Září 2008

Skylines and turnstiles

30. září 2008 v 20:45 | petí |  Texty & překlady
není to tak dávno od 11.září...sna dkaždej ví...o čem je tahle písnička....je smutná, ale dokonalá....no jo...chemici jsou takový moje platonická láska jak já říkám xD nedávno jsem počítala všechny svý platonický lásky a napočítala jsem necelejch 20 osob.....někdy vám sem třeba dám článek "Moje platonický lásky" aby ste věděli, jaký osobnosti žeru :D

You're not in this alone
Let me break this awkward silence
Let me go, go on record
Be the first to say I'm sorry
Hear me out,
Well if you take me down
Or would you lay me out
And if the world needs something better
Let's give them one more reason now
We walk in single file
We light our rails and punch our time
Ride escalators colder than a cell
[Refrén]
This broken city sky like
butane on my skin
and stolen from my eyes
Hello Angel, tell me where are you
Tell me where we go from here
[Repeat]
And in this moment we can't close the lids on burning eyes
Our memories blanket us with friends we know like fallout vapor
Steel corpses stretch out towards an ending sun, scorched and black
It reaches in and tears your flesh apart
As ice cold hands rip into your heart
That's if you've still got one that's left inside that cave you call a chest
And after seeing what we saw, can we still reclaim our innocence
And if the world needs something better, let's give them one more reason now
[Refrén]
This broken city sky like
butane on my skin
and stolen from my eyes
Hello Angel, tell me where are you
Tell me where we go from here

Překlad

Nejsi v tom sám
Nech mě narušit tohle nepříjemné ticho
Nech mě jít
Prohlašuj
Buď první, kdo řekne ,,Omlouvám se"
A vyslechni mě
A když mě strhneš s sebou
Vysadíš mě?
A jestli svět potřebuje něco lepšího,
Dej mu důvod navíc

Jdeme v řadě za sebou
Rozsvěcujeme si svá zábradli a štípáme lístky
Jedeme po eskalátorech chladnějších než kobky

Tohle zničené nebeské město
Jako butan na mojí tváři
A odcizen mým očím
Nazdar, Anděli
Řekni mi, kde jsi?
Řekni mi, kudy se odsud dostanu
Tohle zničené nebeské město
Jako butan na mojí tváři
A odcizen mým očím
Nazdar, Anděli
Řekni mi, kde jsi?
Řekni mi, kudy se odsud dostanu
Řekni mi, jdeme z...

A právě teď můžeme sklopit víčka
Nahořící oči
Vzpomínky nás zahalují přáteli
Jako lehká mlha.
Vezmi těla a drž je, směrem k zapadajícímu slunci
Popálená a černá
Dosáhlo to a slzy tvých oddělených těl
Jako ledově chladné ruce
Trhají ti srdce
Když máš stále jen jedno, opustí tě
Uvnitř, když té jeskyni říkáš truhla
A po tom, co jsme viděli,
Můžeme být zase nevinní?
A jestli svět potřebuje něco lepšího,
Dej mu důvod navíc

Tohle zničené nebeské město
Jako butan na mojí tváři
A odcizen mým očím
Nazdar, Anděli
Řekni mi, kde jsi?
Řekni mi, kudy se odsud dostanu
Tohle zničené nebeské město
Jako butan na mojí tváři
A odcizen mým očím
Nazdar, Anděli
Řekni mi, kde jsi?
Řekni mi, kudy se odsud dostanu
Řekni mi, že odcházíme.
Carcrash 2.

29. září 2008 v 17:43 | petí |  Carcrash
První díl byl vytvořen pod tlakem a byl moooc krátkej tak to musim napravit.... :)
Černá rakev klesala do země a spolu s ní byla pohřbívána moje radost, útěcha, naděje, podstata mého života. Proč my lhali? Proč mi to udělali? Celou dobu to věděli! Celou dobu věděli, že je víc než pravděpodobný, že umře! Už nemám sílu plakat. Musím se každou chvíli zhroutit. Nic nebude jako dřív. Zmizel! Frankie už není mezi námi. Budu vůbec schopný dožít zbytek svého bezcenného života?! Pohřeb končil...a s ním končilo, to na čem mi v životě zaléželo nejvíce Obrátil jsem se. Stáli tam ti lháři! Milosrdná lež...tomuhle se říká milosrdná lež?! Mikey, Alicia, Ray a naše matka. Ani jeden mi nebyl schopný říct pravdu. Teď už je pozdě.
*
Udělal jsem si silnou kávu. Jakobych snad věřil, že mě probudí z tý nekonečný únavy, z toho snění, co mě poslední dobou provází. Neprobudí. Už mě nic neprobudí. Jsem prokletý."Ne, nejsi." zaslechl jsem. Rozhlédl jsem se kolem. Asi se mi to jen zdálo. "Je tu někod?" zeptal jsem se pro jistotu. "Já jsem s tebou napořád." ozývalo se kdesi....jakoby v mé hlavě....vzpomněla jsem si na telepatii. "Frankie. Jsem Frankie." "Frankie?! Já věděl, že mě nikdy neopustíš! Kde jsi? Obejmi mě! Polib mě!" začal jsem řvát jako šílený. Je tu určitě! Někde se mnou! "Frankie! Tak mi odpověz!" zahulákial jsema začal se bát, že odešel.
*
Povídal si. Od té doby\ jsem si s Frankem povídal. Dávalo mi to jistotu, že není úplně mrtvý. Že dodržel svůj slib a že mě nikdy neopustí. Věděl přesně, co si myslím, a co chi říct. Netuším, jak to dělal, je prostě mrtvý,třeba je to tím.
*
"Ahoj Gee." Mikey stál před dveřmi. To ue milý, žese na mě přišel zase podívat. Hezky se o mě stará, od té doby co nemám Franka....vždyť já ho vlastně mám! Je pořád se mnou! Neopustí mě!
"Pojď dál, Mikey. Je hezký, že jsi přišel." pustil jsem ho dovnitř. Hned jak jsme vkročili přes práh, křeočvitě mě objal:"Gerarde, proč ses tak změnil?! Musíš na to zapomenout, začít od začátku, bráško! Máme tě všichni moc rádi, ale z tebe se stala troska!" "Tak dost! Jestli si mě přišel něják utěšovat, tak jdi pryč! Já jsem šťastný a nic mi neschází!" "Gerarde, tohle není život." šel brácha dál a a posadil se u mě v kuchyni na židli. "celý dny nevycházíš z domu, pořád tu jen přebýváš a čučíš do zdi nebo si maluješ! Ty se zblázníš! Ok pokud tě baví malovat, tak zase začni kreslit pro tu firmu, určitě by to přivítala, byli zklamaní, když jsi to musel přerušit kvůli svýmu zranění. a začni chodit mezi lidi a..."

Ben a Chris maj perfect angličtinu :D

29. září 2008 v 16:59 | petí |  Videa od jinejch musicmakerů
Tak jsem se tak koukala na nějáký rozhovory na YouTube a tak a pokud máte chuť si poslechnout angličtinu, doporučuju Bena z Billy Talent a Chise sz Anti-flag, těm je skvěle rozumět :D


Carcrash 1.

28. září 2008 v 17:13 | petí |  Carcrash
Bych se mohla pustit do další story, ne? Celý to vypráví Gerard a je to psaný útržkama vzpomínek...nechala jsem tomu ten narychlo pojmenovaný název i když se mi nelíbí...tohle je jen takový rychlý, bude to mít málo dílů....asi jste už podobný story četli dstokrát, ale já si to potřebovala napsat....enjoy it....(možná se v tom občas nevyznáte, ale já to tahle chtěla....)
"Gee, pozor! Co to ten debil dělá! Gee, neee, dyť nás zabije!!!
*
Probudil jsem se a ta věta mi pořád zněla v hlavě. Ten hlas, známý hlas. F-Frankie? Ano, určitě je to hlas Frankieho. Chtěl jsem se posadit, ale něco miv tom zabránilo. Bože jsem na kapačkách! Rozhlédl jsem se. Co vůbec dělám v nemocnici. Hlava mě bolela a uvědomil jsem si, že jí mám ovázanou. Co se stalo. Snažil jsem se...vzpomenout si...Frankie....co bylo s Frankiem? Sakra kde je Frankie? "Frankieee!" zařval jsem zoufale. "děje se něco?" přiběhla ke mě vyděšená sestřička. "Potřebujete něco?" uklidnila se, když viděla, že jsem v pořádku. ůCo se stalo!?! Co se stalo?" chytl jsem jí křečovitě za ruku.
*
"Co je s Frankiem?" ptal jsem se Mikeyho, svého brášky, který mě přišel do nemocnice navštívit. "No...je taky zraněný, ale nemusíš se o něj bát." promlouval ke mě tichým hlasem. Prý jsme měli autonehodu. Nějákej pirát silnic do nás narazil a proto jsem tady. A zřejmě je tu i Frankie! "Chci ho vidět!" pokusil jsem se zvednout. "Ššš, Gee teď potřebuješ klid! Pak ho uvidíš!" pokládal mě Mikey zpátky na postel. "Děkuju" chytl jsem ho za ruku. "Není zač.Měj se hezky!" rozloučil se.
*
Lhal mi! Mikey mi lhal! Frankie? Frankie!!! Lásko! To nemlže být pravda! Oni mi lhali! Všichni mi lhali! Niákdo mi nebyl schopný říct pravdu. Horké slzy mi tekly po tváři. Oh, Frankie!

Novinky o my chem...když nic, tak si aspoň přečtěte to o těch hurikánech :(

28. září 2008 v 16:59 | petí |  About MCR
Mikey Way píše komix pro DC Comics, nejspíš výjde o Halloweenu a bude mít něco společného s Batmanem. Web Saved by MCR vypátral, o jaké číslo zřejmě půjde, mrkněte. Remix skladby The Cure "Sleep When I'm Dead" v režii Gerarda a Julien-K je už k dispozici na internetu ke koupi, například na i-legalne.cz. Deska Leathermouth by podle posledních informací měla vyjít koncem letošního roku, nebo začátkem příštího roku. LM se upsali vydavatelství Epitaph, takže jim budeme hezky držet palečky. Zde najdete krásné fotky z koncertů R&tFE a Leathermouth.

Inspiration VII.

27. září 2008 v 19:35 | petí & →☼fallen angel☼← |  Inspiration (aktuálí-nedokončená, spolu s Annie)
Za sebe myslim, že i za →☼fallen angel☼← děkujeme krom DeeTee i Jordan, dík, že jste to začly číst, měli jsme z toho radost :)
Mikey: ticho.. asi přemýšlí..... prosím ať jde!!! "Jasně že pudem zlato." Ozvalo se po chvílí. Počkat....zlato? Jak mi to řekl? Ani Gee to nevěděl protože se mně na to zeptal.. Eh co mu mám říct? "No... ehm...zlato" Vykoktal jsem ze sebe. Zase ticho. No nic, necham ho být ať má aspoň trochu klidu. Otočil jsem se a šel zpátky do svýho pokoje za Frankem. Teprve při chůzi mi to začlo docházet... on do té pizzerky jde!!! Yeah!!! Chtělo se mi zařvat ale nechci dostat seřvané od té mrzuté recepční, že rušim klid.... vešel sem dovnitř a Frank tam zas byl.. ale co jineho byste tady chtěli dělat? Je tu nuda.
"Tak co, už lepší nálada?" Zeptal se. "Jo jo." odpověděl jsem mu s usměvem."A co budeš dneska dělat? Já jdu s Rayem na hřbitov, nechceš jít s náma?" "Já bych rád, ale jdu s bráchou do pizzerky." Ach tak. Tak to je určitě lepší" Řekl Frank a usmál se. Jo. On jediný ví že miluju Geeho. Je to kámoš. Nejlepší. A umí držet tajemství. A to si na něm cením. "Tak si to užij." řekl a Frank a zas se usmál. Jo je s ním celkem sranda. "Dík." usmál jsem se nazpět.
Gee: Já mi vážně řek zlato? No fajn no...tak se asi převlíknu do tý pizzerky...přece nebudu řešit takovou blbost! Chci bejt sexy! Bože mě už fakt hrabe, jdu na oběd se svym bráchou! Těsný černý džíny, červený triko bez rukávů..."Mikey? Půjdem už?" "Jo jasně!" přiběh ke mě. Chytl mě za ruku a..."Mikey?" podíval jsem se na něj? Vypadáme jak gayové!
Mikey: Začal jsem se chystat do tý pizzerky. Černý rifle, černý třičko, a mou oblíbenou tmavě hnědou mikinu s netopýrkem. "Mikey? Půjdem už?" no jo Gee. zas spěchá "Jo jasně!" přišel jsem k němu a bez přemýšlení jsem ho chytl za ruku. "Mikey?" podíval se na mně udivně Gee. Tak jsem jeho ruku zase pustil. "Uhm..promiň Gee." zahuhlal jsem. Ani nevim jestli mně slyšel protože neodpověděl. "Tak pudem?" zeptal jsem se. "Uh co? Jo jasně jdeme." Tak jsme teda šli.
Gee: Vážně se ke mě v poslední době chová Mikey jinak. Tu ruku pustil. I já v sobě mám zmatek. "ch jo, já nevim, co chci" povzdechl jsem si nahlas. "To musíš vědět jen ty, Gee. Odpočiň si zastav se, nechsi všechno projít hlavou. Po tomhle koncertě už se vracíme domů, tak si určitě odpočineš." odpověděl mi Mikey. "Díky, jsi fakt..." co fakt. "...fakt super."
Mikey už jsem nebral ani tak jako bráchu. Nevím co pro mě znamenal...blo to divný, prostě zmatek, Mikey má pravdu, musim si odpočinout.

nějáký další odbrázky od Victorii Francés

26. září 2008 v 21:06 | petí
Noo...tak nedávno jsem narazila na nějáký obrázky týhlesvý milovaný malířky a nemohla jsem odolat a musela si je stáhnout.. :)

Homophobia is a gay!

25. září 2008 v 21:37 | petí |  My shits and ideas.....
No...tak Homophobia is a gay, to každej víme :D na mcr-povidky se rozjela zjamvá debata na téma homosexualita a naše rodiče :) já taj s tím problém nemám, jsem čistá hetero, ale kupříkladu jedna kámoška mi říkala, že 70% žen je bi...což mi přijde přehnaný, ale co já vim...tak co myslíte, jak by rodiče reagovali na to, kdybyste byli homoseuálové? Já se možná zkusim zeptat, jako mamky, co by na to říkala by mě docela zajmalo :D tak se asi tak ze zajmavosti zeptám, na něco takovýho sem nedávno narážela a bylo to celkem v pohodě...vůbec nechápu homofobiky no...je to hloupý....tak se třeba zkuste zeptat nebo napište do komentů, co si o tom myslíte a tak....

Hehe :D to sou kecy :D

25. září 2008 v 14:43 | petí |  My Chemical Romance-nějáký ty informace a tak
:D to je neuvěřitelný, co někdy vyleze z jejich úst :D
nejdřív v angličtině:
Gerard: Yeah, Frankie is pretty sexy. We´re all kinda sexy. Our fans definitly are.
Even if you stop believe in us, we´ll never stop believe in you.
Be yourself, don´t takes anyone´s shits too much and never let them manipule with you.
teď v češtině (jako překlad, ne že by uměli česky xD): Mikey: Ashlee Simpsons se mi svěřila, že má naše CDčko.
Ray & Gee (na střední): Byl jsme antikoncepce.
Gerard: Podívej se na mě, mám krásnej náhrdelník a čelenku...já jsem kurva princezna!

Welcome to our saint hell! 22 - the end

24. září 2008 v 21:32 | petí |  Welcome to our saint hell!
No...tak už sem dám konec a pak šup na obvyklý články a hlavně na novou story.... :)je to hoodně krátký... tuhle story jsem si užila a doufám že vy aspoň trochu taky...začla sem si říkat, že některý Frerardi jsou jak telenovely, úplně jsem z toho chytla výtlem :D tak a tuhle story chci věnovat všem lidem, který mi co se týče jí určitým způsobem pomohli... →☼fallen angel☼←, Unknown lady, DeeTee, GrEDOrkA deEAd AnGel, SWR Mikey, Alex, Susaně, IWusZce, Jordan (ty zanechaly komentář), pak taky lidem z chatu...takže Martínce alias BuryMe.InBlack, s kterou sme toto náboženství vymyslely xD, hmm...a pak bych to mohla věnovat třeba aj Bobromilce, sveetwampire, hmm....yaniczce no a třebas taky srdíčku :) Díky

Frankie
Není, nikde není. Bojím se. Je z mě troska, troska! Už podruhý se mi zhroutil svět! Hledal jsem ho hledal...budu teď muset začít už zase odzačátku, tak jako...předtím?! Nemůžu mít klid, dokud nebudu vědět co s ním je.
"Uááá!" ne nezbláznil jsem se. Snad. Jen jsem si prostě potřeboval zařvat. Tomu se říká totální zoufalství.
"Pane, jste v pořádku?" vešel bez zaklepání do pokoje Zoubek. "Co takhle dát si kávu?" Povzdechl jsem si. jdu si jí uvařit sám, Zoubek jí neumí moc dobře. Vzpomněl jsem si na to ráno, kdy mi Gerard poprvé uvařil kávu. To byl mým sluhou. Tak dávno to je...hodně věcí se změnilo...ale teď už tu NENÍ! "Půjdu si tu kávu uvařit sám, zoubku." řekl jsem a vydal se do kuchyně.
"Odpustíš mi?" V kuchyni na židli. Seděl tam. On tam seděl.
"Gerarde!" dotkl jsem se ho. Opravdu se mi to nezdá! Není to halucinace! Objal jsem ho.
"Lásko! Já bez teeb prostě nedokážu žít!" zašeptal mi. Nemusel jsem odpovídat. On znal mojí odpověď.

Welcome to our saint hell! 21

23. září 2008 v 21:12 | petí |  Welcome to our saint hell!
Ne,holky (nebo kluci, třeba se najde i nějákej teploušek, co čte Frerardy i když nevim, jak by se dostal na můj blog xD) tohle není poslední díl. Ještě se mi to nechtělo ukončovat.... i když ten další už poslední bude.....díky všem...
Frankie
Odešel. On odešel. Díval jsem se na to místo, kde ještě před chvílí seděl. S tou fotkou. S fotkou mojí malý Laury. Ještě před chvílí tam seděl. Proč jsem ho nedokázal zastavit? Proč jsem mu dovolil, aby odešel. Po kolikáté už dneska brečím. Zvedl jsem něco ze země. Katalog. Tam si měl gerard vybrat šaty, v kterejch se bude ženit. Naštvaně jsem jím mrštil o zeď. Po dlouhý době jsem našel někoho, do koho jsem se zamiloval! Asi jsem šel na všechno moc rychle. Neměl jsem ho žádat o ruku. Ale já ho tak miluju...představa manžekství s ním...byl jsem už dlouho sám...chtěl jsem mít jistotu, že mi neuteče. Ale on mi utekl. Musím ho najít! Musím! Je to přeci jasný...bude u Vicki! Kam jinam by šel? Setřel jsem si hřbetem rukyslzy a vstal. Jestli mě miluje, tak se vrátí! A on mě přece miluje! Nebo ne? NEBO NE? Proč sem si vlastně tak jistej? Je už tma....radši tu návštěvu nechám na zítřek...třeba si to Gerard sám rozmyslí a vrátí se. Třeba. Se svěšenou hlavou jsem se rzohodl jít spát. Jsem znavenej. Tenhle den je hroznej.
Nebyl u ní. Teda..Vicki mi pomohla. Že prej u ní přespal, ale brzy se sbalil a...kde je? Začal jsem mí t o něj strach. Vrátil jsem se domů. Sakra Kde je?! A proč sem to tak brzo vzdal? Proč jsem nehledal dál? Jsem Luciper, mam snad přístup k informacím. Co takhle Hostinec u Bertovy hlavy? Nebo jeho kámoši? Nedokážu žít takhle! Se strachme! Gerarde kde jsi?
Jakoby se po něm slehla zem...nikde ani stopa...help!

Let New Yorkem?

22. září 2008 v 17:01 | petí |  Hraju si na "poetu" a vůbec mi to nejde :D
Tak....opět jedna z mých próz...teď bych jí ráda poměnila, jsou tam věci, co se mi na nínelíběj, o s nima snad ani nesouhlasim, ale nechám to jak to vzniklo...je to z června...velice pozitivní, že jo?! xD no jo...měla jsem velkou depku, tak snad to na vás moc negativně nezapůsobí...třeba to nevycítíte....no vlastně jsem to malinko upravila...respektivě vynechala pár vět....ale kdybych "mohla" upravila bych to úplně.
Chci skočit. Chci skočit z newyorského mrakodrapu. Chci skočit a padat. A pak by byl konec. Konec všeho a začátek něčeho jiného. Proletěla bych se tím mým vysněným New Yorkem, naposled se na tu nádheru podívala, zamával Soše Svobody a sama vlastně svobody nabila. Uletěla od všech chmur jako největší zbabělec. Začala bych úplně od nuly. Stala bych se někým jiným. Ano, chci (opět ten sobecký výraz) být někým jiným, vyměnit si s někým život, osud. Proč nejsem svobodná a nemůžu si dělat co chci? Chci pryč! Dostat novou šanci. Setkat se s porozuměním. A se stejnými názory. Anebo chci uletět do úplně jiného neexistujícího prostoru. Do té říše, co jsem si nakreslila. Ano, té. Anebo do ještě zázračnější, od nějákeho profesionála. Chci být součástí fantastického existujícího-neexistujícího světa, kde nikdo neřeší, jestli jsi srab nebo ne. Staršně chci! Ale kčemu to? K čemu to, když tu jen tak sedím píšu a čekám na zázrak. Že mě najednou vítr unese. A co je na snách špatného? Neumím se probudit. Tak mne to prosím naučte. A šetrně, abych se zase nedostala do nálady, že chci uletět....

Bert o my chem a Gerard o něm

21. září 2008 v 15:17 | petí |  Other music
Já teda The used něják nikdy nežrala, ale stejně je škoda že se rozkmotřili :( hodně jsem na podobný téma uvažovala došla jsem k názoru, že my chem se možná trochu změnili, ale rzohodně jsou upřímný a super kluci, tak ať si Bert třeba políbí! :) zdroj
"No, já bych raději nic o My Chemical Romance neříkal, snad jen to, že jsme se pohádali. Už spolu nikdy nepromluvíme," říká McCracken. "Nemá to nic společnýho s jejich úspěchem. Já jsem naprosto spokojenej se svojí skupinou. Bývali jsme si s nima dost blízcí, ale už ne. Pohádali jsme se. Zbytek kapely je s nima pořád zadobře, ale já bych se raději o My Chemical Romance už nevyslovoval."
Bert změnil část textu písničky Take It Away.V puvodní verzy se zpívá "I´ve lost all doubt in a Chemical Romance" ( něco jako "o Chemical Romance už nepochybuju''), z čehož vytvořil "I´ve lost all faith in a Chemical Romance" ("ztratil jsem víru v Chemical Romance"). Když uváděl nový song "Liar, Liar", řekl: "Existuje plno kapel, co dělaj neupřímnou muziku. A tenhle song je právě o nich. Nebudu jmenovat... ale My Chemical Romance jsou jednou z nich." My chem o Bertovi: Gerarde, jednou jsi mi říkal, že jsi v ulicích New Yorku narazil na Bruce Dickinsona z Iron Maiden...G: "Jo, to My Chem zrovna začínali... Byl to úplně normální chlápek. Nesnažil se udržet nějaký iluze. Pro mě bylo dobře, že jsem potkal lidi jako on, protože díky tomu jsem věděl, že dělám věci správně. Co ale nedokážu pochopit je to, že mě třeba lidi vidí stejně, jako já jeho." B:"My jsme na fanoušky milí, ale jakmile s náma začnete vyjebávat, stanou se z nás ti největší hajzlové na světě."
To se stalo při Warped Tour, když začal Bert McCracken vyzývat lidí, aby se na vás nedívali?B: "Jo, asi tak. Ale tohohle chlápka zkrátka nemůžete brát vážně... na to jsme zareagovali tím, že jsme vystoupili a totálně jeho kapelu převálcovali."
Je jasně vidět,že Bertovi nedělá problém o nich mluvit .... a tímpádem si myslím,že za to může Gerard.Proč by se jinak do něj Bert tolik navážel?Pokud si myslíte,že to dělá jenom aby se zvyditelnil,tak o tom zasraně pochybuju.Na poslední otázku Gerard neodpověděl,proč asi .... Zajímalo by mě,co tím Gee chce docílit.Že bude sticha a proto ho budou mit fanoušci radši,ptz ze sebe udělá klidnyho člověka,kterej NEMÁ potřebu se jenom slovem zmínit o Bertovi.Možná proto,se toho Berty vždycky chytne...vytáčího ho,že Gerard drží hubu a nereaguje na jeho argumenty.A to asi Gee chce.Takhle ho zase sere on. :-D :-D Mít tu možnost,tak se vydám do NJ a pak Utahu a zjistím,co za těmi jejich konflikty vězí!! :-D ;-) já bych na to přišla ;-) ;-) otom nepochybujte ;-) Nechci se NIKOHO nějak dotknout,ale mám dojem,že fanoušci TU sou jiní,než MCR .... lepší??Zdá se mi,že fanoušci TU nevyhledávají zbytečné konflikty,což se o některých MCR fans říct nedá ..... muj názor ;-)

Welcome to our saint hell! 20

21. září 2008 v 15:05 | petí |  Welcome to our saint hell!
Hmm...tak vypadá to na předposlední díl....buď předposlední nebo předpředposlední...ještě se uvidí...prosila bych komenty....díky...věnováno Unknown Lady....
Gerard
Čertice. o tom není pochyb, že je našeho druhu. Kouká jí to z kukuče.
"F-Frankie?!"zasyčel jsem do ticha.
"Ano, lásko?" ozvala se odpověď a Frankie přiběh do komnaty.
"Kod to je?" strčil jsem mu naštvaně fotku pod nos. Zpozoroval jsem, jak začal nervózně těkat očima po našem koberci.
"Tak kdo to je?" vydal jsem ze sebe plačtivě.
"Laura." sotva jsem zaslechl ty hlásky.
"Fajn. Kdo je teda Laura?!"
"To je...moje dcera." podíval se mi konečně do očí a já v nich zahlédl slzy.
"Tvoje dcera?" Zmateně jsem chodil po pokoji sem a tam. "Kdy? S kým? Bože Frankie, proč nevím, že máš dítě?!" dostal jsem ze sebe hysterický vákřik.
"Měl jsem! Měl jsem dítě, Gerarde!Měl! Už nemám!" rozbrečel se Frankie. "Zemřela. Laura zemřela!" složil se na židli. Bože!
"Frankie..." pohladil jsem ho po rameni.
Frankie
Všechno se mi začalo vracet. Všechny vzpomínky na ně. "Proč zrovna ony? Proč zrovna ony dvě musely zemřít?! Byly tak mladý..." vzlykal jsem. Kdyby nezemřely...byl bych tu teď s nima? byly by jsme my tři rodina?
"Zemřely? Ty jsi měl dvě děti?" zeptal se Gerard stále mě hladíc po rameni.
"Ne...zemřela i moje první manželka, matka Laury. Nikdo neví, proč zemřely. Je to divný..." vysvětloval jsem a obrátil zrak k Geemu. a ten...nedošlo mi co to s ním udělá...zamračil se zvedl se...a odešel.
"Gerarde!" zavolal jsem za ním. No jo, ono když taj budu brečet nad někým, koho jsem dřív miloval, tak toGerarda asi nenechá chladným!
"Gerarde!" zavolal jsem znova a začla se orzhlížet kam bežel. "Gerardeee!" volal jsem. Nic se neozývalo. Půjdu do kuchyně. Asi si dám panáka. Opřel jsem se o kuchyňskou linku a naráz do sebe hodil panáka vodky. A pak ještě jednoho. Ale tim to haslo, neopil jsem se. Vlastně jsem ještě nikdy neviděl opitýho ďábla natož Lucipera. Kdoví, jestli to vbec dokáže...Pomalym tempem jse se začal vracet do komnaty.
"Co to děláš?" vykřikl jsem zděšeně. První co jsem uviděl byl Gerard stojící nad kufrem, do kterýho hazí svý věci!
"Frankie...mezi náma by to nefungovalo...mě je 24...tobě ani sám nevíš kolik...nevim toho o tobě hrozně moc...du si hledat někoho sobě rovnýho...tohle nejde...to nemá budoucnost...mohl jsi mít ženu, děti...ale se mnou...prostě..."
"Já tě miluju! Neopouštěj mě!" přiděhl jsem k němu a křečovitě ho chytl za ruku.
"Copak mam jinou možnost? Chystáme svatbu a já zjistím, že jsi měl dítě! Je to uhozený na hlavu!" trval na svym a pořád se snažil sbírat a hledat svý věci, aby si je moh naházet do zavazadla.
"Pojď budeu ti všechno vyprávět...nemůžeš odejít! Copak ty už mě nemiluješ?" cítil jsem, že opět brečim. Ne!To mi nemůže udělat!

Moje marnivý sny aneb nejen barbínám záleží na oblečení

20. září 2008 v 11:13 | petí |  For making smile & fun
Nooo...ano...mam svý sny co se týče oblečení....hodně jsem se zěmnila za tenhle rok, takže se mění i můj šatník....barevný trička s nápisaam vytřídaly černá trička s krajkama...i když moc jich zatím není, můj šatník nevypadá ještě úplně podle představ...momnetálně mam takový asi 4 sny....
Korzet...jo chci korzet...hrozně moc...jsou krásný...a myslim, že by se mi do šatníku nějákej hodil... :)
Nárukávníky...ty bych taky strašně chtěla...dokázaly by oživit i "obyčejnější" oblečení, i když je jasný, že to se nedá nosit k jen tak nějákýmu obyčejnýmu oblečení.....
Šaty...rozhodně "cáklý" gothikou....to jsou nádherný šaty...ale jsou moc drahý a kupříkladu do školy nenositelný....
Kravatu...nejsem žádné emo....ale podívjte se na lyn-Z nebo na Green daye...určitě by se našla kravata, který by se mi líbila...jen nevim kde jí najít :D taková kravata asi existuje jen v mý hlavě :D a navíc k čemu to nosti, že jo...


Geraaard

19. září 2008 v 20:41 | petí |  Gee Way
Proboha! To je tragédie! Já sem dlouho nědávala gerardovy fotky!!! xD si dělám srandu...ale je fakt, že bych sem mohla zas nějáký dát, zásobu jeho fotek budu míz asi dycky....


From DeeTee & diplom od "klárušky" alias mojí ségry :D a teď už žádný diplomy nebdudou a nebudou žádný reklamy! yahooo!

19. září 2008 v 17:46 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Yahooo! Žádný soutěže! Teď se nehodlám nikapřihlašovat tak dva tejdny! :D Je odcela blbý, když je každym třitm článkem reklaam....takže teď sem dám odkaz na krásnou cenu od DeeTee, která je moc velká a já mam zakázaný přílišný stahování, ale musim vám ji ukázat a taky vám sem dám diplom za bleskovku od Klárky....juchůůů! nebudou reklamyyy! :D

Já měla jen takovej nápad...co takhle sraz?!

18. září 2008 v 20:36 | petí |  My shits and ideas.....
Noo...víte co...každej MCR a Frerard a vůbec další srazy se konaj v Praze....jenže já bydlim s trutnově...takžeee....mě tak napadlo co takhle udělat srazv královehradeckym kraji? Najde se někdo další, kdo bydlí poblíž a souhlasil by?

Finále SONVU

18. září 2008 v 20:33 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Ať už tahle komedie skončí xD
  1. První postupující je Susana, jejím umělec je Mike Mignola, protože: " je to užasny autor komixov spolupracuje aj z Gabrielom Ba a Gerardom Wayom a všetkych tíchto ludi si velmi cenim samozrejme nemôžem zabudnuť aj na Eric Powella všetci maju užasne komixove nadanie!" Její blog je tu
  2. Druhou postupující se stala Susana, která si vybrala výtvarníka Mika Mignolu a odůvodnila to takto:"je to užasny autor komixov spolupracuje aj z Gabrielom Ba a Gerardom Wayom a všetkych tíchto ludi si velmi cenim samozrejme nemôžem zabudnuť aj na Eric Powella všetci maju užasne komixove nadanie!" Její blog najdete na téhle adrese.

Welcome to our saint hell! 19

18. září 2008 v 17:48 | petí |  Welcome to our saint hell!
hmm...prostě na mě přišla chuť psát...jsem poprvý popsala sex a bylo oto v týhle storce naposledy...kdepak, žádnej další už taj v tý story nebude...ach jo...už se to pomalu blíží ke konci...je mi to fakt líto... :(

Gerard...pořád Gerard...už to tak dlouho nebude, že bude vyprávět Gerard...ach jo já nechci, aby tahle story skončila :(
Jsem tak šťatsnej! celý dny trávíme spolu! A představte si, že ze mě možná bude zpívající baskytarista jedný skupiny! Wow! A taky se připravujem na svatbu! Líp už bejt ani nemůže!Skroo si říkám, jak můžu tu záplavu štěstí unýst! Začal jsem si zpívat: "Hand in mind into your icy blues and then I said to you we could take to the highway...."
"Lásko?" zařval Frank tak, že to prostě musí bejt slyšet všude...
"Anooo?!" odpověděl jsem mu a snažil se být tišší.
"Už se dones ten katalooog!" přitančil ke mě a v ruce měl svoji milovanou hořkou čokoládu s chilli papričkama.
"Jo, a kde je?" zeptal jsem se.
"To ti povim za polibek!" dělal drahoty.Ale tohle samozřejmě není žádná podmínka. Naklonil jsem se k němu a nšerty se setkaly.
"Fuuj! Frankie, pálí mě pusa! To jsouty pitomý papričky!" začal jsem křičet a náš polibek přerušil. To sou ale nápady! Frankie se jen tlemil.
"Tak kde je ten katalog?!" zabručel jsem, ale taky jsem se začal smát.
"v nočnim stolku." smál se pořád Frankie.Jde o to, že nevim, v čem se bude ženit. Kdepak, žádný nevěstovský šaty! Ale chce to něco originálního. Vnějákym nudnym bílym obleku s fakt rankieho brát nehodlám! Musim bejt prostě...nádherně upíří neob tak něco. Sice se mi to asi nepodaří, ale snaha se cení, ne? Otevřel jsem naší komantu a popošel k postelím. Začlaj sem se prohrabovat všema zásuvkama Frankieho nočního stolku.Ten taj má ale bordel! To je celj on! Vynadám mu! Když už mam bejt jeho "manželka" tak sakra se všim všudy! Konečně jsem se dostal k poslednímu šuplíku a začal se tím prohrabovat. To je roztomilý! on tu má plyšovýho hada! Ten je měkkončkej!Taky jsem tu našel návod, jak se bránit upírům...hmm...náhodou, tyhle stvoření jsou úplně v pohodě. Konečně jsem vytáh cosi, co by snad moh ejt katalog..jo to bude ono. Sakra, něco mi vypadlo na zem. Zvedl jsem to. Aha Fotka. Ana té fotce holčička. Tyrkysové oči jí svítily do dálky. Dlouhé havraní vlasy měla zapletené do zvláštních složitých copů. Tvář vysoká, hubený, rysy ostré...ztěžka jsem se posadil na postel, v ruce stále držíc tu fotku. V těch rysech jsem trošku zahlédl...jednu blízkou osobu...tu nejbližší...