Srpen 2010

Troskoidně?

31. srpna 2010 v 11:38 | Péťa
Sakra!
Zdá se mi to nebo je vážně každej můj článek výlevem a trápením se kvůli chlapům? Řeším tu sakra vůbec něco jinýho? =D
Asi fakt nejsem ještě ani zdaleka dospělá, vyzrálá a citově stálá. Strašně moc bych chtěla taková bejt, ale mám neuvěřitelnou schopnos se každou chvíli trápit kvůli jinýmu klukovi. Snad to přejde.
Včerejší noc? Nejlepší prázdninová. Dokonalý rozloučení. Přes všechny okolnosti. Když mi Matýsek usínal s hlavou v klíně U sporťáká, v šest ráno po naší last non stop holiday night, já si mu hrála s vlasmaa, škrábala ho na zádech a on se spokojeně usmíval, měla jsem pocit, že skoro nemůžu mít víc. Že to co mám nikdy nebude mít žádná Šárka ani Tomáš, že jsem výš, že toho mám íc, že jsem lepší a...cejtila jsem se po dlouý době šťastná.
Mám fakt neuvěřitelný výkyvy nálad. Jeden den skáču radostí, druhej si někde vylejvám srdce.
Deprimuje mě ta jeho nezávislost, s jakou mě dokáže jednu chvíli líbat a druhou chvílí psát sms Sorajje. Jak je to možný? Nechápu to....nechápu ani sebe...ani výnam tohohle článku...mějte se ;) a neblbněte jako já ;)

Strašně se bojím, že všechno zapomenu...

23. srpna 2010 v 12:36 | Péťa
Před rokem mi dal poprvý pusu...jen malou...přátelskou...ale jiskřilo to mezi náma celou dobu....23.8.2009 se zřejmě rozhodlo o tom, že se za šest dn í dáme dohromady...
byla jsem tady na fesťáku v Trutnově...skvělá akce...i když jsem si jí moc neužila...minulej rok jsem šla s ním, takže na mě přišly vzpomínky...jak jsme spolu byli na Švihadlu, jak byl v prdeli z Jany, jak jsem poprvý byla u něj na bytě, jak mě piprvý chyt na Kryštofech kolem pasu...letos jsem taky byla dohodlá s ním...ale viděla jsem ho tam málo, protože přišel vždycky až večer a ¨předevčerem zas onemocněl, takže chudák zaplatil 9 stovek za lístek a viděl asi 5 skupin....
Za chvíli to bude rok, co to všechno začalo...co mě pozval k sobě na byt na Requiem za sen...strašně se bojím, že zapomenu všechny detaily...pomerančovej džuz, čokoládový croissanty, jeho ruce za hlavou a nohu přes nohu zatímco začal oťukávat to, jak se mnou rád tráví čas a že by ho se mnou rád trávil víc a já se furt jen přiblble smála a opakovala "nápodobně, nápodobně..."
že zapomenu překvapenej pohled Léni, když jsme se chytli za ruce, jak mi Evička vynadala, že se to dozvěděla od Tominase, Lucky bar s Tominasem, kde mi všechno vyklopil už po dvou pivech, protože nepil snad stopadesát let, že zapomenu, jakým způsobem mě občas imituje, směje se mi, pošťuchuje mě....jak se dívá, když má chuť, jak malinký má a roztomilý má oči, když je unavenej, jeho styl chůze, pihu na tváři...

Dokonalá pomsta

12. srpna 2010 v 11:40 | petí
Hahaha. Tak jestli tohle měla bejt dokonalá pomsta za to, jak jsem ho tenkrát nechala kvůli otrhanýmu drzýmu Lesapánovi, tak se mu to dokonale povedlo.
Jako to nemá v sobě cit? empatii? má...vždyť přece dycky měl....tak jak se moh tak chovat....skoro začínám vážně věřit tomu, že to bylo trochu z pomsty....a že mě měl poslední dobou fakt jen na sex...kdybych byla mrcha, tak tý holce napíšu hrozně hezkým způsobem, jak se mnou do poslední chvíle šukal a pár vteřin na to s ní šel na rande...jak ještě než stih skončit všechno milostný a víc mezi náma s ní začal chodit....že jde ze vztahnu do vztahu....o tom, jk to mezi náma vypadalo v úterý...o tom, jak s ním půjdu na fesťák...haha...ještě bych jí mohla doporučit polohu, v který je nejlepší a pipřát jí hezký den. muhaha. to by byla dokonalá pomsta za pomstu. ale ne. taková nejsem.
navíc ta holka je děsně škaredá ( a já mám děsně obrej pocitz toho, že vím, ževzhledově se mulíbím o dost víc. že jen když mě vidí, tak se musí ovládat. že mě zná o rok dýl. že se mnou toho zažil stokrát víc. že ona s ním snad ještě nespala. a i kdyby jo, tak už ho nikdy nebude první)
a vůbec. zlodějka. on je můj. můj. MŮJ! a ona si ho jen půjčuje, krade...a sakra ať mi ho vrátí...nechápu, proč kvůli němu tak blbnu....není to krasavec či trutnovský proslulý lamač dívčích srdcí....je to prostě Tom...můj první velkej vztah....prostě...MŮJ TOM

r