Říjen 2008

My chemical romance co si o nich myslíte...zahajuju takovej speciální dotazník...

30. října 2008 v 21:18 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Kdo se těší, že dostane svůj 150. diplom, tak se plete. Pokud tohleto chcete dělat pro diplomy, tak přeskočte na jinej článek ;)
Tohle chci totiž dělat z jinýho diplomu. Často si přečtu, že MCR změnili, zkomerčněli anebo třeba zas něco jinýho...že Gee je sladkej emoušek a že ho úplně miluje nějáká prdlá emařka s prominutím. Prostě chcu vědět, co si o MCR myslíte vy, fanoušci my chemical romance. Změnili se? Co si o nich myslíš? Jsou komerční? a tak dále, a tak dále...takže pokud máte náladu tak vyplňte do komentů tohle (přepokladem je, že je aspoň trošku posloucáte :)):
  1. Přezdívka
  2. Popř. web, pokud nějáký máš
  3. Jak dlouho posloucháš My Chemical Romance?
  4. Kde ses s nima "seznámil/a"
  5. Co se ti na nich líbí? Je něco, co se ti na nich nelíbí?
  6. Jaký CD máš nejradši?
  7. Změnili se? Pokud ano, tak jak? Pokud ne, tak proč myslíš že ne?
  8. Jsou komerční?
  9. Jsi ty EMO( nic proti tomu nemam, tenhle styl silně nemusim, ale emaře neodsuzuju, ale tohle se prostě hodně siskutuje a mě to zajímá :))
  10. Jsou EMO?
Díky za věnovanej čas :)


He betrayed me...but I love him 4

29. října 2008 v 13:11 | petí |  He betrayed me but I love him
Teď si dám tak tři dny od rozcestníků pokoj, protože mě to fakt štvalo, ale pak se na ně zas vrhnu :)Mam takovej pocit, že jsem vám pokráčko slibovala už před tejdnem, take jdu na to...věnováno :) →☼fallen angel☼←

Ach jo. Pořád sem nemoh zapomenout, jak sem to zpackal. Dyť, je to jedno, neznám ho! Ne, není to jedno, mě to sakra není jedno! Zapnul jsem komp a šel na People.com. Novejvzkaz? Co tam asi tak bude? Ach jooo, takovej trapas!
No, to nevadí :D Dočet jsem se tam zajímavý věci O:-) Na tu horkou čokoládu by jsme zajít mohli, ale nejsem zvyklej důvěřovat jen tak lidem přes internet. No jen tak mimochodem, já jsem Gerard, je mi 25 a miluju malování :) No, tak bysme si mohli dát spicha..někde v nějáký kavárně...a nevadilo by, kdyby byla na nějákym hodně veřejnym místě?
On se chce se mnou vážně sejít! Pohrával jsem si s myšlenkou...jestli se mu taky líbím...skoro to tak vypadalo! Bože, vždyť já hrozně zrudnu...je ve výhodě, dyť on ví, že se mi líbí...no co se dá dělat. Vlastně si akra nemam vůbec na co stěžovat!
Jasně, znáš Bobovo království? Je to tam fajný :)
Já, Gerard, Gerard, Bobovo království, horké čokolády, lahodná kakaová vůně, ty měkký čalouněný polokřesílka, fanatstická hudba...mlaskl jsem. Bože, hned bych si dal horkou čokoládu! Ne, hned bych si dal Gerarda! Opět jsem klikl na jeho profil. Ty fotky! S mým juniorkem to začalo jaksi lomcovat. Svlík jsem si trenky ( doma se neobtěžuju nosit jakýkoli kalhoty nebo tepláky) a jemné si začal přejíždět po své délce.
"Gerard!" zasténal jsem a zčal jsem si ho hladit intenzivnějc. Chytl jsem se za špičku a opět si přejel rukou po délce.
"Gee!" zasténal jsem zase.
"Gee!" Bože, byl jsem tak nadrženej, že jsem se udělal hned. Co pak se mnou udělá, až ho uvidim naživo? To bude ještě zajímavý!

Novinkyyyy :)

28. října 2008 v 20:27 | petí |  About MCR
Hmm...tak sem dáme nějáký novinky... :) snad už bych mohla ty rozcestníky dneska dodělat, ale nevim, něják se v poslední době nedostanu na počítač na moc dlouho...

Už sem vám říkala, že DeeTee je pryč? No jo, to je taky taková "novinka" :D Je myslim v Moskvě nebo kde to na 6 tejdnů si představte :)
Tady hlasujte pro my chem :) Když tak napište, co ste napsali za důvod do komentů, mě to zajímá :) já napsala něco, jakože někdo si myslí, že jsou teďka komerční a tak a že se změnili, ale že já věřím, že komerční nejsou a že se sice z,ěnili ale vždycky měli svůj vlastní styl a nikoho nekopírovali a nikdo na světě nedokáže to co oni :) (zdroj gerard-way.blog.cz)
Na mcr-mybrutalromance jsem objevila oblečky pro psy a hrníčky s logem I love Ray Toro, no comment :D
a nebylo by to ono, abych sem nedala nějáký novinky z frerard-andy :)


Mikey Way toho o komixech ví opravdu hodně, však není se čemu divit když jeho bratr Gerard je jemnován uznávaným umělcem, který má na svědomí oceňovanou sérii "The Umbrella Academy".

"Není to jenom díky bráchovi. Všichni mí kámoši dá se říct dělají do komiksů, včetně Jima Leeho (známý umělec), s kterým dost často mluvím. Mám kolem sebe takovej okruh komiksových nadšenců - vyrůstal jsem s nima - a hodně se bavíme o knížkách a tak, a jak tak konverzujem, říkáme si, co by si asi mysleli lidi, kdyby nás tak slyšeli."
Je tedy logické, že přichází s něčím vlastním - ve středu vychází speciál Halloween 08, kde se objeví Wayův osmistránkový příspěvek:
"Vypráví příběh Scarecrowa jako Ichaboda Cranea a Batmana coby Bezhlavýho jezdce. Tuhle postavu jsem si vypůjčil od Jonathana Cranea a zasadil ji do New Yorku sedmnáctýho století. Měl jsem možnost psát o jakýkoliv postavě DC Universe, ale hned jsem věděl, že musím dělat Batmana. Pak jsem dostal tenhle nápad, ale měl jsem pocit, že už to někdo dělal. Takže jsem zašel za přáteli pro radu a byli jsme překvapení, že to vlastně takhle nikdo nikdy nepojal. A tak jsem se na to vrhnul já. Pak se ukázalo, že nemusím nijak spěchat, protože šlo o halloweenský příběhy. Nakonec jsem měl asi 20 stránek dialogů, což bylo moc, a tak jsme to museli zkrátit." chceteli vědět více, klikněte na Celý článek

Hlásim se s Within tempation :)

26. října 2008 v 21:06 | petí |  Videjka a tak
Tak se hlásim zase po dvouch dnech, co tu "makma" na rozcestníku v rubrice Stories :) Teprve teď jsem si uvědomila, kolk jsem tohouž napsala a i to, jak dřív byly díly mejch příběhů dlouhý...byly vážně podstatně delší, takže vás přestanu tak šidit a budu psát delší pokráčka, jo?! :) Jinak vás upozorňuju na super skupinu Within Tempation, moc sem toho od ní zatim neslyšela, ale jsou fakt úžasný :) a prosila bych víc komentů prosím :) jak tak koukám, tak poslední komenty jsou většinou od Mikey, takže dík..a samozřejmě nesmim zapomenout na její ségru, na →☼fallen angel☼← a na enys :) davám vám sem dvě videa od WT :)Inspiration IX.

24. října 2008 v 18:24 | petí & →☼fallen angel☼← |  Inspiration (aktuálí-nedokončená, spolu s Annie)
Takže k He betrayed me....but I love him se dostanu nejdřív večer ale před včerejškem jsme s →☼fallen angel☼← daly do kupy tohle :) po přesně 17 dnech :) as takovým vývojem situace jste asi nepočítali co? ano já vím, jsem hrozná potvora :D


Mikey: mmm... dobrá pizza... asi tu budem jezdit častěji. Jediné co mi vadilo byla hudba. Měli tam nějakej hudební program kde hráli samej hip-hop. No prostě hrůza. Bavili jsme se o všem možném o Jersey, o tom jak je tady atd.. koukl sem se na hodinky. "No, už tady tvrdem dost dlouho, pudem?" "Jo jasně." Chvíli jsme se pak ještě hádali kdo zaplatí, ale pak jsme odešli. Doma jsem se šel převlíct. Nikdo jiný kromě nás ještě tady ještě nebyl tak jsem se rozhodl jít na chvíli za Geem. Zaklepal jsem. "Dále!" Ozvalo se za dveřma "To sem zas já." řekl jsem jak jsem vešel. Gee seděl na posteli a něco kreslil. Kreslí nádherně. "Posaď se" řekl a já si poslušně sednul vedle něho. "Já jenom chtěl poděkovat. Bylo to super odpoledne." řekl jsem. Gee zvedl oči od kreslení a usmál se. "Jo, to bylo super. Budem si to muset někdy zopakovat." Koukal jsem na něj. Byl tak blízko. Ani jsem si neuvědomil co dělám a přitiskl svoje rty na ty jeho. V tom momentě mi to ale došlo. Proboha co to dělám? Vstal jsem, hodil po něm smutný pohled a odešel.


Gee: Díval jsem se Mikeymu do očí. A najednou...jsem prostě ucítil, jeho rty na svých. Cože? Co to dělá? Co se to děje? najednou se ode mě odtrhl se smutným výrazem v očích a odešel z mýho pokoje...co se to právě stalo? Líbal mě, kluk, můj vlastní brácha, mě muže šťastně ženatýho s úžasnou ženou! Tak rád bych za ním běžel a řekl mu, ať pokračuje, jak je to úžasný, ale...nemůžu! Nemůžu! Ten pocit! Proč?!Zničilo by to kapelu, rodinu i mý manželství! Ne, nemlžu za ním běžet, protože takhle to nemá být!. Do očí mi vstoupily slzy...Zvedl jsem se vpostele a aniž jsem si utřel skzy z očí, zatukal jsem na pokoj, kde spal Mikey a Frankie.

Mikey: jak jsem odešel od Geeho, musel jsem si to urovnat v hlavě. Hodil jsem na sebe nějakou bundu a šel. Stejně to nikomu vadit nebude. V hotelu nikdo není až na Geeho a ten mně nebude chtít vidět. Procházel jsem se po městě a přemýšlel. Jak to bude ted? Bude se se mnou Gee ještě bavit nebo se mi bude vyhýbat? Už jsem se chtěl vracet když mi zazvonil mobil. Frank. Zvedl jsem to. "Hm, co je?" "Sakra kde jsi?" Řekl naštvaně. "No, procházím se, co se dějě?" "Co se děje , ty se klidně procházíš a nikomu nic neřekneš, Gee si o tebe dělá starosti a ty se ptáš co se děje?" "O mně?" "No a o koho asi jinýho, a navíc, máme za chvíli koncert tak ať si hned tady." Joo ten koncert! "Jasně Franku. Už jdu." "No to jsem rád." "Jo tak za chvíli. Čau." "Ahoj." no, vypadá to že jsem ho pořádně naštval. Sebral jsem se a šel zpátky.


Gee"Dále!" ozval se Frankův hlas. Ach jo, chtěl jsem si to vyříkat s Mikeym sám. Otevřel jsem dvře. "Gee, ty brečíš?" "Kde je Mikey?" rozhlížel jsem se po pokoji místo odpovědi. "No..já myslel že de třeba na záchod nebo tak....jo asi je na záchodě...no vlastně je fakt,že si bral bundu...takže asi není na záchodě...takže..." "Franku, bože, ty sis vůbec neuvědomil, že šel někam ven?!Vždyť máme za chvilku koncert!" vyjel jsem!Bože, ty jeho zpomalený myšlenkový pochody! "No jo, tak já mu zavolám..taky nemusíš hned tak vyjíždět!" zvednul svůj mobil. Rychle to s ním vyřídil., díky bohu je v pořádku. Sesunul jsem se na postel:"Ach jo,Frankie promiˇň, jak jsem na tebe vyjel, já jsem měl o něj jen strach."objal jsem ho kolem ramen. A najednou...už zase...už zase jsem na sobě ucítil cizí rty...ne tak cizí, byly Frankovy!

Změny a změny a změny

24. října 2008 v 18:11 | petí |  About blog
Takže....mění se toho hodně....GFMBR mi udělala úplně úžasnej design, asi se z toho zblázním, je úžasnej! Prostě hrozně moc díky! A taky chci udělat rozcestníky...určitě v rubrice Stories, některý rubriky skloubim a v některejch rubrikách možná rozcestníky vůbec nebudou :) ale teďka na to nemam náladu takžeee...takžeee...du psá He betrayed me but I love him :)


Novinkyyy :)

23. října 2008 v 16:06 | petí |  About MCR
Song "I'm not Okay" je nominován na Nejlepší indie hymnu milénia. Hlasovat můžete zde, ale buďte trpěliví, neboť pokud nebudete mít štěstí, musíte se proklikat mnoha, mnoha jinými songy.
...Dále tady máme interview s Frankiem!! Zveřejnili ho na nyghtscene.com.


Předevčírem proběhlo předávání Scream Awards televize Spike. Hostem byl i Gerard Way. Na to jak mu to slušelo se koukněte zde.
Frontman v tomto interview potvrdil to, o čem se už dlouho šuškalo - "The Umbrella Academy" bude vážně zfilmována! Práva už zakoupila společnost Universal Pictures, v současnosti se hledá vhodný scénarista (studio by rádo Diablo Cody, oscarovou scénáristku filmu "Juno"). Way by přál, aby se projektu ujal režisér Alfonso Cuarón (režíroval např. třetího Harryho Pottera nebo sci-fi "Potomci lidí") a aby se sám mohl aktivně zapojit do tvůrčího procesu. Prozradil nám také, že o možné spolupráci už mluvil i s návrhářkou Colleen Atwood (dělala kostýmy pro MCR na"The Black Parade" a je také dvorní návrhářkou Tima Burtona).Zní to zajímavě,tak doufám že to dobře dopadne!! Těším se!!:o) (zdroj: IESB.net)
A když už jsme u TUA, Gabriel Bá si z předávání odnesl cenu pro nejlepšího komiksového umělce!

Pro informaci, album "The Black Parade" je třikrát platinové! Znamená to že se ho prodalo na tři miliony kusůRok...

23. října 2008 v 15:59 | petí |  About blog
Ani sem si to neuvědomila....už je to rok...rok existence tohoto blogu...první článek byly citáty...koukala jsem že jsem ho už bohužel smazala...ale mam dojem, že to bylo včera, co tomu bylo rok...hodně se taj toho změnilo...stejně jako jsem se změnila já...minulej rok byl přelomovej, hodně jsm změnila a lyším to i od ostatních....teď se prostě cejtim sama sebou....a jsem za to ráda...i když rodiče by asi byli radši, kdybych byla jejich malá holčička, co se dobře učí, má školu na prvním místě a nosí, to co na ní navlečou a ne to co se líbí jí....


Nové fotky Geeho

22. října 2008 v 17:57 | petí |  Gee Way
ový...to byl Gerard hostem na nějákym předávání asi víte co myslim :) až na ty boty musim poznamenat že je stále sexy :D


Prozatimní design

22. října 2008 v 17:28 | petí |  About blog
Takže....zatím jsem sem rychle nastavila prozatimní design a GFMBR jsem poprosila o pomoc a ta je tak hodná, že mi navrhne nějáký ty úpravy.


He betrayed me...but I love him 3

21. října 2008 v 18:49 | petí |  He betrayed me but I love him
tak holky moje úchylný, dávám vám sem pokračování, čekám nějáký ty komenty, moc vám všem děkuju :) Annie, mam tu pro tebe zas jeden měsíček na hnoji, pamatuješ? :D

"Na kafčo? No to bysme mohli :D :D Tak copak seš zač, představ se mi, krasavče :)"
Fascinovaně jsem zíral na obrazovku. On mi vážně napsal. Neustále a dokola jsem si četl ten jeden jediný řdek, který pro mě znamenal tak moc.
"Noo..tak jmenuju se Frankie, jak si snad pochopil z nicku :) Je mi 20 a miluju horkou čokoládu :D takže bych vlastně šel spíš na horkou čokoládu:D" odeslal jsem jako odpověď. Co sem to za debila? Místo svejch zájmů nebo nějákejch jinejch informacích mu povim o svym oblíbeným nápoji. Zase jsem to zvoral...klid Frankie, život jde dál!
"To je roztomilý."
Co, Co to je za odpověď?! Fajn, takže žádný představování nebo pozvání na horkou čokoládu se nekoná. Prostě a jedoduše mi chtěl říct "To je roztomilý, teda bylo by to roztomilý, kdyby ti bylo deset, ale takhle je to pěkně debilní." Já si du uvařit tu horkou čokoládu! Na uklidnění!


Tak, nejvyšší čas spát. Ještě se kouknu na People.com a dám si sprchu a šupity dupity do hajan. No jo, žádná pařbička, vážení!
"Proč mi nedpovídáš?"
Začal jsem se usmívat jak měsíček na hnoji. Juchůů! Znamená to, že mu je líto, že mu nepíšu? Frankie, jeď,di do něj! Říkal jsem si sebevědomě. Představuju si ho jako asi tak 22-letého trochu introvertního zvláštního kluka, co má pár nejlepších přátel, miluje noc a hřbitovy a samozřejmě nemá žádného přítele. Ani přítelkyni samozřejmě. Určitě je to totiž gay!
"Ahoj Billy, představ si, na jakej kus jsem narazil, profil má tady, je fakt úžasnej a milej :) ne že mi ho zaačneš balit, ten je můj! :D" napsal jsem rychle vzkaz svýmu kámošoj. V klidu jsem začal psát odpověď i pro tohozáhadnýho "gerarda-bejka"...počkat! Podíval jsem se do odeslaných vzkazů a našel jsem si, že jsem před chvílí odeslal vzkaz "Ahoj Billy, představ si, na jakej kus jsem narazil, profil má tady, je fakt úžasnej a milej :) ne že mi ho zaačneš balit, ten je můj! :D" uživateli gerard-bejk. Zrudnul jsem jak rak, co se už peče v troubě a rychle namačkal něco, jakože ten vzkaz nebyl pro něj a odeslal to "gerardoj". Uf...tak to se nepovedlo

One trilion dollars buy an bullets buy an guns...

21. října 2008 v 13:09 | petí |  Help aneb potřebují pomoct.....

Pozorně se zaposlouchejte do těch slov...One trillion dollars can buy a lot things, one trillion dollars can buy most anything, one trillion dollars buy an bullets buy an guns.....a tak dále...tahle písnička mě dostala...docela často se u ní dojímám....její text je smutnej...ale o pravdě...doufám že volby vyhraje Obama a válce v Iráku bude konec...no jo...kdyby tak byl možnej celosvětovej mír...ale každej mi říká, že tohle je utopickej sen....a maj pravdu...asi...lidi sou debilové a debilní nápady jen takmít nepřestanou...ale Bush vůbec nepřemejšlí nad tim, že kvůli těm jeho debilním nápadům lidi umíraj...nikoho kdo si hoví doma v pohodlí to nenapadne...co to je za spravedlnost...možná že celosvětovej mír je utopickej sen....ale já pořád budu doufat...

Ještě jednou a tentokrát se slovama....


New design

21. října 2008 v 12:59 | petí |  About blog
Po čtyřech měsících jsem změnila design :D včera to něják blblo, tak jsem to nemohla poupravit, Mikey říkala, že je to blbě čitelný, tak sem změnila barvu písma, ale nevypadá to moc dobře, tak to asi zas změnim uvidim, když tak tookomentujte vy....díky


Konec SONVU + moje rozhodnutí

19. října 2008 v 10:54 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Noo...drahé Susaně se omlouvám, že jsem to takhle protáhla, samozřejmě vyhrála ona :D pokusim se co nejrychlejc dodělat ten diplom, má bejt totiž kraslenej a ona chtěla Gerarda, takže kreslim Gerarda. Jinak jsem se rozhodla, že ten design změnim, asi taj dneska nepřibyde žádnej článek, jen prostě budu dělat s designem, po celej den ho upravovat a tak, snad se mi to podaří. Ten starej design tu byl asi 4 měsíce, takže je na čase :)


He betrayed me...but I love him 2

18. října 2008 v 20:26 | petí |  He betrayed me but I love him
co byste řekli pokráčku? jdem na too! :)

Hypnotizoval jsem jeho tvář. Byl tak...krásný....zvláštní...fantastický...jak z jiného světa....neposkrvněný....Přesně takhle něják jsemsi představoval nádhernýho kluka. Zelené oči zářily a pohltily do své sítě každého, kdo se do nich zadívá. Učaroval mi. Možná jsem blázen, že se mnou tohle udělá pár fotek z počítače. No jo, teploušek Frankie se pozná. Takk mi zas říkali ve škole. Tajil jsem to, ale při převlíkání na tělocvik si vedle mě svlíkal kaloty jeden krásnej kluk a mě se jednoduše postavil...zatřepal jsem hlavou abych vyhnal vzpomínky z hlavy. Zmáčkl jsem Napsat uživateli vzkaz. Co mu mam sakra napsat?! Čau, zamiloval jsem se do tvejch fotek, nechtěl bys třeba za mnou přijet a něco si se mnou začít?! No jasněěě...to tak..dal jsem krok zpět a prohlížel si jeho údaje. Juchůů! Je taky z New Jersey! Bohužel nevplnil ani údaje o orientaci ani údaje o tom jestli je zadanej. Uvědomil jsem si, jak malá pravděpodobnost je, že to bude gay anebo bisexuál a udělalo se mi do pláče. Tolik mě...zaujal....chtěl jsem ho poznat...smět sjet konečky prstů po bledší sametově vypadající kůži jeho ruky. Ale....sch jo...proč nemůžou být všichni na světě bisexuálové?! Hezký fotky ;) vzpomněl jsem si na jeho vzkaz. Přece jen tu nějáká naděje je. Opět jsem klikl na Napsat uživateli vzkaz.
"Ahoj, však ty máš taky hezký fotky :) koukám že jseš taky z NJ...bysme mohli zajít na kafčo:D" vyťukal jsem. To kafčo pravděpodobně pochopí jako vtip a jestli že ne tím líp pro mě. Asi jsem blázen důvěřovat úplně cizímu člověku ale...nevěřím že někdo tak krásný by mi mohl něják uškodit nebo ublížit! Netrpělivě jsem čekal, jestli mi odpoví. No, asi prostě není u počítače. Nebose na mě vykašlal. No jo, koho by zajímal Prcek Teploušek Frankie, že jo!

(SWR) Mikey halleluyah! Díky ti mooc! :D Novinkyyy :D

18. října 2008 v 11:16 | petí |  About MCR
Připadám si fakt debilně....neustále kopíruju novinky z mýho milovanýho spřáteláčku frerard-andy...sem hroznná :) moc ti děkuju, snad ti to nevadí, ty tam máš vždycky nějáký novinky, co bych sem ráda šoupla, odpusť :D jinak přemejšlim o změně designu, tenhle už tu mam snad 4 měsíce...co myslíte vy?

Mikeyho příspěvek do světa komiksu bude zveřejněn v tomto halloweenském vydání. Pod zmíněným odkazem zjistíte, jak cover bude vypadat, jak bude drahý a taky nějaké info k tomu:
Hrůza! Hrůza! Bude letošní Halloween pro DCU poslední? Zlo vítězí a sladkosti nejsou! Svědčí o tom i naše hrůzné příběhy, v kterých nechybí Superman, Batman, Wonder Woman, Titáni, El Diablo, Faust a další velikáni z minulé, současné i budoucí tvorby DC.
A teď něco k podívané! Na netu se objevili údajné nějaké školní práve autorovány našim milým Frankem. Ovšem tohle všechno může být jen podvod - vstup na vlastní odpovědnost :o)
A na konec zpráva týkající se ex-člena MCR. Matt Pelissier vydává debutové album pod názvem Revenir, které obsahuje 6 skladeb. Matt je sám složil a nahrál.

Chris Barker

17. října 2008 v 17:32 | petí |  Other music
Je čas vám představit dalšího pecka sexy chlapa! :D Jmenuje se Chris Barker a hraje v Anti-flag - punk(rock)ový skupině, co se ve svejch textech zaobírá problémama světa, za což ji mam ještě radši. U písničky One trillion dollars sem se úplně rozplakala....copak není možnej světovej mír? zpívaj o pravdě a to je důležitý. Jinak o Chrisoj vim tak to, že se ke skupině přidal v 1996 a hraje perfektně na basovku. Moc to všecno prožívá, je to showman a je jako takovej další zpěvák, hlavním zpěvákem je oficiálně Justin Sane, taky sexy a super chlápek. a tady 3 fotky Chrise


He betrayed me...but I love him 1

16. října 2008 v 18:22 | petí |  He betrayed me but I love him
Je to tadyyyy! Nová storka! jinak se omlouvám po příjezdu z Anglie nestíhám chodit na SB a další oblíbený blogy, tak se na mě nezlobte O:-)

Přezdívka:
Tak přezdívka jo? V práci mi říkaj Prcek Frankie. Myslej tohle? Ne, Prcka Frankieho tam teda psát nebudu!
Přezdívka: Krasavec Frankie
Přezdívka nesmí obsahovat žádné mezery.
Aha tak fajn.
Přezdívka: krasavecfrankie
Jak jednoduchý!
Jméno: Frank
Příjmení:Iero
Aha už chápu co myslej tou přezdívkou, jasně! Nicknae no joo! Že mě to necvaklo! A to mi nemůže jako přezdívka automaticky naskočit Frank Iero? No, je fakt, že docela možná nebudu jedinej Frank Iero na světě. Jo mam pocit, že tak se jmenuje můj dědeček. To je ale náhoda!
Datum narození: nemůžu si vzpomenout
Přesně tak, kdo by si pamatoval takovou zbytečnou věc jako je datum narození?!
Oblíbené jídlo: ste nějáký zvědavý
Jako k čemu jim to bude?

Poté co sem vyplnil pár dalších nepodstatnejch věcí jako kdo je můj oblíbenej herec nebo jestli preferuju tanga před trenkama jsem zjistil, že můj účet na People.com je zřízenej. Fajn. Chat, fajn je tu i chat! Klikl jsem na ikonku. Taaak! Hodim si do fotogaere nějáký svá sexy fota, jo to by bodlo, ať udělám čest svý přezdívce!

Novej vzkaz! Hmm...copak to je? Jakejsi uživatel gerard-bejk!
"Hezký fotky ;)"
Wow a to to je teprv hodinu, co je mam na profilu! Klikl jsem na "gerardův-bejkův" profil. My godness!

Noová fotkaa pozooor! Gee má černý vlasyyy! uff

15. října 2008 v 21:16 | petí |  About MCR
noo...slibovala sem články netýkající se my chem, ale něják koukám, že se toho hodně dělo zatímco sem byla pryč tak si počkejte :D