Prosinec 2008

Upír z Gorjanců....

31. prosince 2008 v 13:05 | petí |  Other
Tak...je to asi tak dva měsíce zpátky co sem četla knížku Upír z Gorjanců od Mata (skloňuje se to tak?) Dolence. Chtěla sem vám o ní hodit už nějákej čas článek ale něják sem na to furt zapomínala a tak... :D šak znáte :) hledám teď nějáký info o tom olencoj...nedaří se :D takže k ději. zkráceně Roman a Lenora se poznaj, zamilujou se do sebe, užívaj si, ale jaksi taksi se časem musí Lenora vdát za jakéhosi podívína. Devět let zmizí Romanoj z očí a pak bum bác se zase objeví. Roman to dohodne a chce Lenoru uvézt pryč od manela ale přijde pozdě. Zjistí, že její manžel je vlastně upír a odvez jí do jejího upířího sídla, kde ji chcce na Halloween nebo kdy taky proměnit v upíra. Roman tam jede, je tam uvězněj koumá jak se dostat pryč a unést Lenoru poradí mu nejnovější upír jeho známej unese ji a pomůže mu i kámoš Robin nebo jak se jmenuje :)tak si tak v autě od sídla, kde už umíraj všichni upíři, když si Roman všimne že Lenořin syn mu jaksi vysává krev upírskejma špičákama. Podívá se na Lenoru a te jen umsěje svým upírským úsměvem...
tak si tak spolu s Lenorou žili už po tisíciletí šťastně a v lásce a míru :)
O tom autoroj sem nic nenašla takže nezbývá než vámknížku doporučit :)


Že by, Bobe?

31. prosince 2008 v 12:43 | petí |  Bobík Bryar
Happy birthday to you happy birthday to you happy birthday to you, Bob, happy birthday to you.... :)


Gerard je padouch roku! xD A Bob prosí o pomoc

30. prosince 2008 v 13:08 | petí |  About MCR
Muhehe :D to by mě zajmalo proč vyhrál tuhle anketu Kerrangu! :D ale tak co :D to je náhodou nářez :D frerard-andy je samozřejmě můj zdroj :D jak jinak :)

Coby kompenzaci Kerrang! vyhlásil 50 alb, které si v příštím roce musíte poslechnout - plánovaná deska MCR tu najdete taky :)
Mikey, Gerard a Lyn-Z 13. prosince pobyli na akcičce - Secret MySpace Show kapely The Cure. Pochází z ní tahle cute fotka :)
Film X-mess Detritus, který namluvil Gerard, je nyní k vidění i na YouTube

a ještě si dáme něco o Watchmenu, taky z frerard-andy :)

Na neoficiálním webu filmu 'Watchmen' se objevila informace, že minulý týden jaksi proběhlo v Los Angeles nátáčení klípku k "Desolation Row" v podání My Chemical. Režíroval to Zack Snyder. Há, už se těšim, že to shlídnu :)v Americe bude premiéra filmu 6.března.

Bobek prosí o pomoc....tak se na to mrkněte...zabere to vážně kratičkej čas...

Ahoj všem!
Moc vás všechny prosím o laskavost - je to pro dobrou věc a zabere vám to jenom minutku.
Trochu vám to osvětlím a pokusím se nezacházet do velkých detailů. Před časem jsem zatoužil po novým psovi, tak jsme se trošku poohlídnul a našel jsem pár útulků, kam se půjdu mrknout. Přitom jsem zjistil, že jsou mezi jednotlivýma útulkama velký rozdíly. Všechny se o ty zvířata starají, ale některý víc než ty ostatní. Někde mi dokonce nemohli zavolat zpátky, ani napsat e-mail, takže pak bylo nemožný psa adoptovat. Když už jsem z toho začínal být pěkně frustrovanej, našel jsem na internetu Dukea a Dixie. Byli z útulku Magnificent Mutts. Poslal jsem tam e-mail a dostal okamžitou odpověď. Druhej den jsem se na ně jel podívat a hned mi bylo jasný, že si je odvezu s sebou. V tom útulku mě posuzovali na základě mých schopností se o ty psy postarat a nezajímala je moje mikina s Chidlren of Bodom ani blbej účes. Později se u Dukea projevila rakovina. Vozil jsem ho na chemoterapie, ale bylo mu moc špatně. Když potom umřel, Mary z útulku a její dcera se hned vydaly na hodinovou cestu k veterináři. Moc to pro mě znamenalo, protože jsem z toho byl hodně špatnej. A oni to přitom nemusely dělat, nemusely, ale udělaly to, protože jim na zvířatech opravdu záleží.
Takže... existuje jedna stránka, která daruje peníze útulku, kterej dostane nejvíc hlasů - stačí na ni zajít a hlasovat. V útulku ty peníze zoufale potřebujou. Fungujou díky darům od jinejch a pracujou tam samí dobrovolníci. Když vyhrajou, díky těm penězům budou moct fungovat dýl, což znamená, že zachrání víc psů jako Duke nebo Dixie.
Chtěl jsem, aby vám vzkaz napsala sama Dixie, ale tancuje vedle s Baileym na Andrewa WK. Zde je odkaz. Já i Dixie moc děkujeme.
http://www.care2.com/animalsheltercontest/71196.

a Gee taky prohlásil že nový album nebude koncepčníškoda...jejich příběhy mě fakt bavily, zaujaly, dojaly, víc jsem je vnímala a těšila se na další
Natočili jsme už tři koncepční desky, takže myslím, že tahle... chci do toho jít a nepřemýšlet o nějakým určitým příběhu... Samozřejmě, že to bude svým způsobem soudržný, songy do sebe musí zapadat - právě díky tomu vznikají skvělý alba."
"V neděli by se měl zastavit Ray - možná se pokusíme nastínit, jak by měla deska vypadat... Sednout si a vytvořit jakousi kostru alba je ale těžký, protože máme hrozně málo času. Bylo by dobrý s tím začít, ale jakmile se do toho pustíte, zažene vás to do kouta. Bylo to tak i u 'Black Parade' - dokončili jsme mixování a druhej den už jsme seděli v letadle do Evropy na tiskovku. Tímhle už nechceme projít. Nechceme, aby nás nějak tlačil čas."

A album Leathermouth vyjde 27.1...to by stačilo :)Cemetary drive 2

29. prosince 2008 v 21:24 | petí |  Cemetary drive
mám neskutečnou chuť psát :) takže do toho...drahá Unknown lady, na tuhle otázku ti neodpovím, promiň, ale tuhle story chci trochu zahalit do tajemství :)

Přemýšlím, jestli si vzít kabát...je tam zima? nebo se obejdu bez kabátu? Nechám kabát doma, akorát by to byla přítěž. Doufám, že Frank tam dneska bude. Nevím, že mě nenapadlo si mu říct o číslo. Ale tak něják jsme měl prostě pocit, ža tam bude. Možná, že už tam čeká...Naposled jsem si prohrábl vlasy a podíval se do zrcadla. Ujde to. No...včera mi toho o sobě Frank moc neřekl...byl tak tajemnej...záhadnej...a to mě ještě víc přitahuje.
Prošel jsem hřbitovní bránou a zahnul doleva. Tak jako včera. Siluetu, co tam stála jsem okamžitě poznal. A to co drží v ruce...je to snad pugét bílých růží?
"Květina pro mýho prince." podal mi růže místo pozdravu.
"Děkuju..." dal jsem mu rozpačitě pusu na tvář..."nic takovýho jsem nečekal." Vrhnul jsem se něj, babych ho políbil. Tolik jsem se těšil! Ale on...uhnul...nic jsemneřekl a on jen propletl své prsty mezi mé. Ruku v ruce jsme kráčeli tím nádherným místem.
"Kolik ti vlastně je?" začal jsem se vyptávat.
"dejme tomu 19." usmál se.
"Dejme tomu?" Dejme tomu? To jako neví, kolik mu je?
"No...toho si nevšímej...používám často slova "jako" "dejme tomu" "zhruba"..." povídal kldině. Má nádhernej hlas.
"Aha...a...kde bydlíš? Jéé a já vlastně nemám ani telefoní číslo..." zasmál jsem se "já se tak ptám...ale včera jsi mi o sobě skoro nic neřekl..." obhajoval jsem se a s jiskřičkama v očích sledoval jakou odpověď vyloudí jeho krásná ústa.
"Kde bydlím? Nemám trvalé bydliště...atelefoní číslo? K čemu telefoní číslo? Víš, kde mě hledat. mobil je jen moderní a zbytečnou vymožeností."
"No..wow...jseš tak zajmavej...ale to se budem pořád scházet na hřbitově...?"
"Tobě se tu nelíbí?" zastavil se a zaíval se mi do očí. Konečně mě jemně políbil. Jen tak jemně. Hned se odtáhl.
"Líbí. S tebou se mi tumco líbí. Ale je spoustu jiných krásných míst a způsobů jak si užít vzájemnou přítomnost." zasmál jsem se tentokrát ďábelsky. Bylo to tak vzrušující, stát tu s ním, o to víc, že bránil tomu, aby došlo na víc než jen na krátký a jemný polibek.
Prošli jsme, stále se držíce za ruce, křížem krážem snad celý rozsáhlý hřbitov. Povídal jsem zase spíš já. I když něco málo jsem se dozvěděl. Je tak nádhernej a dokonalej. Zejtra se tu sejdeme zase. Nedomluvili jsme se, ale prostě to vyplynulo. Pohled na bílé růže ve váze dokonale doplňoval můj pocit blaha.

Next animations (MCR + Amy Lee)

29. prosince 2008 v 11:35 | petí |  Animace
Takže vám sem dám pár rozkošných animací :D hej ale některý jsou fakt rozkošný a já s nich nemůžu :D většina je s my chem a ale mam por vás i jednu pěknou zase s Amy Lee :)Dvě nové fotky Mikeyho a Geeho z natáčení Watchmen

29. prosince 2008 v 11:12 | petí |  Other photos
Takže na zdroji mcr-mybrutalromance jsem našla dvě nové fotky z natáčení Watchmen. Jako Gee má docela háro co mi příde :D ale sluší jim to :)


He betrayed me...but I love him 11

28. prosince 2008 v 20:30 | petí |  He betrayed me but I love him
Včera jsem byla pryč tak nic nepřibylo...ale co mi přidalo na náladě byly komentáře :) děkuju moc za všechny, byly milý a to ať se jednalo o jakejkoli článek...mrzelo mě, když sem v pátek viděl,a, že si Cemetary drive přečetla jen Annie (fallen angel) a tak mi udělalo radost, že i k týhle storce přibyl pro mě celkem dostatek komentářů k tomu, aby sem se s chutí pustila co nejdřív do druhého dílu....takže za ty komenty děkuju...jen tak dál... :)

Už jsme leželi na zemi oba nazí. Nadrženě jsem převrátil Geeho na břicho.
"Franku jseš si jistej?" nervózně zašeptal.
"Jo, jsem...ty snad ne...vždyť říkal jsi že mě miluješ...no teda fakt je,že se zas tak moc neznáme...já nevím tak jestli nechceš..." asi v mým hlase bylo znát zklamání. Nad náma zářily hvězdy, pod náma zas zářilo New Jersey, byla teplá letní noc, kolem to vonělo čokoládou a růžemi...zkrátkata nejlepší atmosféra pro milování! Pro naše první milování....
"Víš...já...narovinu...já se trochu bojím...jsem bisexuál, to víš, že jo...ale kluka jsem měl jen jednou, když mi bylo 16, jinak jsem byl vždycky s holkama...a na sex nikdy nedošlo.....sex s klukem sem nikdy neměl...."
Usmál jsem se.
"Jsem rád že mi říkáš pravdu a nijak se nevykrucuješ." políbil jsem ho na záda. "Když nechceš, tak nemusíš..." posadil jsem se. Takže dneska nic nebude....
"Vlastně chci.." řekl najednou a stáhl mě znova na zem.
"Mám bejt nahoře nebo dole?" zeptal se. Překvapeně jsem na něj koukal. "Miluju tě....no...mohl bych bejt nahoře?" zeptal jsem se...kord, když je to s pro něj s chlapem poprvý by to bylo lepší...
Jasný, lásko." pohladil mě Gee a kleknul si na čtyři.
"Máš tu lubrikační gel?" zeptal jsem se. Musím se přece postarat, aby ho to moc nebolelo...
"No...vlastně...jsem si ho sem taky radši nechal donýst..." podal mi Gerard pro mě známou krabičku. Nejdřív jsem použil prst. Pomalounku jsem zajížděl do Geeho svým ukazováčkem. Trochu sykl bolestí.
"jsi statečnej." dal jsem mu pusinku na zadeček. Teď bylo čas ukázat mu, opravdovej sex.
"Au." ozval se Gee, když jsem poprvě jemně přirazil. Ještě jednou.
"Začíná to bejt příjemný." zachechtal se najednou."Hodně příjemný."
"Ach! Uch! Fee!" Soudě podle jeho vzdechů bude brzo gay sex, samozřejmě se mnou, pro Gerarda velkým koníčkem. Za společného sténání jsme se oba téměř ve stejnej okamžik udělali.
"Děkuju." přitulil se kě mě zezadu a líbal mě na krk.
"Já děkuju..." vrněl jsem blahem. Ani se nemůžu mít krásnějc...

Tohle byl jeden z nejkrásněších večerů mýho večera. Potom krásným sexu jsme se ještě chvilku mazlili a pak Gee nechal přinýst večeři. Všude kolem nám nechal zapálit spoustu rudých svíček a k večeři nám objednal bramobry zapékaný se zeleninou a se smetanou, páč ze mě vymámil, že jsem vegetarián a že mam rád věci zapékaný se smetanou a se zeleninou. A měli jsme růžový šampaňský a dlouho si povídali. Dozvěděl jsem se toho o něm mnohem víc. Zjistil jsem, že ej to docela bohatej a známej umělec. Že má rád Alexe Pardého a filmy Tima Burtona. Že miluje velký psi a děti. Mám pocit, že na takovýho kluka jsem čekal celej život. Je úžasnej, krásnej a milej. A pak jsme vedle sebe jen tak lželi, pozorovali hvězdy a pak si Gerard nechal přinýst dokonce televizi i s DVD a ívali jsme se na Mrtvou nevěstu. Nepamatuju se, kdy jsem byl naposled tak šťastný...

Tak co Ježíšek? papež má kecy na gaye...

26. prosince 2008 v 20:17 | petí |  My shits and ideas.....
Tak jak jste se měli? íte co si říkám? Že teď za poslední tři dny nepřibylo moc komentářů, tak prosím, aby se to zlepšilo :) jináč...dostala sem gothic manga knížku, je úplně suprová a krasná, je tam část komiksu o gothic Raven , jejím životě a jejím příteli Alexandrovi :) fakt doporučuju, myslim, že Orochimaru by se to mohlo líbit :) jmenuje se to Upíří polibky :) hej a jako chci její oblečení! Jako tý Raven...má ho úplně vymakaný a všecko :) Jáj a dostala jsem černej křížek, páč sem jeden ztratila krásnej svůj vymakanej a tak sem dostala new one :)a mam malířskej stojan a z toho sem teda úplně vodvařená :) I když bude asi trvat než si zvyknu malovat ve výšce, páč normálně kreslím v ploše...no nic hej jako slyšeli ste to? Papež měl tzas nějáký kecy na gaye a srovnával to s kácením deštných pralesů, že prej to je stejnej problém....bože můj.... :(


Cemetary drive 1

24. prosince 2008 v 11:37 | petí |  Cemetary drive
Věřili byste, že mám pro vás dáreček k Vánocům? :D přichází nová story... :) vypráví Gerard...merry christmas!

Zaslechl jsem kroky, co přerušily to nádherné uklidňující ticho, které patří k věcem, které na tomhle místě miluju. No co, nejsem jedinej, co má právo procházet se po hřbitově. Nemyslete si, nejsem morbidní, maniak,ú chyl ani blázen...co je šptaného na tom trávit občas čas na hřbitově. Sem tam položit na hrob rudou růži, vnímtat ne klid...posvátné místo. Mám k němu vážně úctu. Otočil jsem se za těmi kroky. Je pět hodin odpoledne, takže se teprv začíná stmívat, ale za takový 2, 3 hodinky to tu začíná bejt vo hbu a docela bych se bál všelijakejch podivnejch existencí.
Stál tam kluk asi tak mýho věku, možná spíš mladší. Takovej trochu zjev jak já. a taky tak...krásnej, usmál jsem se v duchu.
"Taky se rád procházíš po hřbitově? Je to tu...uklidňující, viď?" oslovi ljsem ho. Jsem celkem společensklej, takže s tímhle nemám problém.
"Já....sem tu vlastně skoro jako doma..." usmál se záhadně. Krásný velký oči. Bledá pleť. Černý vlasy s červeným pruhem uprostřed. Celý v černém. Jen kravat červená. Prostě zázrak...
"Já jsem Gerard." představil jsem se.
"Frank." opět se usmál.
"Pusa na seznámení nebude?" zašklebil jsem se. Nečekaně se mě letmo dotkl rty na obouch tváří. Hmm, dneska je pěknej den...
"Tak mi o sobě něco pověz...trochu popvídáme...normálně jsem su sám ale je fajn mít společnost..." otočil jsem se k němu a my se vydali na procházku urnovým hájem....

"Tak já už se musim rozloučit Frankie, bylo tofajn...tak zas někdy...na hřbitově ..." zasmál jsem se.
"A pusa na rozloučenou?" zakřenil se krasavec. Políbil jsem ho. Jen zlehka...aby\ se měl přísště na co těšit......

Merry Christmas! Díky za všechno, lidi!

23. prosince 2008 v 9:34 | petí |  My shits and ideas.....
Takže...hrála jsem si ve Photo Filtru a vznikl z toho obrázek, který vám se hnedka vložim...a fallen angel taky vyrobila krásnej obrázek pro ty co choděj na její blog a tak :) a teď k tomu hlavnímu....

Od tý doby co mám blog se toho fakt hodně změnilo...i JÁ se změnila...i když neříkám že za to může blog....vlastně nevim proč to sem zase píšu...prostě...chci vám všem moc poděkovat...pozvala jsem přes blog spoustu lidí...DĚKUJU! Je úžasný, že se sem furt vracíte, že si čtem navzájem story a tak! všechno je to úžasná a já vám fakt děkuju...veselý Vánoce...ať se vám splní všechno co si přejete a prostě ať jste hlavně šťastný! :) užijte si to a nemračte se ! :)Já vám sem ještě nedala žádný koledy! óóó! xD

23. prosince 2008 v 9:23 | petí |  Videa od jinejch musicmakerů
Tak....tohle pařim o Vánocích :)Tohle je úplně boží...jedno z těch naprosto nejlepších MCR videí,k terý existujou...nádherný, ještě ze starejch dob! :)

He betrayed me...but I love him 10

21. prosince 2008 v 15:17 | petí |  He betrayed me but I love him
Nu....dík za všechny komentáře lidi :) bych mohla tenhle díl někomu věnovat co? :D tak třeba Jannice :) je to první story co ode mě čte a ještě se žádnýho věnování nedočkala :)jinak máte dobrou fantazii co se týče toho kam došli :D takže i kyž sem měla původně ne zas až tak nápaditej nápad :d tak sem to trochu vylepšila :D jen kvůli vám :D

Podlaha se hnula. Ahaaa...asi jedem výtahem. Ty jo sem tak zvědavej. Kde asi sme? Ani to taj nijak charakteristicky nesmrdí jako jak to mam poznat! Hmm...jedem něják dlouho...nebo už nejdem? jsem úplně mimo a dezorientovanej.
"Huhu, Frankie, si ok?" ozval se konečně gerardův hlas. Bylo to neskutečně uklidňující po takový době.
"No sem...Gee...už sme tu? že jo prosím že jo?" začal sem poskakovat jak malý děcko.
"Neboj Frankie, neboj..." vzal mě kolem ramen a konečně jsme z tohoůčehosi" co stále považuju za výtah vystoupili. My jsme...venku? To jsme lezli do budovy abysme se dostali zase ven?
"Otevři je?" řekl Gee.
"Co?" co mám sakra otevřít?
"Oči, ty trubko! Tobě to z tý tmy něják přestalo myslet!" začal se smát Gerard. Tak fajn. Otevřu je. Otevřel jsem je. Eew."Óó" Uch...bože...je tohle možný? Mimoděk mě napadá... "Kdo to zaplatil?" otočil jsem se na Geeho. "Pro tebe cokoli brouku."políbil mě Gerard za ucho a obejmul zezadu kolem pasu. Už se setmělo. Díky bože za teplej červenec. Jo. Mam rád teplý věci :D Stojíme na "polomrakodrapu a máme výhled na půlku Jersey. Díky Bohu ze teplej červenec. Jo. Mam rád teplý věci :D Připádám si jak pán....bože to je nádhera...ty růže, svtěla...čokoláda..miluju jersey....MILUJU GERARDA!
"Miluju tě." políbil jsem ho.
"Já tebe taky....a chci ti to pořád dokazovat..." oplatil mi drsným polibkem. Svlíkl ze mě tričko.
Ukaž, ukaž...já chci taky...ů řekl jsem nadrženě a svlíkl z něho to jeho. Dneska na to dojde. Bože já ho miluju! Hladíme se všude po těle...líbáme se všude po těle...já ho tak moc chci! Sedli jsme si na zem. Dali sem cosi měkýho, takže to nebylo nepohodlný. Gerard si vzal do pusy čokoládovej bonbón. Hravě jsem mu ho zubama převzal :D Zase jsme se líbali "s čokoláadovou příchutí". To jeho vymakaný tělo.
"Frankie já tě tak miluju." zašeptal mi do ouška.

Ona je tak nádherná...Amy Lee

21. prosince 2008 v 14:33 | petí |  Other music
Já ji prostě úplně žeru...jen se na ní podívejte...takhle vypadat...Mikey & někdo... :D

20. prosince 2008 v 16:00 | petí |  Mikey Way
Mikey, ty se nezdáš... xD


Novinky...nechť mi Orochimaru (Mikey) odpustí :)

20. prosince 2008 v 15:58 | petí |  About MCR
Nechť mi Orochimaru (doufám, že sem nezkomolila přezdívku :)) odpustí další kopírování novinek about mcr uz jejího blogu :)

Na jaře by měly být na celém světě k dostání boty značky Macbeth Footwear, které speciálně navrhnul Frankie. Jde o součást projektu Fuck Cancer. Výtěžek zřejmě půjde na dobročinné účely.
Na internetu můžete zkouknout krátký vánoční film z produkce Aurelio Voltaira, který namluvil Gerard. Jeho poselstvím je, abyste se o Vánocích vykašlali na hmotné dárky a raději dali svým blízkým věci, které nepotřebují zabalit - naději, lásku, přátelství a radost. Mrkněte, stojí to za to.
Několik novinek ohledně 'Watchmen' - vypadá to, že cover Dylanova songu, který MCR pro film nahráli, bude hodně důležitý.
Gerard: "Nechci toho moc prozrazovat, ale podle jeho současnýho umístění je nedílnou součástí samotnýho závěru filmu. Mám z toho husí kůži, ne jenom proto, že jsme ten song dělali my, ale proto, že tam skvěle zapadá. Už jsem tu čast viděl, jedná se o úplnej konec filmu."


Nová fotka Lyn a Geeho, pak ještě jednou nový Gee (Bert je ubožák)

20. prosince 2008 v 15:49 | petí |  About MCR
No...tak tohle je nová fotka Lyn a Geeho, co sem našla tadyk
jináč na tom samym zdroji sem našla fotku, co z a stahování nestála. Berty na koncertě držící nad hlavounápis "Fuck MCR" a mam další důvod navíc, proč Berta nemusim :)

pod fotku Lyn a Geeho najdete ještě jednu z nových fotek Geeho ze zdroje gerard-way má tam čelenku, džínovou košili a narvaný černý kalhoty, ale prostě je to pořád ten starej sexy Gee..nebo ne? :)


What about Christmas?

19. prosince 2008 v 20:46 | petí |  My shits and ideas.....
Tak vám sem házim super vánoční přáníčko :D co vy a Vánoce už se těšíte? my dneska měli naposled takou tu "třídní besídku" že sme si s kámošema dali dárky spapali tuny curkoví pak ještě lezli do tělocvičny hrát nějákej sportovní turnaj a podobný...hejjá už se těšim...Vánoce sou fajn svátky..jne sem zvědavá s kym strávim Silvestra páč s kámošema na chatu nemůžu a všichni sou pryč...přijeďte někdo do Trutnovaaa...prosíím :D


Inspiration XII.

17. prosince 2008 v 21:10 | petí & →☼fallen angel☼← |  Inspiration (aktuálí-nedokončená, spolu s Annie)
Omlouvám se...jsem vážně úplně blbá a nejde mi to zkopírovat bez formátování...a dělat se mi s tím nechce...takže se fakt omlouvám....tak...konečně...snad to příště dáme do kupy dřív, už mi to chybělo :)

Gee: Zamžoural jsem do novýho dne. Posadil jsem se na posteli a líně se protáhl. "Áu!" What? Otočil jsem se!"M-Mikey! Co tu děláš?" byl jsem zmatenej. Mikey? Tady? Ona byla zase bouřka? "No...no..přece...ty si na nic nepamatuješ?" hodil po mě smutnej pohled. Můj mozek začal pracovat na plný obrátky. ´Proč bych tě kurva nemoh mít!´ A pak...a pak...vážně k tomu došlo? To není možný! To ne! "Ne Mikey, řekni, že to není pravda!" vykřikl jsem hystericky, vyskočil z postele a začal se oblíkat. "Prosím to se nemělo stát! Dělejme jakože se nic nestalo! Vždyť sám víš!" mluvil jsem pátý přes devátý, zatímco jsem na sebe rval kalhoty. Mikey se na mě jen tak mlčky posmutněle díval...

Pěkně jsem spinkal když v tom mě vzbudila rána loktem přímo do očí. Ještě že nemám brýle. "Áu!" dotčeně jsem se ozval. Gee se na mě udivěně podíval a začal se divit co tu dělám."Prosím to se nemělo stát!" vykřikl. Cože? Můj mozek totálně nepobíral to co říká. Ž-že to není pravda? Smutně jsem se na něj díval zatímco se oblékal. Oblékl jsem se taky a otočil jsem se na Gerarda který zrovna seděl za stolem s hlavou v dlaních.
"T-tak já jdu" řekl jsem. Zadržoval jsem slzy. Doloudal jsem se k mýmu pokoji a tam už jsem se rozbrečel naplno. Upřímě jsem kašlal na Franka který ke mě hned přiběhl a ptal se co se stalo.


Gee: Proč zrovna on a já? Proč se to všechno muselo stát? Vyspat se se svym bratrem...to není normální...zvlášť pokud ste ženatý, máte s nim společnou skupinu a nejlepší kámoše...a zvlášť pokud ho nadevšechno milujet...no...s tim milováním bych to nepřeháněl...musim myslet na Lyn! Svoji milující manželku! Musim to s nim ještě něják dořešit...neenchat to jen tak! Nevypadal jakoby se mnou přímo souhlasil. Někdo zaťukal na pokoj. "Dále!" Ať to není mikey, ať to není Mikey! Teď na to vážně nemám sílu. Vešel Frank. Byl ospalej a hrozně mu to slušelo...slušelo? Já sem v poslední době fakt něják mimo. "Nevíš co je s Mikeym? Já...on...brečí..."chytl mě něžně za ruku...
Mikey: Vzlykal a smrkal jsem do prostěradla na posteli, na který jsem seděl. Přemýšlel jsem. Proč já? Proč zrovna já? Proč se musim zamilovat do svýho bráchy, vyspat se s ním a pak být odmítnutý? Hlavou se mi honily smutné myšlenky. Najednou přišel Frank, kouknu po mě starostlivým pohledem, vzal si mikinu, zamumla něco že jde ven a zas odešel. Taky dobře. Dalších pět minut jsem svýma slzama máčel hotelové prostěradlo. Když v tom se ozvalo zaklepání. Ještě jsem se znovu vysmrkal do prostěradla a pak zavolal "Dál!" Ve dveřích se objevil ustaraný Gee.


Fucking sexy asses!

17. prosince 2008 v 20:54 | petí |  fotky celé bandy pohromadě
Hmmmm....hmmmm...šukéééééz nejvííííc! :D:D sakraaaa :D ty dva týpci nalevo sou....jaksi taksi neznámý...vůbec se neví vo koho de....


Jen tobě, Radku! xD

16. prosince 2008 v 21:04 | petí |  Videjka a tak
Radku můůůj dyť víš neodcházej do dáli, vždyˇˇt víš, jak rád mám panský anály!
Hej jako nářez, jestli znáte něákýho Radka, tak mu to dejte poslechnout :D