Prosinec 2008

Thank you, enys... :)

16. prosince 2008 v 20:48 | petí |  Spřátelené blogy a spol :)
Takže...tak to tak vypadá na novou spřátelenou stránku :) Jde o stránku enys a kiss - myromance...holky poslouchaj hlavně MCR a The used a samozřejmě taky píšou všechny ty úchylárny :) takže díky :)


He betrayed me...but I love him 9

15. prosince 2008 v 18:56 | petí |  He betrayed me but I love him
Tak dáme další pokráčko....a pro ostatní, co tohle nemaj rozečtenýasi rozepíšu novou story :)takže enjoy :)

Nervózně jsem postával před svou milovanou kavárnou. Už je celá. Takže by měl přijít.
Najednou mi někdo položil dlaně přes oči:"Hádej, hádej, hadači!" zašeptal mi sladce do ouška. Otočil jsem se, obejmul ho kolem pasu a několik dlouhých vteřin jsem ho natěšeně líbal. Odtrhli jsme se od sebe. Cvrnknul mě do nosu:"Tak co ty moje princezno? Půjdeme, ne?" díval se mi upřeně do očí. Na souhlas jsem se usmál a chytl ho za pas. K mému překvapení si však sundal mojí ruku z pasu dolů. "tady ne..promiň...víš...no..." snažil se odpovědět na můj tázavej pohled.
"Stydíš se za to, že jsi homosexuál?" řekl jsem narovinu co mě napadlo.
"Nejsem homosexuál, jsem bisexuál!" opravil mě hnedka "No prostě se ti líběj i chlapy!" zařval jsem a chtěl ukončit tuhle debatu. "Psst! Nemusí to vědět každej na ulici! Smiř se s tim, že některý lidi to berou jinak a že na veřejnosti si nebudem dávat náš vztah nijak najevo." plácnul mě pozadku a hodil očkem. No jo...kdžy to musí bejt...když to tak chce...Šli jsme vedle sebe chvilku mlčky alehce se se nenápadně dotýkali dlaněmi a konečky prstů. Hrozně mě vzrušoval i ten nepatrnej otyk. Nemohl jsem se dočkat až dorazíme na místo. No jo, vlastně ani nevím, kam mě vede!
"Kam se jde Gee?" podíval jsem se do těch nádhernejch očí.
"To je překvápení," dotkl se lehce mých rtů,"lásko."
Lásko...řekl mi lásko...MILUJU HO! Cože? Já...nevím...miluju ho?
"Nad čím tak přemejšlíš? Doufám, že nad mým sexy zadečkem..." zahihňal se nadrženě Gee.
"Hmmm...ty můj ješito..." chňapnul jsem ho za něj a on vzdychnul, což mi způsobilo nesmírnou radost.
"Frankie, brouku, co mi to děláš, to sem nečekal!" zasmál se. "Tak teď zavři oči." řekl.
"Co? Proč?" nechápal jsem.
"A nepodvádět!" políbil mě na nos a já teda důvěřivě přivřel víčka. Nebudu podvádět! Vážně! Chci mu udělat radost! Chytl mě za ruku a zahli jsme spolu za rok.
"Nelekni se, Teď jsou tak středně velký schody...ták chytni se zábradlí." to jsem se trošku kouknul, přece nehodim držku!
"Franku nepodváděj!" okřikl mne.
"No jo, tak musím dávat pozor!" hájil jsem se, ale zase poctivě zavřel oči.Gerard otevřel jakési dveře a kohossi pozdravil "Brej den." Já radši nic nedělal.

Rozhovor s Frankem

14. prosince 2008 v 20:59 | petí |  Rozhovory
juj úplně jsem zapomněla sem dát tohle interwiev...no je to z frerard-andy

V jakém stádiu se nacházejí přípravy vaší čtvrté desky?
F: "Právě teď je to hodně předběžný, jen si tak předhazujeme nápady. Ještě jsme to ale nijak vážně neprobírali. Vlastně jsme teprve mluvili o tom, že bychom se měli tenhle měsíc všichni sejít, a až potom, někdy po novým roce, si sedneme a začneme psát nový songy. Teď se prostě jenom poflakujeme."(více pod celým článkem)

Anna Ignatieva

14. prosince 2008 v 15:49 | petí |  Other pictures and photos
No...tak doufám, že se vám nový design líbí, ještě jsem ho trochu pouprovovala, páč nebyly vidět okraje, uvidíme, co z toho vyleze :) ne že by se mi minulej deign od GFMBR nelíbil, byl perfektní, nádhernej, možná nejlepší , co jsem kdy měla, ale prostě jsem chtěla něco novýho a snad jsem si i přála, aby to byl MŮJ design :) Jinak malířku Annu Ignatievu znám díky Unknown lady, takže díky, protože má moc zajmavý obrázky :)Novej design

13. prosince 2008 v 22:02 | petí |  About MCR
Do všeho toho dělání rozcetníků jdu dělat novej dsign...bude to taj teď teda rozkramařený a možná to dneska nestihnu, takže to bude polovičytáý a divně vzhlížejíc tak se nedivte :)Dr :Way and me

12. prosince 2008 v 20:33 | petí |  My shits and ideas.....
No lidi, tak sem nakreslila obrázek k story Dr.Way na mcr-povidky. Není to přílišný kvalitě vyfocený a taky trochu vodfláklý, ale aspoň něco :) jináč..já nevim lidi...v poslední době sem v jistejch ohledech trochu "divná" ani se pořádně netěšim na Vánoce....no nic no...


Jen pro tu chvíli

11. prosince 2008 v 15:36 | petí |  Jednorázovky
Jednorázovka....chtěla jsem prostě zas jednou napsat nějákou takovou jednorázovku...takže....když jsem se rozhodovala jestli název překládat do Aj, tak jsem si řekla, že ne, prostě mi to v Čj zní tak líp, výstižnějc...enjoy...

"Nebojte se! Nic vám neuděláme! Chcem vám pomoct! Jen se sakra uklidnětě!" vtrhli jsme do sídla těch nebohejch ztroskotanců. Moje práce je trochu riziková,ale pomáhám těm, co propadli tý svinský závilosti a baví mě to. Ty jo, taj toho maj, musej to taj všechno vařit a produkovat dlouhou dobu. Musim dávat pozor kam šlapu. Rozhlédl jsem se. Moje oči se zastavili u hnědovlasého brýlatého kluka na lavičce. Ani nevím jestli se díval na mě nebo jen koukal do blba a já mu překážel ve výhledu. Vpil jsem se do jeho očí. Oříškově hnědý. Nikdy se mi nijak nelíbili kluci s brýlema, ale tenhle...bože jsem v práci! No jo sem bisexuál. Ale to teď nesmim řešit. Musim pomáhat všem, co to potřebujou! A co když on něco potřebuje. Pořád se tak divně dívá....
"Potřebuješ něco?" došel jsem až k němu a usmál se naznak toho, že se nemusí bát.
"Nechte nás být! Neberte nám to! Prosím! Je to jediný, co máme! Jsme takhle šťastný...teda nejsme...nechte nás prosím!" mluvil potichu a naléhavě jednu věc před druhou.
"chceme vám pomoct přece vám nic neuděláme...copak...copak tobě se už nechce žít pro nic jinýho než pro drogy?" zeptal jsem se zoufale.
"Ne..." uslyšel jsem sotva zřetelnou odpověď. Objal jsem ho. "To bude dobrý..." šeptal jsem. "Vyléčíš se." Cítil jsem, jak mi vlhne mikina. Vypadal hrozně citlivě.
"Steve, postarám se o tohohle, nevim jestli se sem ještě vrátim, ale vypadá to, že je tu dost práce." prohodil jsem ještě po "kolegovi"- streetworkerovi. "Dobře Franku, vyřídim ostatnim." odpověděl a já vzal toho klučinu kolem ramen a mrkl na něho:"Jak se vlastně jmenuješ?" "Michael. Michael Way.Ale pro ostatní jsem Mikey." představil se a já konečně spatřil cosi jako náznak úsměvu. "Kam...kam vlastně jdeme...Franku? řekl ti tak ten druhej streetworker nebo ne? teda...teda....můžu ti tykat....ty mi tykáš...tak jsem myslel..."začal zmateně a roztomile žbrblat. "No...a jo....tak sem si uvědomil, že ani nevim, kde bydlíš...takže až zjistim, kde bydlíš, zahneme tím směrem, ty se uklidníš, napiješ se, něco sepíšem a....asi by si měl jít na nějákou odvykačku...není se čeho bát, tohle podstoupila řada lidí..."
"Ale...ale...no bydlim...tady hnedka za rohem...s mamkou a bráškou..." sklopil nakonec hlavu naznak toho, že souhlasí a poslechne. Zahli jsme. "Teď nikdo nebude doma, mamka je v práci a bráška ve škole...chodí na uměleckou akademii, víš? Je moc šikovnej..."z těch slov bylo znát, jak moc svýho bráchu obdivuje a váží si ho...musejí mít nádhernej vztah. Z kapsy vyndal klíče a odemknul. Hodil po mě nejistej pohled. "Neboj můžeš mi věřit..." vytušil jsem, čeho se bojí a ještě mu ukázal nějáký papíry, kde bylo potvrzený mý zaměstnání.
"Dáš si čaj?" otočil se kě mě a vytahoval dva červený hrníčky. "No...možná spíš kafe ale jestli nemáte, nevadí..." odpověděl jsem zase se usmál. "No jo promiň...já sem jak malý děcko...ještě sem si nezvyk a kafe moc nepiju...a to mi je 20..." "Za to se neomlouvej..." "Kolik je vlastně tobě...vypadáš tak něják mladě.." "19 no..." odpověděl jsem. Zlatej věk tohle...člověk je ještě napůl mladej harant a napůl dospělej. "No jo..." otočil se, taky se usmál a posadil se ke mě. "Ach jo..." povzdech si. "Copak?" pohladil jsem ho po ruce."Bojím se tý odvykačky...všude se mi smějou...hlavně proto, že sem feťáček a ještě k tomu gay." posmutněl. "Ale no tak neboj....já...víš já jsem taky bisexuál..." svěřil jsem se mu. "Vážně?" rozjasnily se mu očička. Více stiskl moji ruku a tou druhou mě pohladil po tváři. "Já...promiň...ne...tak sem to nemyslel...já...no jo sem trhlej...co mě to napadá...sepíšem to tamto, co si chtěl..." hodil andělskej pohled, ale bylo vidět, jak posmutněl. Ale já...já jsem věděl. Políbil jsem ho. A znova. "Skoro se neznáme..." zamumlal "A to vadí?" zeptal jsem se ho. Tentokrát přitiskl svě rty na mé on. Vzal mne do náruče, překvapilo mě, že vzhledem k tý nežnosti, kterou na mě působil, mě uzvedl, a o dnesl mě do ložnice. "Mikey..." spolknul jsem myšlenku, že jsem nemyslel rovnou na postel...Líbání přešlo v líbání vášnivý. A to přešlo v svlíkání triček. Hladil jsem ho po studenym bříšku, druhou rukou mu pročesával vlasy a moje ústa pracovala na plno. Přesouval jsem se na krk. "Frankie..." zavzdychal a hladil mě po zádech.Najednou jsem kašlal na to, že ho znám asi třičtvrtě hodiny a začal mu rozepínat pásek. Mikey se na mě nervózně podíval, ale když jsem mu přes trenky pohladil jeho chloubu veškerá nervozita opadla. Svléknul jsem mu trenky a...a neváhal a vzal jsem jeho nádobíčko do pusy "Franku!" zasténal zase a já zapojil všechny svoje schopnosti a že byly vysoce kvalitní! Brzo a bez varováí se mi udělal přímo do pusy. Ale já zvyklej, to všechno spolykal...

Kdybych to tak bejval nedělal...kdybych to nepolykal. Teď tu sedím a koukám. Ve svých 19 mám AIDS...jak dlouho mi bude dovoleno užívat si života? Najdu si někdy pořádnýho partnera? Toho kluka jsem už nikdy neviděl. Slyšel jsem, že z drog je pryč, jak je na tom s AIDS nevim....ale já...já jsem na to špatně..kromě kámoše Raye a mámy nemam nikoho...ale aspoň to...ale...nevím jestli někdy budu schopný...pocítit štěstí...

Lithium...

9. prosince 2008 v 20:55 | petí |  Videjka a tak
Bože...já sem se zbláznila...do Lithium od Nirvany...furt si to musim pouštět...jak maniak a totální blázen...a ještě k tomu se mi hrozně líběj oči Kurta Cobaina :D prostě...aaw...jestli je každá písnička od Nirvany z poloviny tak úžasná jako Lithium tak si je asi zamiluju...nevim...ale prostě mě ta písnička něčim dostala...nevim čim....a taky si říkám...jaká škoda takovýho fajn chlapa...myslim jako Kurta...proč to lidi dělaj? Proč si "mačkaj pistoli u hlavy? Proč tak mladí?


Animka vod ségry :)

6. prosince 2008 v 20:30 | petí |  The competitions? maybe....something like it....
Tak...tak sem se po padésáti letech přihlásila do leskovky na blogu svý ségry a ta mi urobila tohle :)


Úchylárnaaaa

5. prosince 2008 v 16:20 | petí |  My shits and ideas.....
Lidiii....to chce nějákou ekšššššn! Jakože action však víteee! Nějáko mi hrabe mám takouv hravou náladu, dneska byli čerti a ym chodili s vidlema po školeee :D a ukazovali sme na auta "hobluuuj" :D hej jako my sme na škole taková hravá trojka co furt vymejšlí nějáký blbiny :D hej lidi....víte co úchyláci? :D uděláme soutěž o největšího úchyla...jen vymyslet, jak se to hraje :D hej lidi tak pište do komentů, jak by se to mohlo hrát :D


Naprosto nevinné vtípky...aspoň doufám :)

4. prosince 2008 v 15:05 | petí |  For making smile & fun
Nu...tak tohle všechno mam ze zdroje forever-butnever...někdo si může myslet, že si těmi vtipy dělaj lidi z gayů srandu...možná...nevim, ale mě některý přijdou celkem nevinný a já se u toho prostě nasmála :) takže enjoy :) vybrala jsem jen pár těch co se mi fakzt moc líbily, i když všechny byly super :)

Co dělají dva gayové ve sprše? Nic, jen čekají ,až se druhej ohne pro mýdlo.

Jedou dva gayové ve výtahu a přistoupí k nim
normální chlap (heterosexuál). Jedou, jedou a po
chvíli se první gay zepta toho normálního:
- Nebude Vám vadit když si prdnu ?
A von na to drsným hlasem:
- Ale neéé, jen si prdni.
A gay si prdne:
- PSSST!
Za chvilku se ozve druhej gay:
- Nebude Vám vadit když si prdnu?
Chlap opět odpoví:
- Nebude, jen si prdni.
Tak on si také prdne:
- PSSSSSST!
Za nějakou chvíli se ten chlap zeptá těch gayů:
- Chlapi nebude Vám vadit když si prdnu?
Gayové odpoví:
- Ale jen si prdni.
Tak si teda prdne, a pořádně:
- PRRRRRRRRRRRRRD!!!!!!!!!
A první gay poznamená:
- Aha,...panic !

Víte,čemu se říká fakt blbej den?
Když jste s bráchou simská dvojčata,
máte společný zadek,
brácha je gay
a jde na rande.

Mami, koupíš mi zmrzlinu?
Jen proto, ze šukám s tvým otcem, zlato, mi ješte nemusíš rikat mami..
A jak ti mám teda rikat?
Normálně - rikej mi Pepo

Hrají dva teplí na schovávanou.
Ten jeden říká: "Pokud mně najdeš, tak si to rozdáme."
"A co když tě nenajdu?"
"Neboj, budu za klavírem!"

Víte, jak poznáte, že jste vešli do kostela homosexuálů?
Pouze polovina kongregace klečí.


He betrayed me...but I love him 8

3. prosince 2008 v 18:43 | petí |  He betrayed me but I love him
Tak jo holky, píšu dál, taky sem chci zejtra dát nějákou jednorázovku a možná rozepíšu i další story :) uvidíme :) jináč bych to mohla věnovat ne? Takže to věnuju...DeeTee, co se nám vrátila z Moskvy lidi, to sem vám ještě nepsala, žee?! :D

Už tejden kontroluju každej den mobil. Nenapsal. Slíbil to! On to sakra slíbil! Sesunul jsem se na zem a položil hlavu do klína. Znamenal jsem pro něj vůbec něco? Můžu bjet rád, že mě nevojel. Ne! Se mnou se jako s děvkou zacházet nebude! Bože, kdybych tak měl JEHO číslo..jenže já sem takovej debil, že svoje sem mu dal, ale o jeho si neřek...bože proč mi nepíše! Na tohle nemám sílu, každejch pět minut kontrolovat mobil, i když vim, že tam přijatá zpráva od neznámýho čísla nebude. A to už několik dní. Prudce jsem se zved. Takhle to dál nejde! Zapomenu na toho krásnýho kreténa a budu dál žít svůj normální život.
Najednou začla hrát Gehenna od Slipknotů. Z mobilu. Což znamená, že mi přišla zpráva. To mi zas odečítaj kredit?
"Ahoj zlatíčko, kdy tě zas uvidím? Gerard."
Jesus! Jesus yeaaah! On mi napsal! Fakt mi napsal!Začal jsem skákat na posteli. Záleží mu na mě! Napsal mi!
"Ahoj bejku, klidně hned! :D Frank" namačkal jsem rychle. Jsemtak šťastnej! Jeesuuuus!
"Takže zejtra v 17:00zas před Bobovym královstvim? Těš se, těš :) do kavárny tě znovu nepotáhnu, ale myslim, že mam pro tebe celkem milý překvapení :) :-*"
Překvapení! Pro ě! Jemu na mě fakt záleží! začal jsem tancovat.
"Ty moje milý překvapení, takže v 17:00, těšim se :-*" odepsal jsem mu. Hned jsem se začal hrabat ve skříni. Co si sakra zejtra vezmu na sebe? Asi zejtra ráno ještě vyrazim na nákupy a udělám si radost nějákejma pěknejma černejma kalhotama. Už by bylo na čase. Výplatu mam.

Nakrucoval jsem se doma před zrcadlem ve svym novym ohozu. Jo, to by se mu mohlo líbit, fakt to ke mě sedne...černý kalhoty, ani úzký ani široký, trochu kovovýho zdobení, takže oyramidky jako vždy...a k tomu ještě nová mikina, jo tohle klapne, nevim, kde se ve mě vzalo to sebevědomí, ale najednou mam pocit, že s nemusim půl hodiny česta před zrcadlem nebo tak. Takže bye, bye, můj byte, jdu za nejhezčim klukem v celý Americe!

Tak lidi a p páč musim jít tak pokračování příště :D a neříkejte, že je to krátký, já to vim :D

I ty Steve? :D

2. prosince 2008 v 21:41 | petí |  And others....
Ano přesně tak, zapomněla sem podotknout že i Steve z MSi se rozhod pořídit si děcko...ale už sem parkrát četla, že slíbili, že neskončej...takže úleva :)


Před zrcadlem...

2. prosince 2008 v 21:29 | petí |  Hraju si na "poetu" a vůbec mi to nejde :D
Tak sem dneska měla deset minut čas a sesmolila sem tohle....moje podivný úvahy před zrcadlem...jinak komenty sem četla...takže zejtra bude když se sem dostanu pokračování He betrayed me but I love him :) jinak je to trochu zmatený....šak sem byla rozespalá :D

Stojím před zrcadlem. Před tou naleštěnou plochou, kusem skla, co ná mu kazuje tolik a přece nic! Jen skořápku, ale to hlavní zůstane skryto. Kým jsem? Pouhým stínem, bytostí, obrazem, faktemči existencí? Jsem tu důležitá a nezbytně nutná? Co by se vlatsně stalo, kdybych prostě zmizela? Opět se podívám do zrcadla. Přece jen to dokáže zachytit víc. Úsměv, pohyb i cholerickej záchvat. Tak trochu první dojem, jen bez zvuku. První dojem si udělá každej, o tom žádná a jakej si ho uděláš takovej ho máš. To je lidská přirozenost a nelze to rozumu vyčítat. Jak prostý, ale co když je všechno jinak? Záleží na člověku, ale snadný to není. Zvlášť ve světě falše, podvodů a ghoperů.No jo, hopeři naši drsní gangsta. ale nic proti. Rovný kšilty a bílý trika XXL sice nemiluju, ale když je to baví...Čím jsem? Odkud jsem povstala? Bylo správně, že jsem povstala? Nelituje toho teď někdo? Opět se podívám do zrcadla. Já. Dneska tak trochu v rockové punkovym ohozu. Yeah! Punk´ s not dead! Punk...punk dokáže vyjádřit hodně...třeba názory...můr a lásku celému svtěu! Koukám, že jsem se dostala od zrcadel k punku...končím tohle spisování...

Don´t you like my stories yet? :(

1. prosince 2008 v 16:59 | petí |  Stories
No lidi...mam tu rozpsanou story He betrayed me but I love him...jo fajn, ze začátku se dycky nějáký ty komentáře objevily a já měla chuť psát....ale u sedmýho dílu jsem zaregistrovala jedinej koment a to od →☼fallen angel☼←...to bylo všechno...opadnul zájem o tuhle povídku...opadl zájem o veškerý moje story...mam začít psát další povídku a na tuhle se vykašlat...prosím tenhle článek mi okomentujte ať vim jak....