumal ,co nekálého se děje s naším nábytkem! To tak, aby v ní byl ještě uvězněnýho něco z nebe! Tfuj tajbl! Musim nás dva zachránit! "gee, co to děláš," ozvala se Vicki. "Naše pohovka sebou mrská!" vysvětlil jsem. Pod gaučem na mě čekalo překvapení.

Inspiration II.

30. srpna 2008 v 20:38 | petí & →☼fallen angel☼← |  Inspiration (aktuálí-nedokončená, spolu s Annie)
Comment babe, comment, jináč se budu zlobit :D Annie vzkazuju díky moc :)
Gee: Ještě trochu zkoprnělej jsem vlez do sprchovýho koutu, zapnul vodu a nechal na sebe dopadat řetězce horké vody. bylo to příjemný, takhle si zarelaxovat. Ale ten Mikey...dělá mi starosti. V poslední době je nějákej divnej. A s Aliciou jim to něják přestává klapat. Ještě chvilku jsem se jen tak sprchoval a vylez ze sprchy, aby jsem moh pustit i ostatní kluky. Usušil jsem se, oblík se a vylez. "Baf!" vyskočil na mě kdosi:"Uaaa! Mikey, Ray, to jsou ale blbý fóry!" ale smál jsem se s nima. "Do, koupelny jdu první já!" řekl Mikey. "Ne já! Mě dýl schnou vlasy!" neptal se na nic Ray a vběh do koupelny. ůNo tak nic no.." otočil se na mě Mikey a zadíval se na mě psíma očima. "A dělej, Ray, máme jít ještě na nějákej rozhovor! Ať se tam dostanou i ostatní!" zařval jsem a přerušil kontakt našich očí.
Mikey:V telce nic nebylo, tak jsem se sebral a šel za klukama. O tom jak jsme se s Geem potkali v koupelně jsem jim samozřejmně neřekl. Chvíli jsme kecali když Frank řekl "Není tam Gee nějak dlouho?" a Bob na to" Jo no, a my se nestihnem osprchovat. Musíme mu za to něco provést." No jo, Bob, náš smíšek kapely. Dostal jsem nápad. "Klucí, já mám nápad. Až Gee půjde ze sprch, vylekám ho." Aspoň se mu budu moct omluvit za to co se stalo. "Já půjdu s tebou!" No jo Ray, všude se musí vetřít. "Tak jo." Šli jsme ke sprchám. Gee za chvíli šel. "Baf!" Vyskočili jsme zpoza stěny. "Uaaa! Mikey, Rayi, to sou ale blbý fóry!" Pokusil se o naštvaný obličej ale pak se smál s námi. Uf, je mi ale mi celkem horko. "Do koupelny jdu první já!" Oznámil jsem a kráčel jsem do koupelny. "Ne já! Mě dýl shnou vlasy!"Řekl Ray a Vlez mi do koupelky. Grr! "No tak nic no...." Kouknul jsem se na Geeho prosebným pohledem "A dělej Rayi, máme jít ještěš na nějakej rozhovor! Ať se tam dostanou i ostatní!" "No ty máš co říkat." Řekl jsem mu se smíchem. "Byls tam pul hodiny." Zašklebil se na mně. "Víš co, jdu na chvíli na net. Až bude koupelka volná, tak mi řekni jo?" Sebral jsem se a Geeho jsem tam nechal.
Gee:"No ty máš co říkat!" vyčet mi Mikey...no jo, jsem něják zapomněl na čas. Snad jsem je zas tak nezdržel. Mikey odešel, že prej jde na net a že ho mam zavolat, až bude koupelna volná. Než jsem stačil něco říct, doešel. Jako mu mam dělat nějákou služku a hlídat, ažbude v koupelně volno. Ale on to nemyslel zle. Jdu se převlíknout, tomhle jsem byl na koncertě. Však do tý doby se Ray z koupelny nevyhrabe. Než jsem ale otevřel svou skříň, plác jsem sebou na postel a čučel do stropu. Já chcu spáát! Nikam na žádnej podělanej rozhovor nejdu! No...to nemůžu klukům udělat...takže jdu. Převalil jsem se na bok a vzpomněl si na koncert. TRUST ME! Miluju svojibnadu. Však víte jak to myslim. Prostě...nebejt těhle kluků tak nevim. Vděčim jim fakt za hodně.No jo, už nebudu lenošit.Vyskočil jsem z postele. "Kurva!" zaklel jsem Praštil jsem se do koulí! O ten blbej trám! "Děje se něco, Gee?" vletěl do pokoje Mikey. "Jen jsem se bouch." odpověděl jsem. "A kam? Ukaž mi to, já ti to pofoukám!"
Mikey: Tak si tak pěkně na netu hraju formulky když slyším Geeho zařvat "Kurva!"A jej co zase vyvádí! Aby se mu tak něco stalo!" Vletěl jsem k němu do pokoje. "Děje se něco Gee?" "Jen jsem se bouch." Bože to je trdlo. "A kam? Ukaž mi to, já ti to pofoukám." Nabíd jsem se. "Ne Mikey, to je dobrý, nic mi není." Jo, to znám. Jednou sletěl z kola a tři dny řikal že mu nic není. Potom ho mamka dotáhla do nemocnice a zjistilo se, že má zlomenou ruku. "Nene, Gee, nechci aby se ti něco stalo, nemůžem si dovolit být bez zpěváka!" "Sakra Mikey, bouchnul jsem se do koulí, to mi asi pofoukat nemůžeš ne?" "Ale já bych rád." Sakra co jsem to řek? Mikey ty seš fakt debil. Jenom doufám že mně neslyšel. Zrudnul jsem a zdrhl z Geeho pokoje do svého a tam jsem se zamknul. Za chvíli jsem uslyšel klepání. Byl to Gee. Poznal jsem ho podle hlasu. "Mikey? Jsi tam? Potřebuju s tebou mluvit."

Bla, bla, bla....Frankie, TBP, If....

30. srpna 2008 v 17:28 | petí |  My shits and ideas.....
Hmm...takže prosim, aby jste nelenili a komentovali jakejkoli článek, páč koukám, že za poslední den žádnej koment nepřibyl....hmm...budu taj poopravovat asi nějáký články,něco zveřejnim, co bylo smazaný a taak...uvidíme...jen jsem vám chtěla něco okomentovat...ještě jsem se třeba nedostala vůbec k tomu, jaká je z Fankieho příšerka! Ano! Tlusťoučkej fousatej trpajzlík to je! xD Ani mi to nestáloza to, stahovat nějákou aktuální fotku....prostě mi trochu připomíná řezníka nebo mlynáře! xD ano, viděli jste to jeho bílé oblečení z koncertů Leathermouth? Díky černymu oblečení by aspoň nebylo vidět, jak ho Jamia krmí! Ano krmí ho! Frank nám ztloustnul! :D A taky se nohlí, a češe si blbě vlasy! No nic no...jjinak musim poznamenat, že jsem zas "objevila" kouzlo The Black Parade. Tohle CD jse teď něják neposlouchala, furt jen Three cheers for sweet revenge, ale nedávno jsem si pustila The end a něják mě to zas dostalo....teda pořád u mě vede TCFSR, ale...něják mám občas i náladu na TBP, neomrzel se mi, což je dobře. A k CD od Mindlessek - novýmu If....musim říct, že to má vymakanější zvuk. Neříkám, že je lešpí, prostě jsem si všimla, je takový pestřejší, a písničky miá taky dobrý. Doporučuju třeba Evening wear, Lights out nebo moji milovanou Revenge. Je na ní vidět, že na ní makali třiroky. Netvrdim, že je jejich nejlepší, prostě říkám svůj názor, je fakt dobrá :)

3x Lyn

29. srpna 2008 v 20:30 | petí |  My chemical Romance a jejich girlfriends
Noooo..3 super bomba obrázky "yn - 1. její slavnej oblouk, 2. malovaná Lyn a za 3.nádhernej banner

Inspiration I.

29. srpna 2008 v 20:12 | petí & →☼fallen angel☼← |  Inspiration (aktuálí-nedokončená, spolu s Annie)
Takže tohleto tvořim já (Gee) a ☼fallen angel☼← (Mikey)...tak snad se bude líbit...:D a →☼fallen angel☼← faakt moc děkuju :-*
Gee: "TRUST ME!" zařval jsem a ucítil na své tváři sobě něčí rty. Právě jsme hráli naší nejlepší písničku. I ´m not okay (I promise). Miloval jsem jí, nebyl koncert, kdy jsme jí nehráli. Při zpívání jsem se otočil...to nebyl Frankie! To byl Mikey! to Mikey mě políbil. Ani mi to nevadilo. Mikey, můj zlatej bráška. "I´m not oh-fucking- kay!" zařval jsem spolu s klukama a vyskočil. Kytary dohrávali a já ucítil zase ten nádherný pocit štěstí, který cítíte, když s váma zpívá 10 000 fanoušků. Máme zatraceně nejlepší skupinu na světě! Uklonili jsme se. Věděl jsem, že fanoušci budou řvát o příspěvek. Zas ten krásný pocit štěstí. Políbil jsem Mikeyho na oplátku a odcházeli jsme z pódia. Můj polibek fanoušky jerště víc rozeřval:"Else! Else!" slyšel jsem.
Mikey: měli jsme další koncert a mně se v hlavě odehrával šílený plán. Když Gee zakřičel "Trust me" přiskočil jsem k němu a dal mu pusu. Otočil se, ale nevypadalo to, že by mu to vadilo. Fanoušci byli skvělí!!! Zpívali s Geem a on si to užíval. Dohráli jsme a uklonili jsme se. Fanoušci křičeli. Pak se ke mně Gee otočil a... a políbil mně!!! Chvíli jsem měl co dělat abych se na tom pódiu neskácel štěstím. Fanoušci šíleli. Odešli jsme z pódia. Ještě v zákulisí byl slyšet řev našich fans. Hodil jsem na Geeho udivený pohled. Gee řekl jenom "Byl to super koncert." a odkráčel do sprchy. Tak sem si pomyslel že ten polibek pro Geeho nic neznamenal. Že to dělal jen pro fandy. Povzdechl jsem si a šel za klukama. Frank byl úplně nadšený z koncertu a trochu mně tou dobrou náladou nakazil. Šel jsem do koupelny trochu si opláchnou obličej. Jenže jsem zapomněl že ve sprše je pořád Gee...
Gee: "Byl to super koncert!" usmál jsem se na brášku. Ten jeh udivený pohled jsem nechápal. No jo...Mikey někdy tak divně kouká. To je normální. Setřel jsem si hřbetem ruky pot z čela a odkráčel sobecky do sprchy jako první. Svlík jsem ze sebe propocený oblečení. "Jej!" uslyšel jsem za sebou hlas. Instiktivně jsem si zakryl rozkrok a udiveně se otočil. Stál tam Mikey rudej od hlavy až k patě:"Já....gee..hmm...promiň...chtěl jsem si jenom opláchnout obličej..no...já fakt proiň..." omlouval se. Proč tu furt stojí. Jasně, že je to brácha, ale dospělej chlap..a..kam mi to kouká? A proč tu sakra pořád stojí? jako na co čeká? mě je jedno, že si chce opláchnout obličej! "Mikey?" ozval jsem se. "No?" podíval se na mě nevinně. Úplně jsem roztál..ale:"Nechtěl bys už třeba jít?"
Mikey: A jej to jsem zas nevychytal. Otevřel jsem dveře od koupelny a tam byl nahý Gee. Trochu jsem se ho lekl a vykřikl "Jej!" Gee se lekl a otočil se na mně. To byl pohled pro bohy!" Cítil jsem jak rudnu jak rajče. Já....Gee..hm...promiň...chtěl jsem si jenom opláchnout obličej..no...já fakt promiň..." Sakra proč já musím vždycky koktat! Chtěl jsem se mu dívat do tváře ale to prostě nešlo! Sklouznul jsem pohledem na jeho rozkrok. "Mikey?" "No?" Zatvářil jsem se na způsob "já nic, já Mikey Way." "Nechtěl bys už třeba jít?" Chvíli jsem přemýšel jestli ho mám tady ve sprše znásilnit, ale pak jsem ten nápad zavrhl protože Gee je starší a silnější. "T-tak já teda du." vykoktal jsem a vycouval z koupelny.
No super. To jsem zas jednou něco zvoral. Ale ten pohled na Geeho... a jéje Mikey mladší se vzbudil. Musim s tim něco udělat, nemůžu se před klukama producírovat s boulí v kalhotech... ale ve sprše je Gee, tak to budem muset vyřešit jinak. Mikey, mysli na něco ošklivýho. Stačila mi jedna myšlenka na naší maskérku a hned byl Mikey mladší zas OK. Trochu jsem se nudil a tak jsem se šel kouknout na telku.

Welcome to our saint hell!12

29. srpna 2008 v 12:18 | petí |  Welcome to our saint hell!
kurňa! voni mi to smazali! OOOu, jsem tak nasraná! Musim to psát znova, podruhý! :((
still Frankie...0007....yeaaah! xD
Hmm, tak teď musim být maskovaný! Nikdo mě nesmí poznat! Vomrknu to kolem Geeho baráku amzjistim jestli je doma. S tou Vick si chci promluvit o samotě. Mezi čtyřma očima. Asi se půjdu poradit s mojí kámoškou Kitty. Je to mega cáklá baba, nikdy mě nazradila. Nikdy. Zaťukal jsem u ní a čekal. Měla domek skoro vedle mě a tak jsem to jen rychle přeběh.
"Čauky, Kitty!" zazubil jsem se.
"Ahoj, zlatíčko! Máš nějákej problénm nebo chceš jen pokecat se starou kámoškou? No, pojď dál..." ustoupila ode dveří, abych moh vyjít."Kitty, já potřebuju bejt maskovanej!" vybalil jsem, když jsem se usadil v její pestrobarevný kuchyni. "Tak to jseš tu správně!" zatlemila se. To říkám, že je cáklá. "Já teď potřebuju bejt špión.!" "Óóó!" tlemila se pořád a zavedla mě do svý mini šatny, kde má jen hadry. Otevřela jakousi skříň. "Ne, to nemyslíš vážně!" zaúpěl jsem. ůChceš bekt přece maskovanej, ne?" začalaze skříně vyhazovat kýčovatý šatičky, děravý podkolenky, lodičky se zlomenejma podpatkama a ohromný klobouky s peřím. To by se líbilo Georgovi! "A jak chceš namalovat? Co takhle tyrkysový a žlutý stíny? A co s vlasama? Mám tu nějáký barevný spreje..udělám ti palmičky, jo?" usmívala se na měVzala svojí roli příííliš vážně. Takhle mě vážně nidko nepozná!
Talentovaný punker! xDxD
"Takže bys měl vážně zájem?" zeptal se Ben! Jo! Jo a jo! Já v punkérský skupině!
"Jasně, že jo! ťukli jsme si půllitrama.
"Hmm...tak jmenujou se Sweet raped lesbiens a hledaj rychle na tajten fesťák zpěváka. Fakt makaj, tohle je nejprestižnější punkovej fesťák taj v pekle! Hrozně jim na tom záleží...asi se im budeš líbit.
Yahoooo! Moje kariéra se rojíždí! Přece jen mi ta konzervatoř k něčemu bude.
"Mohli by jsme se za nima stavit hned, asi budou ve studiu, snad se něják domluvíte."
"Jo, jasně, můžem!" dopil jsem pivko s neuvěřitlě dobrou náladou.

Zpráva od Geeho

28. srpna 2008 v 10:06 | petí |  Gee Way
Nu..tak Gee se rozhodl informovat svý fanouišky o tom, co robí.
tu Gerard... Som s Mikeyem v New Jersey, relaxujem, popíjam kávu, rozprávam sa o komiksoch a pripravujem sa na moju zajtrajšiu cestu dolu na juh. Netuším, ktorými štátmi prechádzam, ale viem, kam smerujem. Nestrachujte sa, mám Clockwork Orange audiobook, osviežovač vzduchu od Dr. Pepper a GPS, takže sa nestratím. Myslíme, že každý, kto je fanúšikom skupiny by mohol rozmýšľať nad tým, čo robíme, čo plánujeme, takže by som vám to chcel prostredníctvom tohto listu povedať.

Žijeme- The Black Parade nám vzala dva roky života chodením po turné a ďalších šesť mesiacov príprav, takže sme vo fiktívnom svete žili už dosť a sme veľmi radi, že chvíľu žijeme v tom reálnom. Jednu vec, ktorú vám môžem prezradiť je, že sme šťastný. Naozaj šťastnejší než kedy predtým za to, že sme v tejto skupine, že tvoríme novú hudbu. A VŠETCI sme pracovali na novom materiáli v našich oddelených svetoch... Ja som začal týždeň po tom, čo som prišiel domov, kúpil som si dobré vybavenie, starý Jag a kopu pedálov- len som hľadal nový zvuk.

Bob sa dobre zotavuje po svojej nedávnej operácie zápästia- až nesmierne dobre na to, aký riskantný tento zákrok môže byť. Všetci sme veľmi šťastní, že keď sa opäť chopí paličiek, nebude cítiť takú veľkú bolesť, akú cítil na turné minulý rok. Ešte mu chvíľu zaberie zrehabilitovať sa, ale poznáte ho, najradšej by hral na bubnoch skôr, než mu doktor povie, že je to dobrý nápad. Miluje hrať, ako aj my všetci. Frank je na cestách s Leathermouth a Reggie and The Full Effect, takže sa na nich môžete ísť pozrieť. Viem, že Leathermouth ešte nemajú album, ale Frank mi ho dal v Mexiku a môžem povedať, že je to môj najobľúbenejší post-hardcore album roku, takže si minimálne užijete songy, ak nepoznáte slová.

Jednou z najlepších častí posledných piatoch mesiacov ísť sa pozrieť, ako sa Ray žení a že sme boli všetci súťasťou svadby. Bolo to nádherné. Nie som si istý, kde práve šťastná dvojica je, ale som si istý, že kdekoľvek sú, užívajú si to. Nikdy som ho nevidel šťastnejšieho. Takže sme si naplánovali čoskoro sa stretnúť a urobiť pár demo nahráviek, pozrieť sa, na čom sme a vziať to pekne pomaly. Ak explózia v našch hlavách nastane hneď, ktovie, ako skoro bude album vydaný.Neponáhľame sa, ale sme skrátka tak dyhtiví ako vy, keď zistíte, čo sa chystá.

Takže to je to, čo sa chystá... Som rád, že som sa mohol zastaviť a porozprávať sa, myslím, že by som to mohol robiť častejšie. Píšem viac komiksov, píšem viac hudby a momentálny mi chýba moja žena. Oh, a počul som rečí o tom, že som zomrel pri autonehode.
Nezomrel.
xo.
g.

Nějáký ty novinky...

28. srpna 2008 v 9:57 | petí |  About MCR
Hmm...takže Gee prej plánuje s Lyn rodinu...vlastně jsem to celkem čekala...nevim no...Lyn prý plánuje děti brzy, psali to v nějákym norskym časopise, ale vzhledem k tomu, že tam krom toho jí tam přidali 3 roky, a napsali, že jí je 32, přitom v květnu jí bylo 29. a ještě tohle tam psali:LIVE DVD je opravdu dobrý, ale ted jsem štastný se svou ženou, a taky pracuji na novém albu" řekl Gerard.My Chemical Romance si zaslouží přestávku ale tvrdě pracují."Zatím máme připravených 12 písní
hmm...to je dobrý...12 písní...doufám, že budou mít blíž k Three cheers, jak slibovali....zdroj

Moje oblíbený stránky

27. srpna 2008 v 10:25 | petí |  Spřátelené blogy a spol :)
No...nechť mi moje drahý SB a další super blogy odpustí, ale v týhle rubrice už je mam a do tohohle článku jsem chtěla přidat moje oblíbený stránky jako oficiálky mejch oblíbenejch skupin a tak....
mychemicalromance.com snad nemusim nic vysvětlovat....oficiálka my chem
billytalent.com oficiálka billy talent
evanescence.com oficiálka evanescence
mindlessselfindulgence.com - oficiálka mindlessek
antiflag.com oficiálka anti-flag....fakt povedená...
666.cz úplně nejehzčí oblečení tu najdete...
metalshop.cz super věci

Tak bacha! Frikey is true! :D

27. srpna 2008 v 10:11 | petí |  Other photos
Tak tuhle fotku mi poslala fallen agel....zajímavý, což? :D jo a přemejšlim, že rozepíšu další story...jelikož mi včera přibyly tři nápady a já je nestíhám psát :D

Welcome to our saint hell!11

26. srpna 2008 v 12:39 | petí |  Welcome to our saint hell!
Wow....už je tu 11.díl...k těm poslednim dvoum....vůbec se mi nelíběj ty dva poslední díly, prostě musim napsat zas nějákej pořádnej s trochou šťávy....zkusim to.....sice vůbec nemam páru vo čem tenhle díl bude, ale dovymyslim to. Já si to nikdy nepíšu nanečisto, ale mívám to vymyšlený v hlavě :) ale teď tomu tak není, tak mi držte palce :D
HA! Frank pouštějící se do akce!
Takže fajn! Už jsem toho pokazil dost, ale nehodlám tu sedět jako hromádka neštěstí a zoufat si! budu bojovat! To je vono, já budu bojovat! Takže teď toho musim zjistit co nejvíc o Gerardoj. Kde bydlí, kolik mu je, kdy bejvá doma...to všechno musim najít někde ve spisech. Chchi, bude ze mě Frank Anthony špion! Jooo, to zní dobře! Takže jdu do akce!
Gerard
Vypadá to, že mě nechají dělat předešlo práci. Budu provádět po pekle nováčky! Ale to mi nestačí...časem se musim porozhlídnout po něčem lepším, důstojnějším. A nebojte. Fakt si pod pojmem důstojnější práce nepředstavuju připravování topinek k snídani pro nějáký náfuku, co si myslí, že je king. Vlastně jsem na nebi toužil po vlastní skupině. Umim na basovku, hlastaky nema špatnej....dy´t to všechno jsem studoval, to by neměl bejt problém. Jenže, jak hledat takovou skupinu. Počkat! Do hduby dělá Ben! oh bych se zeptat jestli neví o nějáký skupině, která by někoho takovýho jako já potřebovala!
"Ahoj Bene, co takhle zajít na pivko k Bertově hlavě?" ptal jsem se ho po telefonu.
"Ahoj Gee, měl bys čas hned? Já pak musim ještě něco zařídit..."
"Ok, do půl hodiny jsem tam, měj se!"
"Jasně, ty taky, čau."
A je to. Hodil jsem na sebe koženkovou bundu (To, že jsme v pekle neznamená, že je taj věčně hic!) a s ničím jinym se neobtěžoval nebo nezatěžoval. Prostě jsem vyšel směr hostinec U Bertovy hlavy.
Frankie špión
A mam to! celym jménem Gerard Arthur, 24 let, bydlí s Victorií Annou, bratr Michael James - anděl v tom podělanym nebi, rodiče katolíci. Bisexuál, vystudovaná konzervatoř, v pekle 9 let, čertem v čerstvých 24. Ještě si vytisknu adresu domu. S tou Victorií si musim promluvit, zjistit o něm něco konkrétnějšího, jak si ho můžu získat a jestli by měl stále zájem být mým sluhou. Těch pár papírů jsem strčil do kapsy a jde se. Podruhý už se Luciper vůbc neodmítá a to ani když máte sexy prdelku!

Welcome to our saint hell!10

25. srpna 2008 v 21:10 | petí |  Welcome to our saint hell!
Bolí mě srdce, když tohle dělám....já píšu pokračování. píšu pokračování i přesto, že jsem SWR Mikey tvrdila, že pokráčko sem hodím asi až zítra, aby si stihla všechny story přečíst, když byla pryč. Ale já se jí chystám zradit! To je hrozný! Jsem navždy zatracená! Odpusť mi, zlato! xD
Nasraný Gerard!
Debil, debil, debil! Řeknu vám, co se mi před chvilkou stalo, velevážení! Prostě se ke mě ten debil, Frank vrhnul do pokoje, sotva zaklepal, nezdvořák jeden. No a prostě povídá, že prej nám to bude asi oboum víc vyhovovat a že prej blabla, že se mi omlouvá, prostě....nějáký blbý kecy měl a normálně a sprostě mě vyhodil! Vykop mě! dal mi padáka! Tak si tu teď balim věci a říkám si, kdo kurva vymyslel tohle zasraný náboženství! Chemizmus! Kdo to kdy slyšel! Chci zpátky na Zem! sice tam mnou bylo opovrhováno, ale coapk tohle je nějáká říše asnů, jak slibovali?§ jojo, sliby, chyby. Strčil jsem do batohu i leták "Hot punk festival". Aspoň na něco se tu můžu těšit. Stále naštvaný na nejvyšší míru jsem spolu se svym kufrem bez rozloučení opustil Červený dům.
Litující Frank
Co jsem udělal špatně? Co dělám špatně? Chtěl jsem to všechno napravit, vyřešit to! Ale akorát jsem to posral! Jsem Frank Kazisvět! A ještě si musim shánět toho novýho sluhu! Ani se nepřišel rozloučit! Je mi to tak líto! Zved jsem se šel do prohlášenýho pekelnýho baru.
Prostě Gerard
Kam půjdu? Vlastně je to jasný. K Vicki, s kterou jsem bydlel předtím. Doufám, že nemá novýho nájemníka. Ach jo! Nebejt toho debila! Pokazil mi celej život spolu s tim blbym náboženstvím! ale ne....klídek, Gee. To že tady je Luciper největší debil na světě neznamen, že tohle náboženství je špatný. Patříš sem! S pocitem, že jsem na správnym místě jsem zazvonil na Vicki.
"Ahoj Vicki, to jsem já Geee....nastaly menší komplikace."
"Gee, jsi to ty? Pojď dál, proberem to vevnitř." pustila mě dál. Vypadalo to tu pořád stejně.
"Takže se stěhuješ zpátky? Pereš snad špatně šéfovi košile?" pousmála se a vypadalo to,že jí to vůbec nevadí.
"No rád bych se vrátil...vlastně mi padáka ani neodůvodnil ,ale to je jedno. Takže tu máš volno? Nevadí ti to?"
"Ok, vítej doma, zlato§" dala mi pusu na tvář a já konečně šťatsně položil kufry na zem. Jsem doma! Yahooo!

Přistiženi! xD

25. srpna 2008 v 9:20 | petí |  Other photos
Nevim, prostě jsem is tak říkala, že jsem se dlouho nedávala žádnej "fotkovej" článek. Prostě mě to něják napadlo ten název, jako nevim proč, takže prostě přistiženi a basta! :D
PS: na teryn-red.blog.cz jsem četla něco o voskovejch figurínách a mcr...oh no! Neeě že udělaj mcr voskový figuríny! nevim proč, něják se mi ta předtsva nelíbí. Vždyť z vosku dělahj celebritky jako Kate Moss a Olsenky a...nevim, prostě mi tam neseděj...i když vy z toho asi budete mít radost...
PS2: Welcome to our saint hell!10 bude buď tonight a nebo až zejtra :)

Ray žárlí!

25. srpna 2008 v 8:25 | petí |  Rozhovory
Takžeeepředstavte si, že Ray to vůbec nepřeje Frankovi a Gerardovi! Se podívejte na prohlášení Frankieho a Raye k našim stories :D (zdroj):
Stránky na internetu bývají opepřené krátkými fiktivními příběhy, které líčí členy kapely v jistých pěkně neobvyklých situacách. V některých příbězích je hlavním rysem silné spojení mezi kapelou a podsvětím, zatímco jiné je zobrazují v jednoznačně sexuálních výjevech.
,,Slyšel jsem o nich, ale nečetl je," říká Iero. ,,Myslím, že bych se vyděsil čtením něčeho, v čem jsem postavou. A pravděpodobně bych vyděsil i děcka, který to psali, protože nechcou, abych to četl. Je to pro ostatní fanoušky."
,,Je dobré, že jsou lidi kreativní a zkouší svou tvořivost," pokračuje Toro. ,,Jen nás ve fan fiction přestaňte nutit mít sex jeden s druhým."

Děkujuuuuu!!!

25. srpna 2008 v 8:16 | petí |  About blog
Mockrát děkuju SWR Mikey za menší úpravu designu (pokud si někdo nevšim, tak mi změnila barvu odkazů tak, aby byli MCR víc vidět a Záhlaví udělal písmem mcr) takže jí moooc děkuju, je to fakt nádherný, já bych to nezvládla :)

Welcome to our saint hell!9

23. srpna 2008 v 10:52 | petí |  Welcome to our saint hell!
Comment, babe! :) jo a tenhle díl věnuju →☼fallen angel☼←...děkuju za všechny komenty a taak....nechtěla by sis někdy napsat společnou story? jako že by jsme ji napsaly my dvě?
prohnaný ďábel na "G" pokračuje ve vyprávění
"Tak mi o něm něco řekni!" skoro vykřikl.
"O kom!" vyjel jsem naštvaně. Vždyť se tváří, jak kdyby se na něj chystal atentát! A ještě k tomu kecá takový nesmysly!
" No o tom tvym klukoj!" zakřval rozčileně. Jako co mu přeletělo přes nos?
"Vždyť žádnýho nemam kurva!" ujelo mi. Vždyť se chová jak magor! Byl jsem fakt nasupenej!
"Jó? a ty chodíš na rande sám se sebou?" zeptal se arogantně a mě se rozsvítilo. Musel jsem se začít smát.
"Čemu se směješ? Tak co? Jak je byl? Dobrej jo? Umí to?!" Bože, fakt jak debil!
"Šlo o přátelskou schůzku s mojí kámoškou! Tak a teď abych šel!"
Do svýho pokoje jsem šel nasranej na nejvyšší míru! Už žádný topinky! Co je tohle za náladovýho chlapa?! A já se ho ještě v duchu zastával! Vo co mu vlastně šlo? Choval se...vyloženě jako kdyby žárlil na svýho sluhu. Ale...na svýho sluhu?Co je to za deilitu! Vždyť on je přece Luciper! Ooo, on je king! ne, Gee, neblbni! Není víc než ty! Jste si rovný! Rychle jsem na něj přestal myslet. Asi půjdu ven. Jen tak se projdu a třeba někoho potkám.
Náš chuděrka, co se trochu neudržel a žárlivě vyjel na mýho oblíbence
Do prdele! To sem zas něco posral! Když já se prostě neudržel! Neměl by bejt můj sluha. V jeho přítomnosti se chovám jak posedlej. Kromě těch topinek a kávy mi vlatsně žádnou službu neprokázal takže taj je na nic. Teď už by mezi námi nemoh fungova žádnej přátelskej vztah. Musim najít někoho jinýho. Zoubkoj nemá do pomáhat s oparvama v mý komnatě a tak. Vyříkám si to s Gerardem. Určitě mu to bude vyhovovat taky. A bude moct trývit čas jen a jen se svojí drahou káámoškou. Já snad fakt žárlim! Ale dívítese? Boře kdybyste ho viděli. Je prostě ksežrání. Ten by sbalil i heteráka jako!
Geraaard
ha! Schránka není prázdná. aspoň jednou splnim nějákej z úkolů sluhy. Byl tam jeden dopis pro Franka a pak už jen pár letáků. Pomalu jsem šel ke komnatě, abych mu dopis dal ke dveřím (jako vcházet k němu nebudu, na nějáký omluvný řečičky nemam náladu) a prohlížel ty letáky. "Hot punk festival " Zpozorněl jsem. Punk festival? Punk? Festival? Taj je nějákej festival? Punkovej! Yahooo! i v pekle se poslouchá punk! Sice taj nebudou moje oblbíený pozemský skupiny, ale mam děsnej hudební absťák. myslim že program na příští tejden je jasnej.

Pomozte zvířátům...

23. srpna 2008 v 10:00 | petí |  Help aneb potřebují pomoct.....
Ještě předtím, než se dáme na pokračování.....

Jen tak něják jsem pokoušela štěstí... xD

23. srpna 2008 v 9:51 | petí |  For making smile & fun
Tak jsem si tak zas prohlížela horoskopy...pozooor, milostné rozhovory...nevěděla jsem ,jaký znamení je jamia , Alíc, Katlyn a Kristin, ale zato jsem věděla znamení Geeho, Lyn, sebe :D, Frankieho aj Mikeyho. Takže sem zjistila, že já a Gee, hmm to by byl opravdu pár jako xD ano holky, mam naději! :D To samý vyšlo i Lyn a geemu, takže mam milostnou sokyni xD zkoušela jsem jak to vypadá Gee + Fee, Fee + Mikey a Gee + Mikey. Vyšlo mi, že to jsou prej všechno opravdový přátelé! Tssss! To není pravda, dokonale se k sobě hoděj, což znamená co? Ano, horoskopům se opravdu nedá věřit, takže na ně seru a jdu psát Welcome to our saint hell!9!Tak jest!

Welcome to our saint hell!8

22. srpna 2008 v 9:10 | petí |  Welcome to our saint hell!
Tak takhle to s váma je! Dokud nedám pokráčko, nic jinýho nekomentujete! s váma je to těžký...ale vzhledem k tomu, že mě psát baví.....
stále Frenkí
Gerard položil na stůl kafča a talíř s pálivejma česnekovejma topinkama, který byly jen tak mimochodem po čertech dobrý! Tak mě tak napadlo, že když už mu říkám Gee....
"Gee?" ozval jsem se. Zvednul hlavu:"Ano?" "No..." zakoktal jsem se...."mě jen tak napadlo, že...když už bydlíme v tom stejnym baráku, že jo...tak že...." "...by jsme si mohli tykat." umsál se a mě se ulevilo. Po tom včerejšku jsem to ze sebe těžko soukal. "Jo, jasně. proč ne?" nadzvednulhrníček s kávou, jako že si ťuknem. Škoda, že neudělal aspoň čaj s rumem, vono kávou si ťukat na tykání..."Tak, já jsem pro tebe Frank...nebo Frankie, jestli chceš." ťuknul jsme si s ním a oba jsme se na sebe opět usmáli. Je to ok, umí kávu vařit líp než Zoubek. Teda ne, že bych myslel jen na svý pandírko. Vlastně má Gee moc pěkný kukadla. Vzpomněl jsem si, co jsem ze sebe před chvikou vypravil, když se mě ptal, jestli mám rád topinky. Asi to fakt neslyšel, jinak by byl uraženej. V jeho přítomnosti se musim kontrolovat. Má na mě nějákej podivnej vliv.
"Seznámíš mě s tim svym klukem?" zeptal jsem se konečně po delší chvíli ticha. Možná to bylo trochu vlezlý, ale zajímalo mě, jakej má vkus. Pomyslel jsem na to s hořkostí. Udělalo se mi najednou blbě a káva mi šla ven. Nosem!
"P-pane, F-Frankie...ježiš, jste v porádku?" zadrmolil zmatenej Gee, co se tvářil, že neví jaká bije. Podal mi kapesníček a sklenici vody. "Já si dojdu na záchod, to bude v pohodě." řekl jsem rychle a vypařil se z kuchyně.
Ten zákeřnej čert, co má podivnej vliv na Franka
Co to řek? s tim svym klukem? Copak já mam nějákýho kluka? Kde to vyhrabal? Koukal jsem na něj vyjeveně a najednou koukám, že se zakuckal a nosem mu jde káva. Tak si odskočil na záchod a já začal uklízet. Co to kurňa bylo s tim klukem? kurňa Ben! Dyť já mam dneska schůzku s Benem! Já na něj úplně zapomněl! Mě se tam něják nechce. A chudák Frankie, udělalo se mu špatně, přece ho nenechám samotnýho! Prostě tam nejdu. Mam důležitý pracovní povinnosti! Omyl jsem nádobí a šel do svýho pokoje. Něják nemam, co dělat. Půjdu k Frankovi do komnaty a zeptám se, jestli je mu líp. A takjy na nějákou hudbu. Tady taky něco poslouchaj, ne? Moh by mít třeba nějáký CD nebo tak. Svoji mp3 jsem bohužel ztratil cestou do pekla. Vzal jsemdo ruky klepadlo ve tvaru kozla a zaklepal na vysoké vyřezávané dveře.
"Dále" ozvalo se a neznělo to, jako by mu bylo líp.
"Je vám líp?" vstoupil jsem. Otočil hlavu a první co mi připomněl bylo, že si tykáme nacož jsem jen pokejval hlavou.
"Ale jo, už je to lepší." odpověděl nakonec na mojí první otázku.